PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : at91sam9m10

amir1373
20-09-2011, 06:10
سلام خسته نباشید
می خواستم بگم که میکرو های arm 9 مخصوصا مدل at91sam9m10 میتونه مفید باشه چون برای پردازش تصویرم مناسبه
ممنون

M.ABDOLLAHI
20-09-2011, 08:20
درسته ولی مشکل اینه که اینها دارای پک فقط bga هستند و تازه برای اون کار شما کلی امکانات جانبی هم میخواد فکر میکنم برای این کار شما به صرفه تر یک برد کامل خریداری کنید اینطوری هم فقط طراحی pcb مدار اون هم با اون همه قطعه و بالای چهار لایه بودن مدار کلی طول میکشه حال من حدود چند سال پیش یکی از دوستانم یک برد آماده از dsp های شرکت texas instroment به من نشون داد که با اون کار پردازش تصویر انجام میداد قیمتش فکر میکنم حدوده 2 میلیون تومان بود البته ممکن انسان به ذهنش خطور کنه که خوب این چه کاری یک کامپیوتر میگذارم دیگه ...! ولیکن چون کامپیوتر سیستم عامل داره و ... به سرعت اون بردها نمیتونه پردازش کنه البته من خودم فقط برش رو دیدم تست نکردم ببینم چطوری... ولیکن نظر من اینه که اگر شما واقعا لازم داری اگر یک کامپیوتر متوسط بگذاری از این میکرو که گفتی قیمت تمام شده و دردسرهای ساخت و برنامه نویسی و هزینه ها خیلی کمتر درمیاد حالا خود دانی به هر صورت موفق باشی...

alireza9900
20-09-2011, 11:10
الان تبلت های اندرویدی 300 هزار تومنی هم تو بازار هست(با دوربین هم هست، ولی می تونی دوربین جدا هم بهش وصل کنی) که با اون می تونی راحت اینکارو انجام بدی
بعد اندروید یه کتابخونه ای داره به اسم NDK(native development kit( که روی core لایبراری های آندروید می تونی با c/c++ برنامه بنویسی که مشکل سرعت جاوا هم نداشته باشی.
بردازنده هاشونم اغلب arm11 هست.
بعد حتی مشه رام اغلبشون رو بهش دسترسی پیدا کنی و مثلا یه نسخه سبک تر اندروید نصب کنی(هر چند نیازی به این کارم نیست باز)

M.ABDOLLAHI
20-09-2011, 21:21
خوب حالا این تبلتها رو چند ساعت میشه روشن نگاه داشت که قاطی نکنه حالا برای ارتباط با سخت افزار بیرون چند تا پورت usb داره و آیا پورت دیگری هم داره که بشه با میکرو ارتباط برقرار کرد

kavir
20-09-2011, 21:45
تبلت من نمونه به دوستم گفتم بیاره برای تست اگر یادش بمونه تا 20 روز دیگه میرسه
کلا تبلت هایی که من دیدم از 100 دلار به بالا امکاناتشون خیلی خوبه مثلا اینو ببینید
302 Found (You can see links before reply)
wifi,rj45,gps,camera,...

M.ABDOLLAHI
21-09-2011, 15:19
چه عالی حالا توی ایران بیاد میشه چند دلار ؟ چی نازک خیلی جالبه ...

kavir
21-09-2011, 16:54
چه عالی حالا توی ایران بیاد میشه چند دلار ؟ چی نازک خیلی جالبه ...
سلام
خیلی عجله نکنید تا یکی من تستی بگیرم و بعد عمده ای بیاریم قیمت خیلی پایین تر میشه
فعلا هم نمیدونم تا برسه ببینم چند میشه
برای شما که در انجمن فعالیت دارید حدودی قیمت خرید خودمون میشه نگران نباشید:0013:

M.ABDOLLAHI
05-10-2011, 16:26
سلام مجدد این شرکته چه محصولات جالب و ارزونی داره چی شد تونستید بخریید...؟؟؟