PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل در استفاده از usart و lcd

alimohammad_s
18-09-2011, 12:59
با سلام

من يه پروژه با پرت سريال و ال سي دي نوشتم. lcd هم كار ميكنه ولي داخل كيل بايد در ادرس زير
options for target / linker
تيك ude memory layout from target dialog رو زده باشم تا lcd كار كنه اين تيكو ميزنم ديگه پرت سريال و پايه هاي ورودي خروجي كار نميكنه . وقتي برش ميدارم پرت سريال و پايه هاي ورودي خروجي كار ميكنه ولي ديگه lcd كار نميكنه.!!!!!!:sa:

چي كاري انجام بدم؟ ميكرو هم sam7s256
كسي هست كه از هردش باهم استفاده كرده باشه ?
اگر كسي اين كارو كرده لطفا هدراي كلشو پيوست كنه

خيلي خيلي ممنون

agape
18-09-2011, 16:42
با سلام

من يه پروژه با پرت سريال و ال سي دي نوشتم. lcd هم كار ميكنه ولي داخل كيل بايد در ادرس زير
options for target / linker
تيك ude memory layout from target dialog رو زده باشم تا lcd كار كنه اين تيكو ميزنم ديگه پرت سريال و پايه هاي ورودي خروجي كار نميكنه . وقتي برش ميدارم پرت سريال و پايه هاي ورودي خروجي كار ميكنه ولي ديگه lcd كار نميكنه.!!!!!!:sa:

چي كاري انجام بدم؟ ميكرو هم sam7s256
كسي هست كه از هردش باهم استفاده كرده باشه ?
اگر كسي اين كارو كرده لطفا هدراي كلشو پيوست كنه

خيلي خيلي ممنون
من که تاحالا همچین مشکلی نداشتم و نکته ام اینجاست که با آرم سیری اس کار نکردم !
ولی این گذینه مربوط نمیشه به چیز خاصی فقط اگه تیک رو برداری میتونی بگی که از کجا IO شروع میشه و کجا حافظه رم!
من احتمالا میدم مشکل شما از کتابخونه هایی باشه که استفاده کردی ! از چه کتابخونه ای استفاده کردی میشه فایل پروژت رو بذار یا ببینیم چی به چیه!{رجیستر های میکرو های سری S,X} یکی هستن ولی بیس آدرس اونا فرق میکنه ! ممکنه مشکل از همونا شروع شده باشه
یه سری کتابخونه نوشتم که مطمئنا روی میکرو های سری S هم کار میکنه
میتونی برای دریافت به لینک زیر مراجعه کنی:
کلیه آموزش ها و نکات مهم برد eke2sam7x v2.0 کویرالکترونیک - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
یه نکته کلیدی هست که توی فایل کتابخونه ها ؛ کتابخونه های <AT91SAM7X256 > ,
<lib_at91sam7x256> تعریف شده که باید به سری S تغییرش بدی ! فکر کنم مشکلت اینطوری حل بشه

alimohammad_s
18-09-2011, 18:29
نه اصلا با سري S كار نكرد. x رو به s هم تغير دادم .

sadmonew
18-09-2011, 18:50
با سلام
شما اين فايلي كه قرار داديد من كامپايل كردم پر خطاس. البته خطاها رو برطرف كردم و كامپايل هم كردم يه تغييرات كوچيك هم توش دادم. فايل hex رو هم اينجا گذاشتم. شما اينو روي برد يا اون ميكروتون پروگرام كنيد ببينيد كار ميكنه يا نه؟

alimohammad_s
19-09-2011, 01:55
سلام.
نه كار نكرد ولي با ira مشكل حل شد.

با تشكر از همه دوستان كه وقتشونو در اختيار بنده قرار دادند.