PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ميكرو كنترلر

mehran404
16-09-2011, 03:18
با سلام ميخواستم بدونم كه اين سنسور(spd100g) را به چه طريقي راه انداخت چون خروجي ديجيتال ميده خوب به واقع از دستور adc استفاده نميشه . لطفا با ذكر يك مثال راهنمايي كنيد.:hi:

esisafa
16-09-2011, 12:48
خروجی سنسور چیه؟
pwm یا i2c یا ...
من این سنسور رو نمیشناسم ولی خروجی شو بگو تا راهنمایی کنم

mehran404
16-09-2011, 16:48
خروجی سنسور چیه؟
pwm یا i2c یا ...
من این سنسور رو نمیشناسم ولی خروجی شو بگو تا راهنمایی کنم

با سلام به كاربر گرامي (esisafa) خروجي اين سنسور ديجيتالي هست كه طبق اون چيزي كه من متوجه شدم خروجي 14 بيتي .اينم آدرس لينك ديتا شيت spd100g (You can see links before reply spd01.pdf&ei=JzBzTtyfGYO6-AavqPWmDA&usg=AFQjCNEPt9OucbAPr0ll-iv4f7S9AsPryQ)

esisafa
16-09-2011, 21:19
خود سنسور خروجی دیجیتال نداره. سنسور یک مدار پل وتسون هست که با توجه به g آخر نام سنسور حدس میزنم از نوع gauge باشه و خروجی ولتاژ داره که آخر همون دیتاشیت شکلش اومده. در مورد راه اندازی مدار پل یک سری به درس مدار الکتریکی بزن
اما خود دیتا شیت یک ترنسدیوسر هم معرفی کرده که فکر کنم خروجی اون دیجیتال هست (pwm) و این سنسور رو درایو میکنه که چندان لازم نیست
شما باید از حالت تفاضلی ADC میکرو استفاده کنید و اختلاف ولتاژ دو پایه ی خروجی سنسور رو محاسبه کنید