PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروگرمر nus112

osatialiosat
05-09-2011, 01:48
:(سلام دوستان:بنده یک پروگرامر مدل nus112از شرکت نوآوران الکترونیک خریدم و متاسفانه اشتباها پروگرام میکروی روی برد این پروگرامر که atmega8 هست رو پاک کردم از دوستان کسی میتونه فایل هگز اونو برام بزاره ممنون-------- رشیدی

alireza9900
05-09-2011, 02:39
سلام
من مال یکی از دوستام دستم هست الان.
فقط نمی دونم فلش میکروش رو میشه خوند یا نه؟ (قفل داره یا نه ؟)
اگه قفل نداره hex فلشش رو می ذارم تست کن ببین کار می کنه

kavir
05-09-2011, 13:14
:(سلام دوستان:بنده یک پروگرامر مدل nus112از شرکت نوآوران الکترونیک خریدم و متاسفانه اشتباها پروگرام میکروی روی برد این پروگرامر که atmega8 هست رو پاک کردم از دوستان کسی میتونه فایل هگز اونو برام بزاره ممنون-------- رشیدی
سلام
شما چطور میکروی پروگرامر تونستی پاک کنید؟
به نظرم یه تماس با این شرکت بگیرید

sadmonew
05-09-2011, 20:38
با سلام
اينم برنامه ميكروي ATmega8 مربوط به پروگرامر NUS112.:wink:
اگه مشكل يا سوالي بود مطرح كنيد.

osatialiosat
10-09-2011, 00:22
عرض به خدمت شما که میکروشو گذاشتم رو پروگرامر دیگه از سر کنجکاوی میخواستم فلششو بخونم به جای readاشتباهاwriteکردم به همین سادگی!!!(میکروش قفل نداشت)

osatialiosat
10-09-2011, 00:28
آقا دستت درد نکنه برا فایلی که گذاشتین برم ببینم کار میکنه ؟

osatialiosat
11-09-2011, 16:26
آقا سلام مجدد:فایلی که شما گذاشتینو ریختم متاسفانه مشکل حل نشد چون ویندوز پروگرامر رو نمیشناسه که درایورشو نصب کنم اینم پیغامش(usb device not recognized)

osatialiosat
11-09-2011, 16:28
سلام دوست عزیز :اگه شما لطف کنین فلش این پروگرامر دوستتونو با یه پروگرامر دیگه بخونین و فایلشو اینجا بزارین ممنون میشم. فقط مواظب باشین اشتباه منو تکرار نکنین!!.

sadmonew
11-09-2011, 17:07
با سلام
من فايل جديد رو قرار دادم به پست قبلي كه گذاشتم مراجعه كنيد.

osatialiosat
11-09-2011, 23:43
سلام:فایل جدید هم مشکل را حل نکرد. به نظر شما نباید تنظیمات خاصی روی فیوز بیتها یا فرکانس کار میکرو انجام بشه؟ توضیح اینکه: میکروی خود پروگرامر را جای دیگه استفاده کردم فلش رو روی یک میکروی جدید میریزم در ضمن روی پروگرامر نوشته(nus112 vre:4.00)

sadmonew
12-09-2011, 00:21
تنظيمات فيوزبيتا به اين صورته:

processor
14-08-2013, 01:32
سلام
پروگرامرم رو ویندوز میشناسه اما برنامه ها به پروگرامر کانکت نمیشه یه شب از خواب بیدار شدم دیدم اینطوری شده:mrgreen:
گمونم از میکرو نباید باشه چون ویندوز تشخیص میده اما نکته اینجاست که جدیدا صدایی که ویندوز هنگام اتصال به پروگرامر میده با سایر دیوایس ها فرق میکنه قبلا هم اینطوری نبود
همین نشون میده یه مشکلی داره
حدس شما واسه مشکلش چیه ؟؟
یه سوال از آقای محمدی عکس فیوز بیت که گذاشتین توی usbasp باید همه رو 0 کنم؟ (تنظیم فیوزبیت ها تو هر نرم افزاری یه داستانی داره من فقط از avr studio استفاده کردم)