PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با کامپایل برنامه در نرم افزار keil

mihman
03-09-2011, 23:44
مشکل با کامپایل برنامه در نرم افزار keil
سلام بر همه .
دوستان من یه برنامه از اینترنت گرفتم که این برنامه فایل هگز نداشت .من این برنامه را با keil باز کردم و از منوی flash->configure flash tools تیک مربوط به ایجاد فایل را هم زدم ولی در کامپایل مجدد برنامه خطای زیر داده می شود :

Build target 'MCB2300'
custom translating Web.inp...
Custom: C:\Keil\ARM\bin\fcarm @Web\Web.inp
Target not created

کسی میتونه برای رفع این مشکل کمک کنه؟
راستی برنامه یه فایل با پسوند axf داره.این فایل به درد پروگرام میخوره؟آیا میشه این فایل را به جای فایل هگز با فلش مجیک پروگرام کرد؟
آیا راهی برای تبدیل این فایل به فایل هگز وجود داره؟

sadmonew
04-09-2011, 00:05
با سلام
اگه فايلي رو كه از اينترنت گرفتيد اينجا قرار بديد بهتر ميتونيم كمكتون كنيم. تا اگه خطايي هم وجود داشته باشه اون رو هم رفع كنيم.
بله ميشه فايل axf رو به hex تبديل كرد.
نرم افزار Flashmagic فقط فايل hex رو قبول ميكنه.

sadmonew
04-09-2011, 02:18
با سلام
اين مشكل زماني پيش مياد كه بخواين پروژه You can see links before reply يا You can see links before reply رو كامپايل كنين.
كه با كمي ور رفتن با اين پروژه تونستم اونرو كامپايل كنم. خوب سوال مهم اينه كه چطوري كامپايل كنيم؟
جواب: اول بايد مسير مقابل رو در درايو C درست كنيد "C:\Keil\ARM\bin" .
بعدش فولدر You can see links before reply كه فايل هاي پروژه You can see links before reply توش قرار داره رو در مسير
"C:\Keil\ARM" كپي كنيد.
در ادامه، همون طور كه خودتون هم ديديد داخل فولدر You can see links before reply فولدري به نام Web وجود داره.
فايل هاي موجود در فولدر web رو در مسير "C:\Keil\ARM\bin" كپي كنيد.
فراموش نكنيد كه داخل فولدر bin كه مسيرش "C:\Keil\ARM\bin" هستش، فايل FCARM.exe قرار بديد. فايل پروژه (You can see links before reply(You can see links before reply رو اجرا كنيد و در نهايت پروژتون رو كامپايل كنيد. بايد بدون هيچ مشكلي اجرا بشه و خطايي نداشته باشيد.
خودم تمام اين مراحل رو انجام دادم و تونستم فايل خروجي hex رو بدست بيارم.
اگه سوالي بود حتما مطرح كنيد.

mihman
04-09-2011, 11:13
با سلام و تشکر فراوان از جناب آقای صادق محمدی عزیز
خوبی انجمن ایران میکرو همینه که اعضای اون حتی نصف شب(ساعت 1:18) هم به سوال ها جواب میدن.مهندس واقعا شرمنده کردین.ممنون از جواب کاملتون.
همون طوری که خودتون هم گفتین مشکل در زمان کامپایل برنامه You can see links before reply بوجود اومده بود.
فقط یه سوا ل:FCARM.exe را از کجا بیارم؟تو محل نصب برنامه که نبود.

sadmonew
04-09-2011, 11:22
با سلام
خواهش مي كنم شما لطف دارين.:hi:
لينك دانلود فايل FCARM.exe رو براتون اينجا قرار دادم ميتونيد دانلود كنيد :

لينك دانلود:
You can see links before reply

سوالي پيش اومد مطرح كنيد.

mihman
04-09-2011, 11:50
با سلام
خواهش مي كنم شما لطف دارين.:hi:
لينك دانلود فايل FCARM.exe رو براتون اينجا قرار دادم ميتونيد دانلود كنيد :

لينك دانلود:

سوالي پيش اومد مطرح كنيد.

مهندس.شرمنده ، تمام مراحلی که گفتین را انجام دادم و keil پیغام زیر را میده :

Build target 'MCB2300'
custom translating Web.inp...
Custom: C:\Keil\ARM\bin\fcarm @Web\Web.inp
FCARM file converter V2.12
*** ERROR F204: INVALID KEYWORD
POS: 241
, xml_You can see links before reply buttons.cgi, ad.cgx, buttons.cgx to Web.c nopr root Web
Target not created

sadmonew
04-09-2011, 12:02
با سلام
دو تا سوال مهم:
1- شما از كدوم ورژن keil استفاده مي كنيد؟
2- فايلي رو كه از اينترنت گرفتيد فقط شامل فولدر You can see links before reply ميشه يا اسم اون چيزي شبيه به rlarm401.exe بود؟ كه بعدش بايد اونرو نصب كنيد.

mihman
04-09-2011, 12:20
با سلام
دو تا سوال مهم:
1- شما از كدوم ورژن keil استفاده مي كنيد؟
2- فايلي رو كه از اينترنت گرفتيد فقط شامل فولدر You can see links before reply ميشه يا اسم اون چيزي شبيه به rlarm401.exe بود؟ كه بعدش بايد اونرو نصب كنيد.
شرمنده اگه دیر جواب میدم.سرعت اینترنتم افتضاحه!!
1-4.00a
2-این فایلی که من از سایت keil گرفتم فقط فولدر You can see links before reply هست . الان هم ضمیمه اش کردم :

sadmonew
04-09-2011, 12:30
براتون لينك دانلود فايل rlarm401.exe رو قرار ميدم.
بعد از دانلودش اونرو نصب كنيد. و پروژتون دوباره كامپايل كنيد.
البته يه مقدار طول ميكشه تا آپلود شه.

sadmonew
04-09-2011, 12:38
خوب بالاخره آپلود شد.:wink:
اينم لينك دانلود:

mihman
04-09-2011, 13:23
مهندس من اون نرم افزاری که لطف کردین را نصب کردم.ولی باز هم همون پیغام قبلی را میده.
راستی من keil را داخل درایو g نصب کردم درحالیکه ویندوز داخل درایو c نصب شده.
rlarm401.exe را هم در درایو g و هم در مسیر c:\keil نصب کردم.ممکنه مشکل از اینجا باشه؟

sadmonew
04-09-2011, 13:31
با سلام
همانطور كه در زير قرار دادم پروژه You can see links before reply به صورت زير كامپايل شده و بدون خطا، فايل hex هم ايجاد شده.

اينم عكسش:

mihman
04-09-2011, 13:34
مهندس میشه لطف کنین و فایل هگز را بذارین.

sadmonew
04-09-2011, 13:37
چون شما از ورژن 4.00a نرم افزار keil استفاده ميكنيد احتمالا باعث ناسازگاري با فايل rlarm401.exe ميشه. خوب پيشنهاد من اينه كه اگه شما ورژن بالاتر نرم افزار keil رو داريد اون رو نصب كنيد و ضمنا از crack مطمئن استفاده كنيد. بعضي مواقع همين كرك نامناسب خيلي از كارهارو خراب ميكنه.

بله قرار دادم.

mihman
04-09-2011, 13:43
چون شما از ورژن 4.00a نرم افزار keil استفاده ميكنيد احتمالا باعث ناسازگاري با فايل rlarm401.exe ميشه. خوب پيشنهاد من اينه كه اگه شما ورژن بالاتر نرم افزار keil رو داريد اون رو نصب كنيد و ضمنا از crack مطمئن استفاده كنيد. بعضي مواقع همين كرك نامناسب خيلي از كارهارو خراب ميكنه.

بله قرار دادم.
مهندس جدید ترین ورژنش چِه؟تو سایت هست؟

sadmonew
04-09-2011, 13:53
جديدترين ورژن 4.12 هستش. خود سايت ايران ميكرو لينك رو قرار داده اما لينك مستقيم نداره.

لينك دانلود در خود وب سايت ايران ميكرو:
KEIL MDK + RL-ARM v4.12 دانلود با لینک مستقیم | ایــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

لينك دانلود شركت keil كه لينك مستقيم(تقريبا مستقيم) ميده:
فرم رو پر كنيد بعدش روي دگمه submit كليك كنيد.

vahidsport
02-08-2012, 01:17
اشتباه شد

jimbal
06-03-2013, 13:25
سلام
میخواستم بدونم که توی نرم افزار keil چطوری میتونم فایلهای هدرم رو به صورت زیر مجموعه ای از فایل اصلیم (c فایلم) قرار بدم (به اصطلاح به هم پیوند بدم)
چون سه تا h فایل دارم که توی c فایلم اینکلود شده و باید حتما به صورت زیر مجموعه ای از c فایلم قرارشون بدم وگرنه توی کامپال کردن ارور can,t open folder واسه دستور اینکلود h فایلها میاد
میدونم خیلی سوالم مسخره است ولی اگه سریع جواب بدید ممنون میشم