PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در راه اندازی و پروگرو کردن برد arm کویر الکترونیک

m-arm
30-08-2011, 22:04
با سلام

پاییز پارسال برد at91sam7x2456 را همراه با مادر بوردش از کویر الکترونیک خریدم. اما هنوز نونستم یک برنامه ساده چشمک زن با ان راه بندازم. خسته ام کرده تو این مدت می تونستم کلی مطلب یاد بگیرم اما دریغ ...

مراحل را عینا از مجله pmm2 پیش میرم ولی راه نمی افته،و با روش sam-ba پروگرم می کنم. ممنون می شوم راهنماییم کنید. این دفعه اخر که می خواهم سعی کنم اگه نشد برد را.....

m-arm
05-09-2011, 16:38
از کویر الکتونیک و ایران میکرو بخاطر پشتیبانی و عدم راهنمایی متشکرم......

kavir
05-09-2011, 17:56
سلام
دوست عزیز شما اگر جوابی در انجمن نگرفتین بخاطر اینه که پست شما رو من همین الان دیدم
فعلا برای استارت سریع از ایران پروگ استفاده کنید و ویزارد و نمونه برنامه ای که تست میکنید بذارید اینجا ببینیم چی هست

m-arm
10-09-2011, 07:47
سلام
بالاخره راه افتاد:oاز اخرین ورژن sam-ba برای keil ایران میکرو استفاده کردم. هنوز نمی دونم اشکال از کجا بود ولی بنظرم sam-ba اصلا نرم افزار قابل اعتماد و حرفه ای نیست. دیشب در حالی جواب گرفتم که تا حالا کلی برنامه و سخت افزار های مختلف را برای جواب گرفتن چک کرده ام. در هر صورت مرسی...

kavir
10-09-2011, 15:02
سلام
بالاخره راه افتاد:oاز اخرین ورژن sam-ba برای keil ایران میکرو استفاده کردم. هنوز نمی دونم اشکال از کجا بود ولی بنظرم sam-ba اصلا نرم افزار قابل اعتماد و حرفه ای نیست. دیشب در حالی جواب گرفتم که تا حالا کلی برنامه و سخت افزار های مختلف را برای جواب گرفتن چک کرده ام. در هر صورت مرسی...
سلام خوشحالم کارتون راه افتاد کلا سمبا پروگ کار باهاش یکم سخته
بهترین نتیجه در استفاده از جیلینک میگیرید که هم دیباگ میکنید هم پروگرام
بعدش ایران پروگ خیلی راحته در استفادش که مستقیم از کیل هم میتونید استفاده کنید
اموزش تصویریش در کویر ویدئو هست مركز آموزش هاي تصويري ايـــران ميــــكرو - تنها مركز آموزش تصويري الكترونيك (Powered by ClipBucket) (You can see links before reply)