PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروگرم کردن وسایل پورتابل

Aghaeifar
23-08-2011, 05:46
یه سوالی داشتم
اگر مثلا بخواهیم وسایل پرتابل کوچولو درست کنیم که میکروهاشون ای ام دی هست دیگه جایی نمی تونم در برد بذارم برای سوکت پروگرامرف چون کلی جا می گیره و جالبی نیست

در این جور موراد چی می کنن؟ مثلا همین سازندگان موبایل یا ...

ممنون میشم ایده ها و راهنمایی هاتون رو داشته باشم

alireza9900
23-08-2011, 11:51
میشه جای یه سوکت برای پروگرمر isp که دارید رو بذارید ولی مثلا باکس هدر یا پین هدر لحیم نکنید.
بعد من خودم یه الان برای این حالت یه پین هدر رو روش قلع کشیدم کلف تر شه وقتی برد متالیزه باشه این رو توی سوراخ همون سوکت پروگرمر که گفتم بکنید اتصال برقرار میشه و جای زیادی هم توی مدار گرفته نمیشه.
بعدشم میشه جای سوراخ های پروگرمر که روی برد گذاشتین رو قلع بگیرین پوشیده.

M3R
23-08-2011, 12:10
سلام.
نیازی به این کار نیست.
اونا که نمیخوان دیگه برنامه رو تغییر بدن!! میخوان؟
اول یه دستگاه میزنن که پایه پروگرام داشته باشه بعد که جواب گرفتن آی سی ها رو پروگرام میکنن و رو برد اصلی سوار میکنن.

alireza9900
23-08-2011, 12:21
اون حالت محصول تست که هیچ.

بعد که جواب گرفتن آی سی ها رو پروگرام میکنن و رو برد اصلی سوار میکنن
خوب آیسی smd هست. اونموقع چه طوری باید پروگرم کرد ؟!
مثل دیپ که نمیشه گذاشت روی زیف سوکت

ghaem313
23-08-2011, 16:20
محصولاتي كه به اين روش توليد مي شن و هيچ پورت ارتباطي ندارن روي برد كه چند تا پد بدون سوراخ براي پروگرم در نظر گرفته شده بعد تو خط توليد يه فك مياد روي برد و پين ها را مي چسبونه به برد و اونه پروگرم مي كنه و بعد فك رها ميشه .در واقع يه اتصال مكانيكي مطمئنه

alireza9900
23-08-2011, 16:39
محصولاتي كه به اين روش توليد مي شن و هيچ پورت ارتباطي ندارن روي برد كه چند تا پد بدون سوراخ براي پروگرم در نظر گرفته شده بعد تو خط توليد يه فك مياد روي برد و پين ها را مي چسبونه به برد و اونه پروگرم مي كنه و بعد فك رها ميشه .در واقع يه اتصال مكانيكي مطمئنه
فکر کنم یه چیزی تو مایه هایه روشی که من گفتم هست. فقط اونی که من گفتم روش خونگیش بود :دی