PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب با مثال USB HID در Keil

kasper
19-08-2011, 21:39
سلام دوستان
من واسه برنامه USB HID به مشکل خیلی عجیبی برخوردم. از برد کویر استفاده میکنم. LPC2378
تو این برنامه الان اون قسمتی که ما باهاش کار داریم و باید بر حسب نیاز تغییرش بدیم تو فایل اصلی که تابع main توش هست قرار داره و اسم تابع GetInReport هستش که توش اطلاعاتی که میخوایم به کامپیوتر فرستاده بشه رو توی متغیر InReport میریزیم
موضوع اینه که وقتی عدد ثابت میریزم تو InReport هیچ مشکلی نداره و تو کامپیوتر عدد رو میگیرم اما اینجاش مسخره میشه که وقتی یه متغیر رو میریزم توی InReport و میکرو رو پروگرام میکنم ویندوز نمیتونه میکرو رو تشخیص بده و چراغ GoodLink تو میکرو روشن میشه و روشن میمونه. خیلی عجیبه. دوباره میگم. وقتی اینطوری مینویسم :
InReport = 10;
میکرو درست توسط ویندوز شناخته میشه و تو کامپیوتر 10 میگیرم ولی وقتی اینطوری مینویسم :
InReport = a;
اصلا برد توسط ویندوز شناخته نمیشه که بخوام تو کامپیوتر مقدار متغیر رو دریافت کنم. فرض کنید میخوام مقدار adc رو بخونم. روی برد LPC2378 هم کار میکنم که واسه فروشگاهه همینجاست
کسی تاحالا تست کرده ؟
نمیخواد برنامه برای سمت کامپیوتر بنویسید. فقط یه متغیر به InReport نسبت بدید و رو میکرو بریزید ببینید کامپیوتر برد رو میشناسه کامل و درست ؟ در این حالت باید LED که روش نوشته USB برا چند لحظه روشن بشه و زود خاموش بشه (این LED فقط واسه مرحله سرشماری هستش که نشون میده سرشماری درست انجام شده یا نه)
اینم برنامه فقط بریزید رو برد تست کنید
ممنون میشم

yamini
14-12-2011, 11:13
سلام خسته نباشی دوست عزیز.
من تو پروژه کارشناسی باید adc رو بخونم بعد با usb hid رو کامپیوتر نشون بدم. برنامه usb رو نمیدونم .
خودم یه برد آماده کردم. الان فقط دنبال برنامه ام. با keil کار می کنم. خواهش می کنم با این شمارم تماس بگیر. ازت کمک میخوام.09359744922