PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ای سی fifo با حجم بالا

farshid.62
19-08-2011, 18:50
سلام
شرکت averlogic یه سری ای سی fifo به حجم بالا داره که برای ذخیره تصویر ساخته.
دیدم تو دوربینی که تو فروشگاه هست از یکی از اونها یعنی AL422B استفاده شده.
فکر کنم بد نباشه وارد بشه.
در صورت امکان قیمت گرفته بشه.
این ای سی هاش هست:

AL422B-PBF
AL440B-12-PBF
AL440B-24-PBF
AL440C-12
AL440C-20
AL4V8M440-12
AL4V8M440-20
AL460
نظزتون چیه؟
جسارتا چند تا سوال در مورد وارد کردن قطعات از چین دارم. اگه امکان داره پاسخ بدید.

من از چن تا از فرو شنده چینی قیمت گرفتم. قیمتهاشون خیلی با هم متفاوتند. ازشون پرسیدم می گن به خاطر کیفیت های متفاوت هست. اصطلاحاتشون این ها ست:
New original
Bulk new
unused
refurbish new
...
1- کسی می تونه یه توضیح کامل در مورد اینها و کاربردهای هر کدوم بده؟ (کدوم معمولا تو چه دستگاههای استفاده می شه و ...)
2- ای سی های فروشگاه از کدوم نوعه؟
3- کدوم از این نوع ها برای کارهای ما مناسبه (از نظر قیمت و کیفیت)؟
4- ای سی هایی که تو بازار هست معمولا از کدوم نوعه؟ (مثلا ای سی های جوان و پایا).
5- کسی می تونه چند تا از فروشنده های معتبر چینی رو معرفی کنه تا احتمالا کلاه سرمون نره؟

6- کلا توصیه شما در مورد خرید ای سی از چینی ها چیه؟

kavir
19-08-2011, 19:34
سلام
در مورد ایس یfifo باید با کاربردهاش مطرح بشه و دوستانی در ادامه بیان و تائید کنند تا وارد بشه
در مورد چین
بله کیفیت خیلی خیلی تاثیر داره مثلا آیسی
ads7843 original آیسی تاچ اسکرین - فروشگاه اينترنتي شركت كويرالكترونيك (You can see links before reply)
قیمت خریدش در چین بالای 2500 هست حالا تا بیاد اینور ما دادیم 3400 و یک ایسی کیفیت بالا و اورجینال هست
ولی توی ایران همین مدل ایسی با قیمت های کمتر از 1700 هم هست یعنی اینکه خریدش کمتر از 1000 تومن بوده
برای خرید حتما باید یک دفتر باشه برای خرید های عمده منظورم هست معمولا وارد کننده گان یکی کارمند دارند تا اجناس رو جمع کنه از اینجا مستقیم بخرید و بفرستند خیلی خیلی محدود می شین و بصرفه نیست مگر اجناس خاص که تعداد خیلی بالا بخواین
مثلا چند قلم میخواین خیلی کم بشه توی یک فروشگاه پیدا کرد و یکی هزینه dhl بدین
برای ما هم حداقل با 3 شرکت به صورت ثابت کار میکنیم و قطعات وارد شده به عنوان وارداتی در فروشگاه اورجینال هستند و کیفیت بالا
و هر شرکتی نمی تونه همه کالایی بیاره که جزئیاتش بماند:0013:
مثلا برای آرم at91sam7x256 دقیقا مشخصات کامل داده میشه حتی سال تولید که هیچ کجا شما نمی تونید سال تولید پیدا کنید مگر وارد کننده
در صورتی که تعداد برای تولید و فروش میخواهید ایمیل کنید تا بررسی بشه
موفق باشید

sadmonew
19-08-2011, 19:41
با سلام
ديتاشيت بعضي از اونارو ديدم. فركانس كاريشون خوب بود در حدود 80MHz يا حتي بالاتر . تاخير زماني پاييني هم داشتند. اين FIFO ها خيلي كاربرد دارند. من ازشون استفاده كردم. البته مال يه شركت ديگه رو ميگم. :o

12qwaszx
21-09-2016, 22:31
سلام
من یک ADC دارم که با نرخ 100MSPS نمونه های 16 بیتی میده...برای انتقال به کامپیوتر از طریق FPGA چون لینک های ارتباطی این سرعت رو پشتیبانی نمی کنند می تونم از FiFo استفاده کنم؟ چه جوری یک چیپ FiFo مناسب انتخاب کنم؟
با تشکر

sofi3940
05-11-2016, 20:02
با آرزوی تندرستی
میشه بگید ای سی فیفو چگونه کار میکنه مثلن آیا یک فریم می گیره و معطل می مونه تا ما درخواست فریم بعدی کنیم ؟و ما می توانیم از هر آدرسی اطلاعاتشو بخونیم؟ تا فریم بعدی