PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل با اتو روت در آلتيوم 2009

mihman
17-08-2011, 07:01
سلام خدمت همه دوستان.
من وقتي ميخواهم در آلتيوم اتو روت كنم به يك مشكل بر ميخورم و اون مشكل هم از اين قراره كه سوراخهايvia به pad ها بسيار نزديك هستند و اغلب درون padها مي افتن.مشكل از كجاست؟كسي ميتونه راهنمايي كنه؟مثلا در عكس زير اگه دايره طوسي رنگ را padدر نظر بگيريم اونوقت viaها موقعيت دايره سياه را دارن.
You can see links before reply

rasoul111
17-08-2011, 08:55
سلام
این راه امتحان کن ببین مشکلت حل می شه!
Design - rules - manufacturing - hole to hole clearance
این مربوط به فاصله pad با via و pad با pad هست.

mihman
17-08-2011, 11:46
سلام
این راه امتحان کن ببین مشکلت حل می شه!
Design - rules - manufacturing - hole to hole clearance
این مربوط به فاصله pad با via و pad با pad هست.
سلام.اين راهي كه گفتين را امتحان كردم و جواب نميده.
توي اون قسمت كه شما گفتين يه عدد به عنوان فاصله بايد وارد كنيم كه من هم عدد0.25mmرا وارد كردم ولي باز هم مشكل وجود داره.كمك كنيد واقعا گير كردم.با تشكر

mihman
19-08-2011, 06:46
سلام دوستان
متاسفانه مشكلي كه من قبلا مطرح كردم (فاصله viaاز pad)هنوز حل نشده و مشكل جديدي هم به اون اضافه شده :
توي بردي كه من طراحي كردم با اينكه ابعاد pcb را بزرگ در نظر گرفتم و اطراف آيسي هاي اصلي مدار را هم كمي خلوت كردم،ولي اتو روت كامل انجام نميشه و هميشه چند جاي (تعداد زياد) برد باقي ميمونه كه اتو روت نميشه.اينطور براتون بگم كه اونجاهايي كه اتو روت نميشه را من ميتونم دستي به هم وصل كنم ولي انگار نرم افزار نميتونه.
واقعا نميدونم ايراد كار از كجاست.آخه يعني اين آلتيوم با اون ابهتش نميتونه يه مدار ساده را اتو روت كنه و قسمتهايي از مدار را بدون سيم كشي رها ميكنه.

از دوستاني كه تجربه دارن خواهش ميكنم كمك كنن.اگه تنظيمات خاصي بايد انجام بدم بگين چون من تقريبا تازه كار هستم.
تشكر
چشم انتظار ياري جناب اينانلو هم هستيم.

kavir
19-08-2011, 15:57
سلام
قبلا هم توی یه تاپیکی بحث شد
فعلا بهترین نسخه برای اتوروت 6.8 هست که صفحه اصلی سایت هست میتونید دانلود کنید
مورد بعدی فاصله رو 7mil رو بارید و چک کنید
اینکه برد رو بزرگ کنید همیشه جواب گو نیست توی ایران تا این میزنند
via=7mil
holds=5mil
clearnce=8mil
این بهترین حالته که همشون میزنند ولی ما برای کارهای خودمون که میره تایوان تا این حد میزنیم
via=5mil
holds=3mil
clearnce=7mil

REYELECTRONIC
06-01-2012, 15:49
سلام.فایل خودتونو رو اپلود کنید تا من حلش کنم