PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آی سی درایور موتور tb6569fg

gate_crasher
09-08-2011, 23:38
سلام همومن می دومنیم که الان توی بازار جای خالی یه ای سی درایور خوب با کاربرد آسان قیمت مناسب و ولتاژ و جریان بالا احساس می شه.
من دیتا شیت آی سی tb6569fg رو دیدم کار کردن باهاش خیلی سادس از همه مهم تر smd هست و ولتاژ و جریان خوبی هم داره 50 ولت 4.5 آمپر
این هم میتونه یه ای سی خوب دیگه باشه.
Full Bridge PWM Motor Driver With DRV8402 | Electronics Circuit (You can see links before reply)
یا این یکی
MSK4223 Pinouts , MSK4223 Pin out,MSK4223 pin diagram (You can see links before reply)

gate_crasher
13-08-2011, 22:46
مدیریت محترم منتظر جواب هستم اگه این پست رو دیدین حداقل یه جواب کوتاه بدید بگید اصلا این در خواست بررسی شده یا در دست بررسی هست یا هیچ کدوم

kavir
13-08-2011, 23:08
سلام
مهندس جان توی پست های قبلی هم گفتم من چک کردن همه قطعات رو وقتش ندارم این انجمن برای اینه که قطعات کاربردی معرفی بشه اگر ما قرار شد بدون تائیدیه وارد کنیم مستقیم مینویسم در غیر اینصورت باید دوستان دیگه هم باید بیان و بررسی کنند و درخواستها قابل قبول شد تائید میشه و وارد میکنیم
در صورتیکه خودتون بدون تائیدیه نیاز فوری دارید پیام خصوصی بفرستید