PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : rfm12

shooshe
02-08-2011, 06:21
سلام ....من واقعا ب کمک احتیاج دارم برای پایان نامم.... برای شروع با چندتا سوال شروع میکنم ....مرسی از این ک کمکم میکنید ....
*وقتی میگن ک مثلا برد ماژول RFM12 ، 200m هست ..یعنی این ک تا 200 متری خودش رو سنس میکنه ؟اگر اینطور هست تا چ بردی میتونه اطلاعاتی رو ک سنس کرده برای مثال ب میکرو بفرسته ؟؟
*برد ماژول های خانواده rf ب صورت شعاعی هست یا در یک جهت خاصی سنس میکنه ،یا اطلاعات رو منتقل میکنه ؟؟
با سپاس...

jn_1983
02-08-2011, 11:59
سلام
خوش آمدي!!
قبل از هرچيز بايد بگم كه طبق قوانين سايت شما نبايد 2تا تاپيك يكسان ايجاد كنيد. شما 3تا ايجاد كرديد. اين خلاف قوانين و اگه اين امر تكرار بشه كاربري شما لغو ميشه!! در هر صورت اين پستهاي اضافي توسط مديريت حذف خواهد شد. شما يك تاپيك در محل خودش بزنيد حتما بررسي ميشه!!

وقتي ميگن بردش 200 متر يعني اينكه توان ارسال ديتا تا اين فاصله قابل قبول هست و گيرنده ميتونه ديتا رو بدون مشكل دريافت كنه!! اين فاصله هم شعاعي هست و لاغير!! فقط بستگي به موانع سر راهش داره!! يعني اينطور نيست كه در فضاي باز 200 متر ارسال كنه و در فضايي كه مانع هم باشه 200متر!!

در ضمن در مورد اين فرستنده تو همين سايت جستجو كنيد مطالب مفيد و بهتري هست كه دوستان عزيزمون ارائه كردن.

shooshe
04-08-2011, 03:42
سلام
ممنون که راهنماییم کردین.:hi: