PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Proteus 7.8

yashar2
27-07-2011, 02:27
سلام
من proteus 7.8 روبا هر Licence و کرکی که نصب میکنم هنگام اجرا این پیغام رو میده:

You can see links before reply

واقعا کلافم کرده. ممنونم میشم منو راهنمایی کنید.

hakimzadeh
27-07-2011, 09:00
از طريق Licence Manager كليد ها را نصب كني مشكلت حل مي شود.

jn_1983
27-07-2011, 11:25
سلام
من proteus 7.8 روبا هر licence و کرکی که نصب میکنم هنگام اجرا این پیغام رو میده:

واقعا کلافم کرده. ممنونم میشم منو راهنمایی کنید.

شما حتما يكبار برنامه رو كامل پاك كن و سيستم يكبار ديگه بالا بيار و دوباره نصب كن و همون ليسانسي كه تو پوشه خودش هست استفاده كن و نه چيزه ديگه اي!!

sadmonew
27-07-2011, 12:50
با سلام
اگه ويندوزتون XP باشه به روش زير پيش برو:
START--> Programs --> Proteus 7 Professional --> Licence Manager
بعد در پنجره باز شده روي دكمه "Browse For Key File" كليك كن. در صورتي كه عمل نصب نرم افزار Proteus 7.8 رو از روي DVD انجام داده باشي، بايد فايلي به نام "Licence" هم داخل DVD باشه . فايل لايسنس رو انتخاب كن و روي دكمه OK كليك كن. سپس روي دكمه Install كليك كن و در آخر روي دكمه "Close" كليك كن.
حالا بايد فايل ديگري رو به نام "{Patch V1.1} Proteus Professional 7.8 SP2 (Build 10468)" كه البته اين فايل ممكنه نام ديگه رو هم داشته باشه ابتدا در محلي كه Proteus 7.8 رو نصب كردي در فولدري به نام "Bin" كپي كني و بعدش اين فايل رو اجرا كني سپس در پنجره باز شده روي دكمه "Patch" و در آخر روي دكمه "Exit" كليك كني.
اگه مراحل رو درست انجام داده باشي بايد برنامه بدون هيچ مشكلي اجرا بشه و هيچ پيغام خطايي درباره نصب لايسنس ظاهر نشه.
خودم اين برنامه رو نصب كردم و خيلي خوب كار ميكنه.

اميدوارم مطالب بالا به درد بخور باشه.
موفق باشيد.:hi:

yashar2
27-07-2011, 13:09
ممنون از پاسخهایی که دادید. من تمام این روشها رو امتحان کردم ولی هنوز موفق نشدم و مشکل پا برجاست. ویندوز من ویندوز 7 هست. حتی یکبار هم بعد از uninstall پوش labcenter electronics رو از رجیستری هم پاک کردم و مجددا برنامه رو نصب و patch کردم ولی نمیشه که نمیشه و هنگام اجرا همون پیغام مضخرف رو میده. عجیبه!

yashar2
28-07-2011, 13:21
رو ویندوز XP نصب و کرک میشه ولی وقتی رو Win7 ultimate نصب میکنم با همون فایل Patch کرک نمیشه! کسی به این مشکل بر نخورده؟

nima_zeus
28-07-2011, 14:26
رو ویندوز XP نصب و کرک میشه ولی وقتی رو Win7 ultimate نصب میکنم با همون فایل Patch کرک نمیشه! کسی به این مشکل بر نخورده؟

سلام

بعد از نصب كامل وقتي خواستي فابل patch يا همون crack رو نصب كني توي ويندوز 7 بايد كليك راست كني و روي گزينه ي run Adminastator كليك كني و بعد نصب كني درست ميشه

yashar2
28-07-2011, 14:31
سلام

بعد از نصب كامل وقتي خواستي فابل patch يا همون crack رو نصب كني توي ويندوز 7 بايد كليك راست كني و روي گزينه ي run Adminastator كليك كني و بعد نصب كني درست ميشه

nima_zeus عزیز دقیقا همین کار رو انجام میدم ولی نمیشه.
ممنون

hakimzadeh
28-07-2011, 16:49
نحوه کرک کردن :
اگر قبلا برنامه رو نصب کرده اید حذف کنید
سپس مجددا شروع به نصب کنید
در حین نصب از شما لایسنس می خواهد که در پوشه ی کرک یک لایسنس وجود دارد
بعد از اتمام نصب:
فایل LXK Proteus 7.8 SP2 ENG v1.0.1.exe را از پوشه کرک به پوشه نصب کپی کنید
و آنرا اجرا کنید ( در ویندوز 7 و ویستا باید روی فایل کلیک راست کرده و گزینه run as admin را بزنید )
سپس دکمه update را بزنید و از برنامه لذت ببرید ...

كرك جديد

nima_zeus
28-07-2011, 22:29
نحوه کرک کردن :
بعد از اتمام نصب:
فایل lxk proteus 7.8 sp2 eng v1.0.1.exe را از پوشه کرک به پوشه نصب کپی کنید
و آنرا اجرا کنید ( در ویندوز 7 و ویستا باید روی فایل کلیک راست کرده و گزینه run as admin را بزنید )

كرك جديد

شما بايد همين كاري كه دوستمون گفته رو انجام بديد اگه نشد اشكال از فايلتونه
چون من خودم هم در ويندوز 7 با همين روش درستش كردم

sadmonew
28-07-2011, 22:49

سلام
من همين امروز Proteus 7.8 رو روي Win7 Ultimate 64bit نصب كردم بودن اينكه مشكلي حين نصب يا بعد نصب داشته باشه. تنها مشكل حين ذخيره كردن فايل تو بخش ISIS هستش. بقيه قسمت ها مثل ساعت اتمي كار ميكنه.:018:

hakimzadeh
28-07-2011, 23:05
با استفاده از کرک جدید که در پست قبلی گذاشتم مشکل ذخیره کردن هم حل میشه.

aryan 48
08-09-2011, 12:11
نحوه کرک کردن :
بعد از اتمام نصب:
فایل LXK Proteus 7.8 SP2 ENG v1.0.1.exe را از پوشه کرک به پوشه نصب کپی کنید

كرك جديد

سلام
من رو ويندوز ايكس پي امتحان كردم مشكلي نداشت.:wink:
ممنون از اپلود خوب شما