PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : heeeeeeeeeeeelp

2012
24-07-2011, 00:04
salam be kasi ke makhad behem komak kone:0013:
man daram ba pic18f452 va kampailere micro c kar mikonam.be 2ta moshkel bar khordam.mamoon maisham age kasi komakam kone
:0013:
1-timer 2 ro chejoori meghdar dehi mikonim(formoolesh chie)makhsoosan vaseye postscaler
2-age chan ta manba vaghfe toye ye proje dashte bashim chejoori be micro mifahmoonim ke har rootine vaghfe marboot be kodoom parchame vaghfe hast
ba tashakkor az kasi ke mikhad behem komak kone
:hi:

morteza_rk
24-07-2011, 22:21
سلام دوست عزیز

فکر می کنم چنتا نکته هست که باید بهتون یاد آوری کنم :

1. یکی از قوانین انجمن فارسی تایپ کردنه! خواهش می کنم که از این به بعد فارسی کنید.

2. بنظرم خوب نیست که فقط به کسی سلام کنید که می خواد بهتون کمک کنه! ادب حکم می کنه که توی جمع به همه سلام کرد. همینطور تشکر.

3. اینجا برخلاف بعضی از سایتها کسی ادعایی نداره! لطفا کمی خاکی تر باشید.

2012
05-08-2011, 14:26
salam.
ببخشيد دوباره فينگليش شد . آخه عادت كردم.
من تازه عضو شدم و از خبر نداشتم.مرسي كه تذكر داد.
اين هم بگم كه چون واسه پرو‍ژه پايان نامه ام به مشكل خوردم يه مقدار ... ام.
موفق باشيد

pisces
27-10-2011, 14:00
سلام
در مورد تایمر های پیک تایمر 2 استثنا است یعنی لازم نیس هر بار آنرا مقدار بدی مگر اینکه تصمیم داشته باشی مقدار قبلی رو عوض کنی کار باهاش خیلی راحت تر از تایمر های دیگه اس دو تا اسکالر هم برای ورودی و خروجی اش داره یعنی می توانی منبع کلاکش رو با ضرایبی از 4 بهش وصل کنی و می توانی تعیین کنی که چند بار که مقدار تایمر با مقدار ست شده برابر شد هینتراپت بده برای مثال با کریستال 4MHZ شما هر کلاک تایمر دو برابر 1uSec پس اگه فرضا داخل PR2 عدد دسیمال 100 رو نوشته باشی و T2CKPS xx رو 1 نوشته باشی یعنی هر 4 تا کلاک سیستم یک بار TMR2 رو زیاد میکنه که با کلاک قبلی میشه هر 4usec که در 100 ضرب کن که برابر 400u sec هست اگه به TOUTPS مقدار 10 رو داده باشی حالا 400 میکرو ثانیه رو در 10 ضرب کن که برابر 4 میلی ثانیه اس وهر 4 میلی ثانیه اینتراپت میده
برا تعیین محل روتین هر اینتراپت دو تا org هست8 org برا اینتراپت های الویت بالا و org 16 برا پایین هاست آنجا هم می توانی پرچم ها رو چک کنی و بر سراغ سرویس روتین مخصوصش