PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش ساخت j link v8.0

kavir
21-07-2011, 10:45
سلام.اینم آموزش ساخت پروگرام و دیباگر جیلینک که میتونید خودتون بسازید.این دقیقا مشابه پروگرامرهای وارداتی هست که بین قیمت هایی که ارائه شده کاربران رو دچار سردرگمی کرده بین 80 تا 150 و هیچ فرقی نمی کنه و قابلیت اپدیت شدن فایرور هم داره.دلیلی که واداتی ها منطورم همون چینی ها هست که گرونه اینه که تعرفه های واردات برای اینجور کالا ها بسیار بالا هست .و کمی حق به فروشندگان بدیم:0013:

پس با خیال راحت بسازید.

قطعات این محصول در فروشگاه (You can see links before reply) آماده فروش می باشد.
پی سی بی آن نیز اضافه شد با تشکر از drafshin (You can see links before reply)

.

مشخصاتش:

ارتباط با میکرو از طریق پورت USB
برنامه ریزی و دیباگ کردن برنامه نوشته شده بر روی میکرو
پشتیبانی از تولیدات شرکت Analog Devices و ATMEL و NXP و OKI و ST Microelectronics و Texas Instruments
پشیتانی کامپایلر های KEIL و IAR و ... از پروگرامر و قابلیت برنامه ریزی و دیباگ کردن مستقیم در داخل آنها
سرعت بسیار بالا و عمل کرد کاملا پایدار(اگر کابل خوب باشه و نویز گیر استفاده کرده باشید)
سرعت برنامه ریز قابل تنظیم بین 5 تا 12000 کیلو هرتز
عمل کرد در تمامی ویندوز های 32 و 64 بیتی
قابلیت برنامه ریزی external flash chips
پاک سازی ، برنامه ریزی ، مقایسه و تایید کد میکرو .
قابلیت اجرا و توقف برنامه در داخل نرم افزار
آپدیت شدن فایرور

You can see links before reply (You can see links before reply)
جیلینک یک پروگرامر و دیباگر بسیار قوی برای میکروکنترلر های آرم می باشد.که نحوه دیباگ کردن به صورت تصویری در کویرویدئو (You can see links before reply)موجود می باشد
با توجه به اینکه ورژن جدید آن توسط چینی ها هک شده است و و همه دوستان خواهان ساخت بودند امامشکل همه قطعات کمیاب آن بود.
کویر الکترونیک با وارد نمودن تمامی قطعات آن این مشکل نیز برطرف نمئود.
شما قطعات آن مانند alv164245 (You can see links before reply) وalv245D (You can see links before reply) و همچنین نویز گیر Sn65220dbv (You can see links before reply)می توانید در فروشگاه کویرالکترونیک (You can see links before reply) بیابید
و اما نحوه ساخت:
در فایل ضمیمه شماتیک pdf آن قرار داده شده است. بعد از طراحی و مونتاژ آن شما باید فایل باینری ضمیمه را با نرم افزار samba به روی میکروکنترلر at91sam7s64 پروگرام کنید.که توضیحات ان در انجمن و ضمیمه موجود می باشد.
دانلود فایلها در ادامه مطلب
JLINKV8 (You can see links before reply)دانلود شماتیک به صورت پی دی اف
دانلود فایل باینری که قابلیت اپدیت شدن جلینک را دارد و fix شده می باشد (You can see links before reply)
دانلود سمبا جهت پر وگرام کردن میکرو (You can see links before reply)
Tip: Use ATMEL SAM-BA to download firmware
1, restore SAM-BA Bootloader
(1) Power up -> ERASE tie to high -> wait for 20s -> power down
(2) Power up -> TST tie to high -> wait for 10s -> power down
2, connect to PC SAM-BA software
(1) Connect USB to PC
(2) Power up the board and refer to SAM-BA software manual for operation directions
پاسخ به سوال یکی از کاربران که می خواستند بدونند بافر مورد استفاده شده در جلینک ها چرا متفاوت هست
آیا بافر کویرالکترونیک همان بافر استفاده شده در جیلینک های وارداتی می باشد؟
جواب . بله دقیقا بافرهای مورد استفاده شده شده چیلینک های وارداتی یا همون بهتر بگیم چینی alvc164245 می باشد.سایت armjishu.com (همین برنامه ایی که fix شده می باشد) خود این سایت هم دقیقا از همین بافر استفاده کرده است که عکس اون می تونید در زیر ببنید

پروگرامر و دیباگر جیلینک

خرید جیلینک
این محصول وارد شده و با قیمت بسیار مناسبی موجود می باشد
دوستانی که تمایل به خرید دارند می توانند از لینک زیر برای خرید این محصول اقدام کنند
j-linkv8 (You can see links before reply)

alireza9900
21-07-2011, 11:47
سلام
این دو تا بافر 125 و 16245 با هم چه فرقی دارن ؟(الان شماتیکی که گذاشتید دو تا بافر داره، یکی 16245 و یکی هم 125 الان اگه مثلا اون 125 رو با 16245 عوض کنیم که در کل بشه 2 تا 16245 بهتره یا نه؟)
در ضمن الان این شماتیک مدار خود میکروکنترلر رو روشن می کنه ؟ یا نیاز به تغذیه خارجی هست؟
یه پیشنهادی هم دارم! اگه کلیه قطعات لازم برای jlink رو همه رو توی یک بسته برای فروش بذارید(همه حتی مقاوت و خازن) خیلی خوب میشه(خیلی راحت تره که همه قطعات رو از یه جا خرید کرد یک دفعه و فقط یه PCB زد)

ممنون

kavir
21-07-2011, 12:27
سلام
بین بافرها برای تولید بالا بافر alvc16245 بصرفه نیست
برای قطعات هم به زودی هم قطعاتش کامل می داریم هم برد امادش برای فروش
برای برد هم بله دیگه روی شماتیک ببینید تغدیه از یو اس بی هست

alireza9900
21-07-2011, 13:39
برای ساخت شخصی چی؟ 16245 کارایی بهتری داره یا نه ؟
منظورم از تغذیه پراگرمر نبود. منظورم این بود بوردی که می خوایم براگرم کنیم هم باید تغذیش وصل باشه یا با کانکتور jtag که از jlink به برد مورد نظر وصل میشه تغذیه تامین میشه(تغذیه برد نه پراگرمر)؟

راستی این آپدیت هم میشه ؟

kavir
21-07-2011, 13:51
برای ساخت شخصی چی؟ 16245 کارایی بهتری داره یا نه ؟
منظورم از تغذیه پراگرمر نبود. منظورم این بود بوردی که می خوایم براگرم کنیم هم باید تغذیش وصل باشه یا با کانکتور jtag که از jlink به برد مورد نظر وصل میشه تغذیه تامین میشه(تغذیه برد نه پراگرمر)؟

راستی این آپدیت هم میشه ؟
مهندس خیلی وسواس به خرج نده بالا هم گفتم که از همون برد اقای تروشه استفاده کنید فقط نویز گیر بهش اضافه کنید و اگر اطلاعات بیشتر میخوان دیتا شیت دوبافر رو بررسی کنید
برای کارایی بافر توی عمل هنوز تست نشده ولی نباید خیلی فرق کنه
:0013:
برای تغدیه هم معمولا در پورت جیتگ 3.3 ولت میارن که با یک جمپر وصل میشه و میتونه تغدیه برد هم تامین کنه که برای همه بردها ما همینطور هست
موفق باشید

raminmicro
21-07-2011, 14:56
آقا مطمئن هستین قابلیت Update Frimware داره ؟
کسی تا حالا تست کرده ؟

kavir
21-07-2011, 15:10
آقا مطمئن هستین قابلیت Update Frimware داره ؟
کسی تا حالا تست کرده ؟
بله اپدیت میشه

mahdi6940
21-07-2011, 23:26
سلام
خواستم تشکر کنم و بگم شما یه کار بزرگ کردید و این خیلی عالیه پس کار بزرگتون رو بزرگ تموم کنید.یعنی همونجوری که دوستمون گفت تمامی قطعات + pcb و برد آماده و . . . بصورت یه پک قرار بدید در فروشگاه.من فروشگاه رو گشتم اما متاسفانه تمام قطعات موجود نیست
شما شهرستانی نیستید ببینید ما از نبود قطعات چی می کشیمcry::

kavir
22-07-2011, 10:50
سلام
دوستان پی سی بی های ما حدودا یک ماه میشه تا از تایوان برسه یعنی هفته بعد تازه میدیم تست تست جواب داد عکسش براتون می ذارم و وقتی اماده شد برای فروش میذارم توی فروشگاه
قطعات smd هم برای هر محصولی که نیاز هست فقط قطعات اون محصول وارد فروشگاه می کنیم
اینکه توی شهرستان ها و حتی مرکز استان ها smd نیست حق باشماست و تنها توی یزد ما smd داریم که اونم مراجعه مستقیم نداریم:0013:
نگران نباشید این مشکل رو بزودی حل میکنیم

mzarkoob
24-07-2011, 19:52
با سلام
این جور که ما متوجه شدیم باید تا زمانی که برد pcb آماده میشه صبر کنیم. چون اگه قطعات را بگیریم کلی دردسر داریم برد بزنیم و لحیم کنیم!
یه مطلب. میکرو استفاده شده در شماتیک AT91SAM7S64 می باشد و اینکه فایل باینری ضمیمه را با نرم افزار samba به روی میکروکنترلر at91sam7s64 پروگرام کنید. اگه میکرو فیلیپس باشه چی؟ مطلبی گفته نشده. برد من فیلیپسهLPC2378 .

kavir
24-07-2011, 20:05
با سلام
این جور که ما متوجه شدیم باید تا زمانی که برد pcb آماده میشه صبر کنیم. چون اگه قطعات را بگیریم کلی دردسر داریم برد بزنیم و لحیم کنیم!
یه مطلب. میکرو استفاده شده در شماتیک AT91SAM7S64 می باشد و اینکه فایل باینری ضمیمه را با نرم افزار samba به روی میکروکنترلر at91sam7s64 پروگرامکنید. اگه میکرو فیلیپس باشه چی؟ مطلبی گفته نشده. برد من فیلیپسهLPC2378 .

:mrgreen: آخه برادر از کجا به کجا زدی
میکرو خود جیلینک SAM64 هست و ربطی به میکرویی که میخواد پروگرام بشه نداره:0013:

javad naderi
24-07-2011, 21:09
سلام.اینم آموزش ساخت پروگرام و دیباگر جیلینک که میتونید خودتون بسازید.این دقیقا مشابه پروگرامرهای وارداتی هست که بین قیمت هایی که ارائه شده کاربران رو دچار سردرگمی کرده بین 80 تا 150 و هیچ فرقی نمی کنه و قابلیت اپدیت شدن فایرور هم داره.دلیلی که واداتی ها منطورم همون چینی ها هست که گرونه اینه که تعرفه های واردات برای اینجور کالا ها بسیار بالا هست .و کمی حق به فروشندگان بدیم:0013:

پس با خیال راحت بسازید.

قطعات این محصول در فروشگاه آماده فروش می باشدو به صورت محدود ارائه شده است.
.

مشخصاتش:

ارتباط با میکرو از طریق پورت USB
برنامه ریزی و دیباگ کردن برنامه نوشته شده بر روی میکرو
پشتیبانی از تولیدات شرکت Analog Devices و ATMEL و NXP و OKI و ST Microelectronics و Texas Instruments
پشیتانی کامپایلر های KEIL و IAR و ... از پروگرامر و قابلیت برنامه ریزی و دیباگ کردن مستقیم در داخل آنها
سرعت بسیار بالا و عمل کرد کاملا پایدار(اگر کابل خوب باشه و نویز گیر استفاده کرده باشید)
سرعت برنامه ریز قابل تنظیم بین 5 تا 12000 کیلو هرتز
عمل کرد در تمامی ویندوز های 32 و 64 بیتی
قابلیت برنامه ریزی external flash chips
پاک سازی ، برنامه ریزی ، مقایسه و تایید کد میکرو .
قابلیت اجرا و توقف برنامه در داخل نرم افزار
آپدیت شدن فایرور

جیلینک یک پروگرامر و دیباگر بسیار قوی برای میکروکنترلر های آرم می باشد.که نحوه دیباگ کردن به صورت تصویری در کویرویدئو (You can see links before reply)موجود می باشد
با توجه به اینکه ورژن جدید آن توسط چینی ها هک شده است و و همه دوستان خواهان ساخت بودند امامشکل همه قطعات کمیاب آن بود.
کویر الکترونیک با وارد نمودن تمامی قطعات آن این مشکل نیز برطرف نمئود.
شما قطعات آن مانند alv16245 (You can see links before reply) وalv245D (You can see links before reply) و همچنین نویز گیر Sn65220dbv (You can see links before reply)می توانید در فروشگاه کویرالکترونیک (You can see links before reply) بیابید
و اما نحوه ساخت:
در فایل ضمیمه شماتیک pdf آن قرار داده شده است. بعد از طراحی و مونتاژ آن شما باید فایل باینری ضمیمه را با نرم افزار samba به روی میکروکنترلر at91sam7s64 پروگرام کنید.که توضیحات ان در انجمن و ضمیمه موجود می باشد.
دانلود فایلها در ادامه مطلب
JLINKV8 (You can see links before reply)دانلود شماتیک به صورت پی دی اف
دانلود فایل باینری که قابلیت اپدیت شدن جلینک را دارد و fix شده می باشد (You can see links before reply)
دانلود سمبا جهت پر وگرام کردن میکرو (You can see links before reply)
Tip: Use ATMEL SAM-BA to download firmware
1, restore SAM-BA Bootloader
(1) Power up -> ERASE tie to high -> wait for 20s -> power down
(2) Power up -> TST tie to high -> wait for 10s -> power down
2, connect to PC SAM-BA software
(1) Connect USB to PC
(2) Power up the board and refer to SAM-BA software manual for operation directions

ممنون از پستی که گذاشتین:wink:

pooriya
25-07-2011, 01:30
سلام
واقعا این قابلیت اپدیت خیلی خوبه و یه ارزش خاص به پروگرمر میده.من مدار اقای تروشه رو ساختم و خوب هم جواب داده البته یه مقدار پیدا کردن بافر هاش اذیت کرد که الان می بینم فروشگاه وارد کرده و این خیلی خوبه.

alireza9900
27-07-2011, 22:53
سلام
آقای زارعی jlink کی برای خرید آماده میشه ؟
بردش رو با همون برد lpc1768 سفارش دادین یا نه؟
در ضمن اونی که واسه فروش می ذارید بافرهاش 2 تا 16245 هست یا نه؟
واسه این می پرسم چون یکی از دوستان مداری زد برد رو در هر دو حالت تست کرد(یکی 2 تا 16245 گذاشت یکی یه 16245 یه 125) اون حالتی که جفت بافر ها 16245 بودن هم سرعت بالاتر بوده هم بعضی موقع ها وارنینگ نمی داده(نسبت به یه 16245 و یه 125)

ممنون

kavir
27-07-2011, 23:37
سلام
واسه این می پرسم چون یکی از دوستان مداری زد برد رو در هر دو حالت تست کرد(یکی 2 تا 16245 گذاشت یکی یه 16245 یه 125) اون حالتی که جفت بافر ها 16245 بودن هم سرعت بالاتر بوده هم بعضی موقع ها وارنینگ نمی داده(نسبت به یه 16245 و یه 125)

ممنون
این موردی که دوتا بافر یکی باشه دراصل قضیه هیچ فرقی نمی کنه اولین شماتیکی هم گه منتشر شد دوبافر متفاوت بود هفته دیگه نمونه های ما میرسه تست میکنم خبرش می دم
کی اماده میشه تازه دادم نمونه یکماهی میشه تاب ره تایوان برگرده. نه lpc ها با این بردهای ما نیست.

alireza9900
28-07-2011, 00:22
آره ولی مثل اینکه یکی باشه جفتش سرعت یکم بیشتر میشه و از اونجایی که قیمتش در کل 2 تومنم فرق نمی کنه خوب بهتره یکی باشن

kavir
28-07-2011, 10:48
آره ولی مثل اینکه یکی باشه جفتش سرعت یکم بیشتر میشه و از اونجایی که قیمتش در کل 2 تومنم فرق نمی کنه خوب بهتره یکی باشن
بله قطعا برای دوستانی که نمونه میخوانند برای خودشون بزنند دو بافر مثل هم راحتره
ولی برای تولید بالا مثلا خیلی بالا هم نه 100 تا فقط توی یکی مورد بافر خیلی هست
من وقت نشد یکی نویز گیر به برد اقای تروشه اضافه کنم عجله ای شد برد ایشون هم دادم نمونه ولی فکر می کنم شماتیکش اشتباه باشه
در شماتیک های اصلی ارائه شده pa.27 استفاده شده ولی اقای تروشه توی شماتیکش pa.27 رو وصل کرده به بافر ولی نت لیبل به خود ایسیsam64 وصل نکرده و بجا ش pa.28 استفاده کرده که من توی شماتیک نتونستم پیدا کنم برای چی هست ممکنه برای ارم فیلیپس و اتمل جواب بده ولی نمی دونم برای stm و... جواب میده یا نه چون خودشون جواب گرفتند

alireza9900
28-07-2011, 14:07
برد آقای تروشه کلا خیلی شلوغه و چیز های اضافی زیاد داره(مثلا رابط jtag برای پراگرم کردن خود sam64 پراگرمر) که بدرد کاربر نمی خوره.

ولی برای تولید بالا مثلا خیلی بالا هم نه 100 تا فقط توی یکی مورد بافر خیلی هست
یعنی منظورتون سرمایه اولیه برای تولید هست ؟

kavir
28-07-2011, 14:13
برد آقای تروشه کلا خیلی شلوغه و چیز های اضافی زیاد داره(مثلا رابط jtag برای پراگرم کردن خود sam64 پراگرمر) که بدرد کاربر نمی خوره.

یعنی منظورتون سرمایه اولیه برای تولید هست ؟
اره منظور اینه که بهترین کارایی با هزینه کم. همیشه این مورد یادمه یکی استاد دوره کاردانی داشتتیم بچه ها میخواستند برای سون سگمنت اونم با اسمبلی برنامش بنویسند می گفتند یکی ایسی دیکدر می گیریم 200 تومن میداریم و این همه وقت تلف نمی کنیم استاد مثال میزد شما همیشه کاری که انجام میدین مثلا بگین 500 تا 1000 تا از این تولید میشه
واقعا هم همینه حالا که بعد از چندین سال ما به این رسیدیم خیلی یاد اون استاد می کنیم:0013:

arm-mohsen-avr
18-08-2011, 18:33
سلام دوستان

یه سوال داشتم ایا میشه بجای استفاده از نویزگیر از 2 تا دیود زنر و دو تا دیود 1n4148 استفاده کنیم

kavir
18-08-2011, 19:18
سلام دوستان

یه سوال داشتم ایا میشه بجای استفاده از نویزگیر از 2 تا دیود زنر و دو تا دیود 1n4148 استفاده کنیم
سلام خوب عملکرد دوتا دیود که نمی تونه در سرعت بالا مثل نویز گیر باشه:0013:

arm-mohsen-avr
18-08-2011, 19:24
آقا مهدی حالا من از دیود استفاده کنم چه فرقی می کنه من که دیتاشیتشو نگاه کردم چها تا دیود بود که من می خوام اونا رو بزارم حالا تو سرعت بالا چه تفاوتی است .
باتشکر

sigma-mx
18-08-2011, 19:38
تفاوتش اینه که اگه نویز ESD به مقدار ناچیز (5000 ولت) بیوفته سرش ، تا دیود بیاد سوییچ کنه مدارت داغون شده . مگر اینکه از شاتکی یا Ultra Fast استفاده کنی. تازه این از لحاظ سرعته...
باید از نظر ولتاژی هم دیود تحملش رو داشته باشه تا پیوندش متلاشی نشه ...:0013:

mori64
20-08-2011, 19:03
سلام

ممنون
درود
وقتی این دوتا بافر مثل هم باشن ارتباطش با میکرو مشترکه ؟
بعد pa27 و pa14 به جایی وصل نمیشن ؟

kavir
20-08-2011, 20:25
بافر ها قبلا هم گفته شد یکی هستند و فرقی نمیکنه کدوم استفاده کنید

بعد pa27 و pa14 به جایی وصل نمیشن ؟
شماتیک اصلی رو بررسی کنید در پست اول

arm-mohsen-avr
23-08-2011, 02:25
آقا این مدار چیه می سازن می دن به دست مردم :sa::sa::sa:

maxn
23-08-2011, 02:31
دوست عزیز بهتر شماتیک اون ic نویز گیرو مطالعه کنید ساختار ترانزیستوری و زنری داره برای جلوگیری از ورود بارهای اضافه!!!
بهتره در مورد نویز یو اس بی یه چیزی بگم فقط شامل بارهای الکتریکی هستش که از اطراف وارد مسیر میشه مثلا جعبه یا بدن انسان
ازافه کردن 2 عدد دیود زنر 3.6 ولت و 4148 کاملا این نویزو گرفته و جلوگیری میکنه از خطا !!
که فرق زیادی با IC فیلتر usb نداره البته نمیگم به پای اون میرسه!!! ولی نمیشه گفت شماتیک اصلاح شده ایران روباتیک به درد نمیخوره!!!
در پست بعدی شماتیک آقای تروشه با ای سی usb قرار گرفته ! البته اگه پست بنده پاک نمیشد !
با تشکر از مدیر سایت .

arm-mohsen-avr
23-08-2011, 02:41
دوست تازه وارد من تو سایت مطرح کردم که آیا به جای نویز گیر زنر بزنم گفتن به کارت نمیاد باید نویزگیر بزاری .بعد پست تو رو دیدم که از زنر استفاده کردی . فردا حتما مدارمو چاپ می کنم .
درضمن خودم تو خونه pcb دورو می زنم :018:
جالبه نه .................................................. ...................///////////////////////////

maxn
24-08-2011, 00:11
تفاوتش اینه که اگه نویز ESD به مقدار ناچیز (5000 ولت) بیوفته سرش ، تا دیود بیاد سوییچ کنه مدارت داغون شده . مگر اینکه از شاتکی یا Ultra Fast استفاده کنی. تازه این از لحاظ سرعته...
باید از نظر ولتاژی هم دیود تحملش رو داشته باشه تا پیوندش متلاشی نشه ...:0013:

تا حالا esd موبایل نگاه کردین ؟ یه سری به نقشه های نوکیا بزنید و مسیر های که با بیرون ارتباط دارن مموری سیم کارت و کی پد که امکان داره توشون نویز (به فرمایش شما 5000 ولتی) بیفته همگی از زنر استفاده شده و کاملا اصولی و کاربردی ساخته شده حتی مسیر usb گوشی پردازشگر ان گوشی ها هم آرم با پردازش بالاتر از j-link یا هنگام انتقال فایل با کمک کابل usb گوشی انتقال دیتا تا مگابایتهاا در ثانیه !!!

بهتره واقع بین باشیم تا به فکر خودمون فقط وابسته باشیم !!!
یک مدار ساده موبایل با یک esd

You can see links before reply

mori64
24-08-2011, 18:29
بافر ها قبلا هم گفته شد یکی هستند و فرقی نمیکنه کدوم استفاده کنید

شماتیک اصلی رو بررسی کنید در پست اول

یعنی میشه فقط یک بافر گذاشت ؟

kavir
24-08-2011, 18:50
@mori64 (You can see links before reply)
خواهشا سوال تکراری نپرسید بالا توی پست های قبلی توضیح دادم
alv125 و alv164245 دقیقا یکی هستند توی کارکرد و هر دوش میشه استفاده کرد

Dr. Slimm
22-09-2011, 14:26
Hello, I would like to ask whether a given scheme tested. I found two other alternatives, and one is slightly different in the wiring.

Incidentally, it is very difficult for me to cope with writing from right to left.

میهمان گرامی ، من می خواهم بپرسم که آیا طرح مورد آزمایش قرار داده می شود. من دو گزینه دیگر ، و یک کمی متفاوت در سیم کشی.

اتفاقا، آن است که برای من خیلی سخت با نوشتن از راست به چپ کنار بیایند.

enrico_ashbah
23-09-2011, 16:44
سلام آیا pcb شو طراحی کردید ؟

enrico_ashbah
23-09-2011, 16:59
در ضمن میکروی At91sam7s64 رو تو فروشگاه نگذاشتید

kavir
23-09-2011, 17:24
در ضمن میکروی at91sam7s64 رو تو فروشگاه نگذاشتید
اینو 1 شنبه می تونید سفارش بدین ایسیش وارد شده

kavir
24-09-2011, 13:44
خوب دوستان با تشکر از آقای drafshin (You can see links before reply) که PCB رو فرستادند توی پست اول ضمیمه شد می توند دانلود کنید
موفق باشید

SOIL2020
08-10-2011, 14:27
با عرض سلام و خسته نباشید می خواستم ببینم آماده شده این محصول نیست که بتونیم خریداری کنیم و نیاز به منتاژ نباشه.
من توی سایت های دیگه این محصول رو برای فروش دیدم ولی اطمینان نداشتم که کیفیت خوبی داره یا نه.
اگه مسئولان لطف کنن و آماده شده این محصول را برای فروش قرار بدن ممنون میشم.

kavir
08-10-2011, 14:53
با عرض سلام و خسته نباشید می خواستم ببینم آماده شده این محصول نیست که بتونیم خریداری کنیم و نیاز به منتاژ نباشه.
من توی سایت های دیگه این محصول رو برای فروش دیدم ولی اطمینان نداشتم که کیفیت خوبی داره یا نه.
اگه مسئولان لطف کنن و آماده شده این محصول را برای فروش قرار بدن ممنون میشم.
سلام
بزودی این محصول رو برای فروش اماده میکنیم

zaalzaalak
24-10-2011, 16:53
برای جعبه چع کار کردید؟ آیا جعبه قشنگی پیدا کردید؟

kavir
24-10-2011, 18:49
برای جعبه چع کار کردید؟ آیا جعبه قشنگی پیدا کردید؟
سلام
به نظر من جعبه نذارید
چون باید اپدیت کنید باعث درد سرتون میشه

lu_x_ul
13-04-2013, 20:39
چرا لینک فایل های Jlink دانلود نمیشه ؟؟ آیا برداشته شده ؟( در پست های صفحه اول )

Ma3ood
13-04-2013, 22:46
مشکلی نداره دوست عزیز

semofa
15-05-2013, 16:30
سلام.
لطفا این لینکا رو چک کنید.کار نمی کنه:(

alitaroosheh
07-07-2013, 01:16
سلام
دوستان سلام... یه سوال تخصصی ... آقا پروگرامر من از یه ورژنی به بعد (segger jlink 4.52) میگه آپدیت کنم ... بعد فحش میده میگه این clone شدست ... برو پولشو بده ... قبلا اینطوری نبود ... من الان از 4.42 جلوتر نمیرم ولی keil ورژن 4.7 رو با segger آخرین ورژن داده که خود keil میخواد آپدیت کنه اونم فحش میده ...
dll و exe ورژن قدیمی رو توی مسیر segger توی مسیر نصب keil پیست میکنم ولی کسی آپدیت جدید نداره واسه جلو گیری از این کثیف کاریا

راستی توی keil موقع دیباگ یکم شنگول میزنه ... بعضی خطها روش وای نمیاسته ... بعضی جاها ارور میده که: مادر جان cpu ضعف کرد کمک ... بعد از دیباگ میزنه بیرون ... خود keil غیر از کیجن کرک نداره؟

کمک
:unh:

Doloop
07-07-2013, 01:26
مهندس جیلینکت قدیمیه درسته ؟؟؟

چون من الان کیل 4.7 رو دارم بدون اینکه کپی کنم جیلینک رو میشناسه و خوبم کار میکنه حتی پیغام آپدیت هم نمیده

جیلینک رو هم حدود یکسال پیش از کویر گرفتم ...
Segger هم فکر کنم ورژن 4.64 هم کار میکنه :wink:

jonbakhsh
07-07-2013, 02:04
من 2 ماه پیش از کویر خریدم همون مشکل دارم . آبدیت جدید از کجا باید گیر بیارم ؟؟؟

alitaroosheh
07-07-2013, 21:50
مهندس جیلینکت قدیمیه درسته ؟؟؟

چون من الان کیل 4.7 رو دارم بدون اینکه کپی کنم جیلینک رو میشناسه و خوبم کار میکنه حتی پیغام آپدیت هم نمیده

جیلینک رو هم حدود یکسال پیش از کویر گرفتم ...
Segger هم فکر کنم ورژن 4.64 هم کار میکنه :wink:

خوب قربون دستتون لینک فایل جدید بدید

من دسترسی به pudn هم دارم اونجا هم یه چیزایی هست ولی کدوم درسته مجبورم همه رو دانلود کنم تست کنم ... اونم اکانتمو تموم میکنه

Doloop
08-07-2013, 01:20
مهندس ببین با firmware ورژن 8 جیلینک مشکلت حل میشه ؟

jonbakhsh
08-07-2013, 15:28
ببخشید این فایله فکر کنم مشکل داره ؟؟؟

alitaroosheh
09-07-2013, 11:10
مهندس ببین با firmware ورژن 8 جیلینک مشکلت حل میشه ؟

اقا فایل خرابه دوباره آپ کن

Doloop
09-07-2013, 16:07
:hi:

alitaroosheh
11-07-2013, 01:43
:hi:

سلام
آقای این فایل همونیه که من قبلا داشتم و تو وبلاگم هست ... با araxis مقایسه کردم.... الان یه کاری کردم ... کارستان ... سریال نامبر پروگرامر رو پیدا کردم دستکاریش کردم جواب داد ... الان آپدیت میشه ... :018:

KHM
11-07-2013, 23:00
سلام
آقای این فایل همونیه که من قبلا داشتم و تو وبلاگم هست ... با araxis مقایسه کردم.... الان یه کاری کردم ... کارستان ... سریال نامبر پروگرامر رو پیدا کردم دستکاریش کردم جواب داد ... الان آپدیت میشه ... :018:
سلام..مهندس اگه امکان داره بیشتر توضیح بدین تا ما هم استفاده کنیم..
ممنون

alitaroosheh
12-07-2013, 13:39
سلام..مهندس اگه امکان داره بیشتر توضیح بدین تا ما هم استفاده کنیم..
ممنون

سلام
سریال نامبر این جیلینکه 805306163 هستش که به هگز میشه: 2FFF FF33
این عدد یه جا توی این فایل میکروکنترلر وجود داره که توی winhex اینطوری نشون میده:

میتونید این عدد رو عوض کنید بزارید یه عدد دیگه جواب میده

فقط امیدوارم دوستان استفاده میکنن یه روزی دوباره مشکلی پیش اومد کمکی از دستشون بر اومد انجام بدن

:0013:

jonbakhsh
17-07-2013, 17:18
ببخشید من این کد پیدا نکردم . شماره سریال jlink کجاش نوشته و راه سریع یا سرچ این شماره توی هگز ادیتور چیه ؟؟؟

alitaroosheh
19-07-2013, 01:10
ببخشید من این کد پیدا نکردم . شماره سریال jlink کجاش نوشته و راه سریع یا سرچ این شماره توی هگز ادیتور چیه ؟؟؟

سلام
توی segger یه فایل هست به نام jlink commander وقتی پروگرامر به pc وصله اینو ران کن ... توی dos بهت میگه سریال پروگرامر چیه به هگز تبدیلش کن توی winhex از منوی search گزینه find hex value

zoz_zozm
04-08-2013, 20:50
سلام
2 ماه قبل یه جیلینک از این سایت گرفتم و تا حالا مشکلی نداشت و کار می کرد ولی از دیروز دیگه چراغش روشن نمیشه و ارور Not Recognize میده . روش های گفته شده تو این پست رو هم انجام دادم ولی SAM-BA v2.12 اونو نمیشناسه و همون ارور دوباره میاد. (مقاومت هم رو پایه ERASE داره.) کسی میدونه مشکل از کجاست؟
WIN7-64x

zoz_zozm
05-08-2013, 14:44
پس از 24 ساعت تلاش بلاخره شد. :018::018:
با کیل 4.5 جواب میده ولی با کیل 4.7a جواب نمیده و میگه نسخه جیلینک کولن شده است و کیل بسته میشه.

spgpayam
21-08-2013, 04:18
سلام.بنده هرچی توی سایت گشتم ندیدم lvc16245 واسه فروش گذاشته باشن.اگه ممکنه لینکشو بزارید.ممنونم

esinico
23-09-2013, 17:07
دوستان شیوه ای که جناب تروشه گفتن پاسخ میده.
من از JLinkARM_V476a بدون مشکل استفاده میکنم.
سپاس جناب تروشه.

mahdi8888
11-11-2013, 16:46
سلام اساتید محترم
با firmware که توی این سایت گذاشتید چطور جیلینک به ورژن 8 آپدیت کنیم با چه نرم افزاری این کار انجام میدید

sadeghbakhshi
11-11-2013, 18:16
سلام
شما باید از طریق نرم افزار samba و پورت usb برنامه ی روی جدید یا همون فریم ویر جدید رو روی میکرو
پروگرام کنید
البته باید قبلش فریم ویر قدیمی رو پاک کنید

Z.F.K
23-08-2014, 12:30
میشه یکی من رو راهنمایی کنه.من از این بردهای وارداتی چینی خریدم و الان وقتی میخوام روی میکرو 1788 پروگرم کنم ارور زیر رو میده,در صورتی که وقتی برد لند تایگر رو پرو گرم میکنم بدون مشکل کانکت میشه و پرو گرم میکنه.یعنی ایراد از سخت افزار منه؟
- ERROR: Wrong AHB ID (15:3). Expected 0x04770001 (Mask 0x0FFFFF0F), Found 0x00000007
- WARNING: Failed to measure CPU clock frequency
- ERROR: Failed to connec
شماتیک سخت افزارم میزارم لطفا راهنماییم کنید.8008

Hadi_ghr_e
19-09-2014, 05:12
سلام
وقت بخیر
اینجا فعال هستش؟
هیچ کدوم از فایلها دانلود نمیشه
لطفا کمک واصلاح کنید
Hadi_ghr_e
02-10-2014, 15:41
سلام
متوجه نشدم که بالاخره از جیلینک ورژن 8 که کرک شده میشه ساخت و جواب میده یا نه

Doloop
02-10-2014, 21:55
سلام

جواب که میده ...
حتی یادمه وقتی جیلینک رو آپدیت میکردی تقلبی شناخته میشد و کار نمیکرد که یکی از مهندسا نحوه حل این مشکل رو هم توی تایپیک های مربوطه جیلینک توضیح داده بود ... جستجو کنید پیدا میکنید :wink:

mohammadttl
17-02-2015, 13:26
لینک دانلود خرابه و نمیشه برنامه رو دانلود کردcry::

me28k
01-08-2015, 17:47
لینک دانلود خرابه و نمیشه برنامه رو دانلود کرد

electron113
25-11-2015, 10:59
سلام به همگی
اگه کسی فایلاشو داره دوباره آپلود کنه ....

دانلود نمیشهcry::

mo.om
29-05-2016, 23:18
سلام . لینک های دانلود خرابه متاسفانه . یه کاریش بکنید !!!!

nima72
23-06-2016, 14:31
سلام . لینک های دانلود خرابه متاسفانه . یه کاریش بکنید !!!!
آینو درست کنید لطفا

mory191191
18-11-2016, 01:07
9381
سلام
همونطوری که تو عکس میبینید بعد از آپدیت کردن jlink با فایل j8.bin ارور غیر معتبر بودن و غیر مجاز بودن میده و منو از محیط کیل میندازه بیرون
من ازین مدلای وارداتی گرفتم که تو سایتتون بود اما برنامش سر خود پرید مجبور شدم اپدیت کنم
اینم بگم تو محیط jflash کاری باهام نداره
چطوری این مشکلو حل کنم؟
cry::

mrm
18-11-2016, 01:12
این فایل رو تو پوشه کیل کپی کن درست میشه.
JLinkARM (You can see links before reply)

mory191191
18-11-2016, 01:21
:o:wink:

glassybox
09-01-2017, 07:27
سلام . من میخوام jlink ایزوله بسازم و فقط پورت jtag رو میخوام کسی میدونه کدوم پایه های میکرو برای اینکار نیازه؟

REZA7232
11-01-2017, 17:30
سلام.این pcb که برای jlink قرار دادید چند مسیر متصل نشده داره.مشکلی نداره؟بدون این اتصالات کار میکنه؟من میخوام بدون تغییر همین pcb رو چاپ کنم.

op990i
15-05-2017, 05:25
سلام تشکر بابت پست مفیدتان لینک دانلود خرابه لطفا بررسی کنید.سپاس

sardarshams
05-06-2017, 02:09
سلام
ممنون میشم راهنماییم کنید این پردازنده را پروگرامر j link ساپورت میکنه یا نه در ظمن در دیتاشیت این پردازنده این عبارت را نوشته
Calm16
ARM7TDMI
Cortex-M0
Cortex-M3
در ظمن تو دیتاشیت قطعه پروگرامر های زیادی را پیشنهاد کرده که یکیش( jlink (IAR هست این هم شماره پردازنده مورد نظر
s3f828bxzz-qw8b

mzarkoob
06-06-2017, 01:14
سلام اساتید محترم با firmware که توی این سایت گذاشتید چطور جیلینک به ورژن 8 آپدیت کنیم با چه نرم افزاری این کار انجام میدید نحوه آپدیت فایرور J Link (You can see links before reply)
سلام یکیش( jlink (IAR هست این هم شماره پردازنده مورد نظر s3f828bxzz-qw8b اگر در لیست پروگرامرهای این میکرو jlink گفته شده بایستی بشه باهاش پروگرام کرد. این میکرو چی هست!؟

sardarshams
06-06-2017, 02:57
نحوه آپدیت فایرور J Link (You can see links before reply) اگر در لیست پروگرامرهای این میکرو jlink گفته شده بایستی بشه باهاش پروگرام کرد. این میکرو چی هست!؟
سلام
این پردازنده پخش ماشین هست