PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به ماژول خواندم فلش مموری

Aghaeifar
09-07-2011, 21:22
سلام
من می خوام با میکرو فلش مموری رو بخونم
اینو می دونم که باید یه usb host داشته باشم. آیا ماژول آماده یا برد آماده ای کسی می شناسه معرفی کنه؟ کسی سورس کد یا هر اطلاعاتی در این زمینه راه اندازی و خوندن فلش مموری داشته باشه مشتاقانه منتظر و محتاجانه نیازمندشم.

از نقشه مدار و معرفی ای سی های واسط
برام خیلی مهمه سرعت بالا داشته باشم
در دیتاشیت LPC1768 نوشته بود که تنها fat16 ساپورت می کنه . ولی تا جایی که لازم باشه دوست دارم با ای سی واسط این کار رو کنم که برنامه نویسیسش زیاد و سخت نشه

alireza9900
09-07-2011, 22:36
ماژول رو نمی دونم
ولی این آی سی ها خوبن

MAX3421E USB Peripheral/Host Controller with SPI Interface - Overview (You can see links before reply)
FTDI Products (You can see links before reply)

jn_1983
09-07-2011, 23:05
ماژول CH375B (You can see links before reply)

تراشه استفاده شده در این ماژول CH375B (You can see links before reply) میباشد که قابلیت استفاده از پورت usb به صورت Host و با سرعت Full Speed را به تمامی میکرو کنترلر ها میدهد . این تراشه به وسیله پروتکل uart و همچنین پارالل 8 بیتی به میکرو کنترلر متصل میشود .
این ماژول علاوه برتراشه ، کانکتور پورت usb و مدارات جانبی برای استفاده از تراشه را بر روی خود دارد . از وسایلی که قابلیت اتصال به این ماژول را دارند ، میتوان به : موس ، کیبورد ، پرینتر ، کول دیسک ، هارد و ... به عنوان نمونه اشاره کرد.

تو فروشگاه سايت هم موجوده!!

kavir
10-07-2011, 14:22
ماژول ch375b (You can see links before reply)

تراشه استفاده شده در این ماژول ch375b (You can see links before reply) میباشد که قابلیت استفاده از پورت usb به صورت host و با سرعت full speed را به تمامی میکرو کنترلر ها میدهد . این تراشه به وسیله پروتکل uart و همچنین پارالل 8 بیتی به میکرو کنترلر متصل میشود .
این ماژول علاوه برتراشه ، کانکتور پورت usb و مدارات جانبی برای استفاده از تراشه را بر روی خود دارد . از وسایلی که قابلیت اتصال به این ماژول را دارند ، میتوان به : موس ، کیبورد ، پرینتر ، کول دیسک ، هارد و ... به عنوان نمونه اشاره کرد.

تو فروشگاه سايت هم موجوده!!
سلام
ممنون از توضیحات
انشاءالله ایسی اون هم داریم وارد می کنیم
ماژولش هم به زودی
این ماژول خیلی خیلی عالی هست مخصوصا برای وصل فلش که مثالهاش توی نت زیاده:0013:

Aghaeifar
10-07-2011, 20:08
کمک و توجه همگی

اقای زارعی اگه ای سیش وارد کنید که خیلی خوب میشه
توی دیتاشیتش نوشته بود تا سرعت 12Mbps یعنی واقعا این ای سی تا این سرعت می تونه تبادل دیتا داشته باشه؟

kavir
10-07-2011, 21:43
بله یک سری مثال هم قبلا از اینترنت دانلود کرده بودم که خیلی عالی بود یو اس بی هاستاز سری ftdi هم هست ولی خیلی گرون تره انشاءالله ایسیش هم وارد می کنیم

alireza9900
10-07-2011, 21:44
خوب نوشته حتما داره دیگه!!
بعد الان که USB 3.0 اومده سرعت 12Mbps که فول اسپیده که دیگه چیزی نیست :دی

kavir
19-07-2011, 18:13
سلام
خوب دوستان این ایسی برای فروش در فروشگاه قرار گرفت
در صفحه اول سایت هم نوشته شده
برای خرید می توانید از لینک زیر استفاده نمائید
(اصلی)CH375B USB host - فروشگاه اينترنتي شركت كويرالكترونيك (You can see links before reply)

Aghaeifar
09-10-2011, 01:45
این بالایی خوبه ها ولی من این ای سی های VNC1L - Vinculum رو می خوندم این هم زمان روی یه ای سی می تونست برای دو تا فلش یا هر چیز دیگه به صورت Host عمل کنه و این خوبه ولی قیمتش گرونه یک کم به نظر من. البته ظاهرن راه اندازی اش کاربرپسند تر باشد.

kavir
09-10-2011, 02:25
این بالایی خوبه ها ولی من این ای سی های vnc1l - vinculum رو می خوندم این هم زمان روی یه ای سی می تونست برای دو تا فلش یا هر چیز دیگه به صورت host عمل کنه و این خوبه ولی قیمتش گرونه یک کم به نظر من. البته ظاهرن راه اندازی اش کاربرپسند تر باشد.
اره حق با شماست ولی قیمتش خیلی بالاست
خبر خوب اینکه تست های اولیه این ایسی انجام شده و دوستان در حال بررسی و نوشتن کتابخونه فول هستند براش:0013:

persia prince
07-08-2013, 04:04
سلام دوستان. من تازه به جمع دوستان ایران میکرو پیوستم.
خواستم بپرسم چطور با این آی سی ch376 میشه یک پرینتر USB دار رو راه اندازی کرد و یک سری داده چاپ کرد؟ ماژولی هم داره؟

persia prince
08-08-2013, 03:08
کسی نیست جواب بدهcry::