PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار با pll در keil

arm-mohsen-avr
19-06-2011, 19:05
با سلام کسی درمورد تنظیمات PLL در KEIL برای کار با lcd رو می دونه با تشکر

1nafar
21-06-2011, 23:26
سلام
در مجله ی شماره ی 4 در مورد نحوه ی تنظیم کردن pll توضیح داده شده ، متاسفانه من نمیفهمم که pll چه ربطی به lcd داره تا بیشتر توضیح بدم .

arm-mohsen-avr
22-06-2011, 15:40
با سلام ربطش به اینه که وقتی می خوایی LCD راه بندازی باید فرکانس میکرو رو روی 48 مگاهرتز تنظیم کنی در غیر این صورت با فرکانس 18.32 کار نمی کند و باید برای ایجاد این فرکانس از PLL استفاده کنی :baad:

agape
03-09-2011, 11:37
با سلام ربطش به اینه که وقتی می خوایی LCD راه بندازی باید فرکانس میکرو رو روی 48 مگاهرتز تنظیم کنی در غیر این صورت با فرکانس 18.32 کار نمی کند و باید برای ایجاد این فرکانس از PLL استفاده کنی :baad:
ولی دوست من بازم ربطی نمی بینم چرا که فرکانس فقط برای CPU و ادوات داخلی میکرو کاربرد داره ، اگه ال سی دی شما کار نمیکنه مشکل از جای دیگه هست ، یا برنامه مشکل داره یا lcd سرعت کلاک مثل سرعت ماشین میمونه ، هرچی سرعت بیشتر باشه شما زود تر به مقصد میرسی چه با ماشین و چه با میکرو {اگرم خیلی زیاد باشه به مقصد نمیرسی ماشین که تصادف میکنه و میکرو هم یا هنگ میکنه یا می سوزه}

amin_digit
05-09-2011, 22:30
من مشکلی با lcd دارم اونم اینه که میکرو تا بخواد عکس رو روی lcd لود کنه یکی دو ثانیه طول میکشه اگه با pll فرکانس رو بالا ببریم این مشکل حل میشه؟اگه میشه چطور