PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژول gsm

safavism
15-06-2011, 12:04
با سلام خدمت دوستان...آیا مازولهای gsm آی پی میگیرند که در شبکه شناسایی بشوند؟یه سوال دیگه اینکه من با مازول g.2403r در محیط هایپرترمینال پیام میگیرم ولی بصورت کد نشون میده چه جوری میتونم این کدهای هگزا رو تبدیل به متن کنم تا قابل خواندن باشه...ضمنا اصلا نمیشه با مازولی که دارم به تلفن همراه زنگ زد پیام خطای no carrier میده ولی به تلفن ثابت که زنگ میزنم هیچ مشکلی نداره و ارتباط برقرار میشه مشکل از کجاست؟

mehdiit
15-06-2011, 23:49
چه جوری میتونم این کدهای هگزا رو تبدیل به متن کنم تا قابل خواندن باشه..
کامند زیر رو اجرا کنید:
At+cmgf=1

این بردم میتونه کمکتون کنه:
You can see links before reply

safavism
17-06-2011, 10:36
با سلام ..متشکرم این کامند رو اجرا میکردم ولی مشکل فرا خواندن پیام از روی سیم کارت بود که حل شد ولی جواب سوال آیا ماژول gsm آی پی میگیره را ندادین اگه لطف کنید راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

1nafar
21-06-2011, 23:49
ل آیا ماژول gsm آی پی میگیره
سلام
داده های ip فقط مخصوص سخت افزار های هستند که در شبکه های کامیپوتری نظیر wan یا lan یا ... استفاده میشه ، در gsm نیازی به ادرس ip وجود نداره .

safavism
23-06-2011, 09:54
با تشکر از جنابعالی..در مشخصات فنی sim300czذکر شده که پروتکل IP/TCPرا پشتیبانی میکنه میخواستم بدونم آیا منظور این است که در شبکه LAN میشه به آن یه آی پی داد مثلا مثل یه پرینتر که IPمیگیره و در شبکه LAN میشه آن رو دید وبه اشتراک گذاشت