PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه برا بازکردن درب ساختمون با Atmega16

amin_rezaee68
05-06-2011, 14:16
من میخوام یه برنامه با Atmwga16 بنویسم.به این صورت:
یه برنامه برا بازکردن درب ساختمون که یه رمز داره.هرکی رمزو وارد کرد وارد یه منو میشه که هم می تونه رمزو عوض کنه و هم اینکه در را باز کنه.
Avr هم در حالت sleep هست تا وقتی که رمزی وارد بشه.
رمزو چجوری بگیرم خوبه؟
1 رمز واسه همه؟user و pass داشته باشه یا فقط یه رمز باشه؟طول ثابت یا متغیر؟
کار کردن با حالت sleep چجوریه و....
ممنون می شم اگه کسی کمک کنه.

nima_zeus
05-06-2011, 21:03
با سلام

این یک موضوع جالبه اگه کسی بتونه نقشه و برنامه رو قرار بده ممنون می شم
با تشکر

kavir
06-06-2011, 11:45
سلام
توی بخش پروژه های avr سایت ببینید

amin_rezaee68
11-06-2011, 21:47
من یه کد میخوام که با code vision نوشته شده باشه.یا زبان c.
جایی ندیدم.کسی سراغ نداره؟
خیلی فوریه.ممنون می شم کمک کنید...

amiray
09-07-2011, 13:04
رمزو چجوری بگیرم خوبه؟
با سلام
شما می تونید رمز رو با استفاده از کی پد که تو بازار موجود هست بگیرید که خیلی اسون هستش

1 رمز واسه همه؟user و pass داشته باشه یا فقط یه رمز باشه؟طول ثابت یا متغیر؟
اونم مونده به خودتون که البته از نظر من فقط رمز کافیه ولی اگه بخواین امنیتش بالا باشه می تونین از user هم استفاده کنین که اون وقت بر نامه نویسی تون سخت میشه و البته اونم مونده به تعداد user هاتون که اگه زیاد باشه باید با هر user یه رمز پیش بینی کنین که برنامه نویسی رو سخت می کنه ولی 5-6 نفر خیلی سخت نیس.
بازم اگه سوالی بود در خدمتیم

mahdi906
09-07-2011, 14:22
سلام
من یه پروژه قفل رمز با c توی پروژه های avr گذاشتم که در حالت sleep ساعت و تاریخ رو نمایش میده. می تونی یه نگاه بهش بکنی شاید کمکت کنه.
You can see links before reply

nima_zeus
09-07-2011, 16:45
سلام
من یه پروژه قفل رمز با c توی پروژه های avr گذاشتم که در حالت sleep ساعت و تاریخ رو نمایش میده. می تونی یه نگاه بهش بکنی شاید کمکت کنه.
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - مشاهده یک موضوع - جمع آوري پروژه هاي avr (You can see links before reply)
سلام

اين فايل هاي hex داخل پوشه ها كار نمي كنه!!!!!!!

توي proteus كه add مي كنيerror مي ده

mahdi906
10-07-2011, 11:51
سلام

اين فايل هاي hex داخل پوشه ها كار نمي كنه!!!!!!!

توي proteus كه add مي كنيerror مي ده

بعد از باز کردن فایل پروتئوس علاوه بر تعیین فایل هگز باید فایل bin مربوط به eeprom میکرو رو هم بار گذاری کنین. برای این کار روی میکرو دبل کلیک کنین و در قسمت advanced properties گزینه initial contents of EEPROM رو انتخاب کنین و فیل look.bin رو انتخاب کنین.(این فایل در شاخه exe فایل code.rar هستش) مشکل باید حل بشه.

abas1371
03-08-2013, 16:08
سلام
You can see links before reply
سلام مهدی اقا با تلفن کد نمی گیره پروژه تون ممنون میشم راهنمایی کنید
یعنی وقتی وارد تلفن را بعد از 3 تا زنگ وصل می کنه نمیشه بهش کد ورود بدی لطفا راهنمایی کنید