PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدار کنترل کولر آبی

ehsankhalili1
03-06-2011, 08:49
دوستان ارجمند
حال که قیمت انرژی بهینه سازی شده بیایید مداری برای کولر های آبی طراحی کنیم که با توجه به دمای محیط انرژی رو مدیریت کنه . البته شاید موجود باشه . می دونید که کولری که سر شب روشن شد اگه نیمه شب برف ! هم بیاد کسی تو خواب خاموشش نمیکنه فکر کنم اگه اقتصادی تولید بشه فروشش هم خوب باشه .بشرط اینکه فروشندگان 100% سود روش نکشن

kavir
03-06-2011, 14:44
سلام
این مدارت خیلی هست بهتره یکی آماده بگیرید قیمت هم ندارند توی نت سرچ کنید

shayan_m
06-06-2011, 12:26
سلام این دستگاه قبلا تولید شده ومن خودم چندسال پیش یکی حدود قیمت 15000 تومان خریدم

t.o.e
06-06-2011, 17:22
دوستان ارجمند
حال که قیمت انرژی بهینه سازی شده بیایید مداری برای کولر های آبی طراحی کنیم که با توجه به دمای محیط انرژی رو مدیریت کنه . البته شاید موجود باشه . می دونید که کولری که سر شب روشن شد اگه نیمه شب برف ! هم بیاد کسی تو خواب خاموشش نمیکنه فکر کنم اگه اقتصادی تولید بشه فروشش هم خوب باشه .بشرط اینکه فروشندگان 100% سود روش نکشن

سلام:
مدل segol-s202 رو بگیر.من الان یکساله که دارم و راضی هستم و نسبت به بقیه امکاناتش بهتره.ریموتش از هر جای خونه میگیره.

3 سال گارانتی
قفل کودک+ سه تا تایمر برای روشن و خاموش.
تو اینترنت گشتم اون موقع بهتر از این نبود.
میگم یادم نیست...25000 گرفتم.تو اینترنت segol رو جستجو کنید همه چی دستتون میاد.

موفق و موید باشید.

arvinfx
25-07-2011, 00:49
من یکی ساختم که حدود 40-50 تومن درومد خیلی خوب کار میکنه البته میشه کمتر از اینم ساختش

دیگه نیازی نیستش کسی کولرو خاموش و روشن کنه خونه هواش بهشت شده مخصوصا" صبح ها