PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از تايمرها و وقفه در arm

brja
30-05-2011, 15:17
سلام كسي ميتونه درباره راه اندازي وقفه ها در armو استفاده در تايمر كانتر به من كمك كنهcry::

t.o.e
31-05-2011, 00:53
سلام:
تو قسمت مثال ها و نکات برد EKE2lpc ، وقفه ها روی آقای زارعی(KAVIR) راه اندازی کردند.
ARM-NXP

brja
01-06-2011, 12:48
سلام من ادرسي رو كه فرموده بوديد فايل EKE2lpc رو دريافت كردم اما مطلب به درد بخوري نداشت

t.o.e
01-06-2011, 15:03
سلام:
کاربر محترم و گرامی:
شما اون قسمتی که مربوط به وقفه خارجی می باشد رو دانلود کنید.من الان رفتم و دانلود کردم و یه فایل PDF هم با برنامه هست که کلا در یک فایل زیپ شده به نام:
"INT.eke2lpc2378" هست.
__________________________________________________ _____________________
موفق و موید باشید.

brja
02-06-2011, 13:11
سلام اون فايلي كه شما ادرس داده بودين مربوط به phlips است من با ميكرو arm atmel كار ميكنم مشكل اصلي من اينه كه نميدونم ادرس رجيستر مربوط به بردار وقفه رو چه جوري بدم تا بااتفاق افتادن وقفه به ادرس سرويس وقفه مورد نظر بره با تشكر

1nafar
02-06-2011, 21:18
سلام
نحوه ی کار وقفه ها در عین سادگی خیلی گسترده هست . توی فایل پیوست نحوه ی راه اندازی وقفه ها برای پورت ها رو توضیح دادم ، و یک مثال هم براش گذاشتم ، در ادرس زیر هم میتونید یک مثال مربوط به راه اندازی وقفه ها ی تایمر رو دانلود کنید :
You can see links before reply
قبلا هم در مورد وقفه ها زیاد توی سایت بحث شده :