PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك براي ساخت تابلو فرمان آسانسور

eh3an_ir4n
26-05-2011, 18:02
سلام
كسي در اين انجمن اطلاعاتي براي طراحي يه تابلو آسانسور داره
من چند سالي هست مي خواهم درست كنم ولي هنوز طرز كار آسانسور رو نميدونم
بعدش كسي اينجا هست برنامه اون رو نوشته باشه يا بتونه برنامه اون بنويسه

shayanmelody
26-05-2011, 18:44
سلام
سلام
منظورت همون تابلویی که تو کابین هست و فلش رو به بالا و پایین داره و طبقات رو نشون میده ؟

shayanmelody
26-05-2011, 18:45
سلام
سلام
منظورت همون تابلویی که تو کابین هست و فلش رو به بالا و پایین داره و طبقات رو نشون میده ؟
برای اینکار باید اول از همه ساختن تابلو روان رو یاد بگیری.که اونم سخت نیست،اگه بخوای زود یاد میگیری و ما هم کمکت میکنیم.

eh3an_ir4n
26-05-2011, 18:51
سلام
برای اینکار باید اول از همه ساختن تابلو روان رو یاد بگیری.که اونم سخت نیست،اگه بخوای زود یاد میگیری و ما هم کمکت میکنیم.
نه خير منظور من تابلو اصلي آسانسور هست كه تو موتور خونه اون نصب مي كنند
بعدش هم تابلو فرمان اسانسور چه ربطي به ساختن تابلو روان داره

eh3an_ir4n
26-05-2011, 23:35
كسي نبود منو راهنمايي كنه

nce
27-05-2011, 20:16
سلام

سلام
دقیقا چه اطلاعاتی ؟
حجم اطلاعات کنترل آسانسور خیلی خیلی زیاده.
اگر برای یه کار تحقیقاتی می تونی اطلاعات پایه رو از وبلاگ ها بگیری.
اگر کار تولیدی هست بدون یک تیم حرفه ی آسانسور- الکترونیک - کامپیوتر و اتوماسیون صنعتی غیر ممکن بتونی کاری انجام بدی.

eh3an_ir4n
27-05-2011, 21:10
خيلي پيچيده هست
يعني اينهاي كه تابلو فرمان آسانسور درست مي كنند اولش تو كار آسانسور فعاليت داشتند يعني نصاب آسانسور بودن
بعضي اطلاعات رو واقعا نميشه تو اين وبلاگها و سايتها پيدا كرد

nce
27-05-2011, 21:33
خيلي پيچيده هست
يعني اينهاي كه تابلو فرمان آسانسور درست مي كنند اولش تو كار آسانسور فعاليت داشتند يعني نصاب آسانسور بودن
بعضي اطلاعات رو واقعا نميشه تو اين وبلاگها و سايتها پيدا كرد

هیچ شرکت تولید کننده تابلو فرمان آسانسور نمی تونی پیدا کنی که سازنده بردش یه نصاب باشه.
اکثر مهندس های بخش فنی کار کرده در ضمینه آسانسور هستند که با تشکیل یک تیم دست به تولید زدند.

در دسته بندی جهانی کنترلرهای آسانسور عضوی از کنترلرهای صنعتی فوق باهوش هستند
پس در این کار باید :
- تجربه کاری در صنعت آسانسور
- اطلاعات کامل از الکترونیک صنعتی برای ساخت یک برد خوب برای محیط پر از نویز.
- برنامه نویسی حرفه ی با توانایی کار با میکروپرسسور و میکروکنترلر های صنعتی سرعت بالا مثل MAC7141 - MC9328M یا چیز های ساده تری مثل dsp - pic32 - dspic و کلی کد و دستور و متغییر.
- اطلاعات کامل از شبکه های صنعتی مثل canopen / lonbus / ethernet
- آشنایی کامل با قوانین و استاندارد های en81-82 / ASME A17.1-2004 / CSA B44-04
- اطلاعات کامل از هوش مصنوعی برای طراحی پروتکل سرویس دهی ( توانایی برنامه نویسی و کار با matlab , simulink )
- اطلاعات کامل از الکترونیک قدرت برای کنترل های AC flux vectro / DC scr
- و ........................

eh3an_ir4n
27-05-2011, 22:55
كي اين همه راه رو ميره
كسي قيمت هاي تابلو فرمان آسانسور رو ميدون چند هست؟
ببينم اصلا ارزش اين همه سختي رو داره

eh3an_ir4n
27-05-2011, 22:58
آيا تو اين انجمن كسي هست كه بتونيم يه تيم نحقيقاتي راه اندازي كنيم
البته بايد يه نفر تو زمينه آسانسور كار كرده باشه

nce
27-05-2011, 23:00
كي اين همه راه رو ميره
كسي قيمت هاي تابلو فرمان آسانسور رو ميدون چند هست؟
ببينم اصلا ارزش اين همه سختي رو داره

از اون سوال ها بود.
قیمتش وابسته به کیفیت قابلیت نوع درایو و kw
رقیب فوق العاده زیاد
و مهم تر از همه اکثر مردم دارند از آسانسور های خارجی استفاده می کنند که به صورت پکیج وارداتی بهتر بیخیال این راه شکست خورده بشی.
GOOD LUCK
BYEBYE

eh3an_ir4n
30-05-2011, 17:22
دوستان ديگه نظري نداريد در مورد تابلو آسانسور

ahnor
03-07-2011, 08:24
سلام
من خودم در حال تحقيقات براي ساختش هستم و يك شركت هم به ثبت رساندم
تحقيقات اوليه براي ساختش رو انجام دادم شما براي ساخت تابلويي كه توي بازار بتوني
بفروشي و خدمات پس از فروش داشته باشه بايد مداومت در كار داشته باشي اكثر تابلوهاي ايراني
با آي سي هاي avr و ttl ساخته شده اند بايد يك طرح اوليه داشته باشي
قيمت تابلوها هم از دوميليون هست تا الي آخر بستگي به كيفيت داره
اتفاقا تو ا يران خوب جواب مي ده اكثرا هم دارند از همين قطعات و تابلوهاي ايراني استفاده مي كنند
در ضمن قابليت گسترش داره
خواستن توانستن است

eh3an_ir4n
21-10-2011, 18:58
بله خواستن توانستن هست
به نظر من آدم باید بره تو کار آسانسور یه مدت کار کنه تا بتونه یه تابلو خوب طراحی کنه
تو ایران هم خوب جواب میده الان سه تا شرکت تابلو سازی حرف اول رو میزن بقیه ای دیگه متفرقه هست
اگر کسی تو انجمن پیدا بشه با هم طراحی کنیم خیلی خوب میشه
آیا مدیر سایت kavir وقت این کار رو داره به ما علاقه مندان کمک کنه؟

eh3an_ir4n
22-10-2011, 21:39
تو زمینه آسانسور انگار دوستان اطلاعاتی ندارند خیلی ضعیف هستند
حالا باید چیکار کرد؟

agape
23-10-2011, 16:14
تابلو آسانسور چیز شاقی نیست!
مثلا کار هایی که میشه کرد
کابل ترک 50 زشته ای بین کابین و تابلو رو برداری دو رشته کنید، آپشنال کنید تابلو رو یعنی مثلا به هر کس یه کارت عضویت بدید که بتونه از کارت برای استفاده از آسانسور استفاده کنه ، پردازنده رو آرم کنید که بشه به راحتی ارتقا پیدا کنه ، لاگ بردار داشته باشه، در صورت خرابی به یه شماره زنگ یا اس ام اس بفرسته و وصل کنه به داخل کابین اگر کسی هست، بتونه میزان مصرف رو ثبت کنه،
و خلاصه کار زیاد میشه کرد شما می خواین چکار کنید؟>

eh3an_ir4n
23-10-2011, 18:01
بله میشه همه کاری کرد
مهم الان چون من هیچ شناختی در موردش ندارم و طریق کار کردنش رو نمیدونم یه کم پیچیده هست

3800532
15-01-2012, 11:01
با سلام و احترام من يك تابلو فرمان اسانسور مونتاژ و در ساختمان تست كردم دنبال يك همكار ميكردم كه در بازار به فروش برسونم اگه كسي باشه و به من كمك كنه ، پورسانت خوبي داره شماره تماس من 09148868604 و ايميل من You can see links before reply@yahoo.com (You can see links before reply@yahoo.com) محمودي هستم با تشكر

3800532
15-01-2012, 11:12
با سلام من يك برد تابلو فرمان اسانسور طراحي و در ساختمان تست كردو و الان به دنبال بازار فروش براي ان هستم اگه كسي براي فروظش به من همكاري كنه پورسانت خوبي داره شماره تماس من 09148868604 محمودي هستم

3800532
15-01-2012, 11:16
من اماده همكاري در زمينه فروش برد تابلوي اساسور هستم و يك برد اماده و تست شده در ساختمان را دارم از تماي دوستاني كه توانايي فروش برد در بازار را دارند مي توانند به شماره 09148868604 محمودي تماس بگيرند

3800532
15-01-2012, 11:22
با سلام من يك برد اماده و تست شده در ساختمان را ردارم و الان دنبال فروش و وارد كردن به بازار را دارم و از تمامي كسانيكه بتونن در اين زمينه به من كمك كنن پورسانت خوب دارم شماره تماس من 09148868604 محمودي هستم

behnam1356197
17-01-2012, 03:58
قابل توجه دوستان ، چنانچه مایل به فراگیری آسانسور ( طراحی بخش الکترونیک ، تنظیم پارامترهای حرکتی تابلو فرمان ، نحوه نصب سیستم مکانیک آسانسور ، چگونگی رفع عیب در هنگام خرابی آسانسور و یا مشاوره در این زمینه ) می باشید ، با من تماس بگیرید . کارشناس الکترونیک با 7 سال سابقه کار در آسانسور.
برگزاری دوره آموزشی در هر یک از زمینه های فوق ( تهران) 09365066842
behnam13561977@yahoo.com

amin1139
25-01-2013, 01:46
دوست عزیز فکر نکنم اینقدر هم که شما میگید پیچیده باشه آخه مگه چیکار میخواد بکنه یک کنترلر دور موتور هست که گاهی از دالاندر استفاده میشه و گاهی روش سافت استارت و گاهی هم درایو و یک سیستم ترمز موتور و یک کنترلر اصلی برای کنترل حرکت آسانسور. آخه این پیچیدگی کجاست که احتیاج به پردازشگر dsp داره؟؟؟ یا کجای آسانسور احتیاج به شبکه داره؟(البته شاید هم اطلاعات من خیلی کم هست که اینارو نوشتم در اینصورت به من لطف کنید و منو راهنمایی بفرمایید)

peyman21
11-02-2013, 23:35
سلام

سلام
اگه سرمایه دارید من حاضرم برای شما طراحی کنم
09141080169
پیمان

peyman21
11-02-2013, 23:38
قابل توجه دوستان ، چنانچه مایل به فراگیری آسانسور ( طراحی بخش الکترونیک ، تنظیم پارامترهای حرکتی تابلو فرمان ، نحوه نصب سیستم مکانیک آسانسور ، چگونگی رفع عیب در هنگام خرابی آسانسور و یا مشاوره در این زمینه ) می باشید ، با من تماس بگیرید . کارشناس الکترونیک با 7 سال سابقه کار در آسانسور.
09141080169 محمدیان