PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا كمك كنين

shinobi_63
31-08-2008, 17:37
سلام
من فايل hex دماسنج usb رو با نرم افزار ponyprog وارد ميكرو كردم و مدار دماسنج روي بردبورد بستم واز ديودهاي زنر 3.2 ولت استفاده كردم و فايل dll نرم افزار داسنج رو درون پوشه
system32 كپي كردم اما هنوز بعد از نسب دماسنج سيستم اون نميشناسه و كار نميكنه. :cry: لطفا منو راهنمايي كنين
خيلي اين دماسنج نياز دارم.

SMRS
31-08-2008, 21:57
1-بهتره مدار رو روی فیبر ببندی.
2-بعد از وصل مدار به USB یک صدای ملودی باید شنیده شه.
3-اگه پیغام خطای USB Device Not Recognized داده شد مدار رو دوباره بررسی کن چون یا مدارت مورد داره یا اشتباه میکرور رو پروگرام کردی.
4-اگه که پیغام شناختن داد توی پنجره Device Manager مثل قطعات دیگه که نصب میکنی آدرس شاخه Driver را بده و قطعه رو نصب کن.
اگه سوالی داشتی در خدمتم. :wink:

kavir_engineer
04-09-2008, 11:10
با سلام
قبل از هر چيز شما آي سي خودتون رو با يك برنامه تست امتحان كنيد تا مطمپن بشيد كه آي سي به شيوه صحيح پروگرام ميشه

saeed_niknami
06-09-2008, 12:54
با سلام

فیوز بیت ها رو درست پروگرم کردی دیود های زنر باید 3.6 باشند

حتما کار می کنه

سیم های +d , d- و اشتباه وصل نکردی

اگه نتونستی بگو کمکت کنم

alitaroosheh
07-09-2008, 01:27
ببينم وقتي سيستم ميگه add new hardware شما مثله معمول آدرس درايور رو بهش نداديد؟
و فقط فايلها رو كپي كرديد ii998)

حالا كه مدتي از اون گذشته آيا توي hardware manager اونو ميبينيد معمولا توي شاخه human interface device يا win-libusb اسم دستگاه مياد