PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك در مورد proteos

sina_mehraban
09-05-2011, 11:14
با سلام
مشكل من با proteus 7 sp2 هستش . بعد از اينكه از سايت نسخه كامل شو با فايل كتابخانه و .. دانلود كردم و نصبش كردم بالا اومد . ولي وقتي كتابخونه رو extract ميكنم و دو تا پوشه توشو تو مسير مشخص كپي مي كنم بازم قطعات جديد برام نميان . مثلا همين AT91SAM7 رو توش نميبينم . بايد چي كار كنم ؟
ممنون ميسم جواب بدين .

ghaem313
09-05-2011, 22:10
مشكلي نداري چون پروتئوس لايبرريشو نداره

sina_mehraban
11-05-2011, 12:47
با سلام .
دوست عزیز من فکر کنم تو یکی از مقالات ppm دیدم که تو پروتئوس شبیه سازی شده .
پی چه جوری میشه با این آی سی کار کرد وقتی نمیشه شبیه سازیش کرد .
حتما باید این آی سی رو خرید و عملی روش کار کرد ؟
شبیه ساز دیگه ای هم نیست که توش بشه اینو شبیه سازی کرد ؟

forghan
11-05-2011, 19:53
سلام
توی پروتئوس فقط کتابخانه میکرو lpc (فیلیپس) وجود داره.احتمالاً توی اون مجله هم میکروی lpc بوده.
تا اون جایی که من میدونم هیچ شبیه ساز دیگه ای با محیطی شبیه پروتئوس برای arm وجود نداره.
برای کار کردن با این میکروها و یادگیری اون بهترین گزینه استفاده از برد آموزشی است.

t.o.e
11-05-2011, 20:51
با سلام .
دوست عزیز من فکر کنم تو یکی از مقالات ppm دیدم که تو پروتئوس شبیه سازی شده .
پی چه جوری میشه با این آی سی کار کرد وقتی نمیشه شبیه سازیش کرد .
حتما باید این آی سی رو خرید و عملی روش کار کرد ؟
شبیه ساز دیگه ای هم نیست که توش بشه اینو شبیه سازی کرد ؟

سلام:
فکر کنم بشه با خود keil شبیه سازی کنید.البته نیاز به jlink دارید.بهترین روش عملی هست.پروتئوس یه محیط کاملا ایده آل و ایزوله شده است و شما هیچ وقت نمی تونید چیزی که تو پروتئوس بستید بگید تو عمل هم همینطوری هست.
اگر می خواهید یاد بگیرید یه برد اموزی تهیه کنید سریعتر به نتیجه خواهید رسید.
تصمیم نهایی با خود شماست.

موفق و موید باشید.

sina_mehraban
23-05-2011, 13:10
ممنون از راهنمایی شما دوستان عزیز .

Doloop
20-05-2012, 19:12
سلام
آقایون و مهندسین خبره در زمینه پروتئوس میتونن کمک برسونن ؟
میخام اون قسمت های مشخص شده توی عکس داخل نرم افزار پروتئوس وقتی مدار رو اجرا میکنم مخفی بشه !!!

You can see links before reply

sigma-mx
20-05-2012, 19:25
برو از مسیر System - Set Animation Options تیک قسمت Show Logic State Of Pins رو بردار ... :wink: