PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار تبدیل انیمیشن به کد تابلو روان

sajjad_AD
07-05-2011, 01:36
سلام :hi:
من یه ماه و خورده ای روی یه نرم افزار که بتونه خروجی نرم افزار ساخت انیمیشن Flash MX رو به کد تابلو روان تبدیل کنه کار کردم تا تونستم نتیجه ی مطلوب رو به دست بیارم.
این نرم افزار قادره یکی از فرمت های خروجی Flash MX رو به کد تابلو روان به زبان های:
Basic , C , GCC , assembly و یه خروجی دیگه که مناسب برای مموری کارت ها(MMC),تبدیل کنه.
نوع جاروب ستونی هستش

لینک سورس کامل نرم افزار تبدیل انیمیشن به کد تابلو روان LED Sign MMC Free (You can see links before reply)

jn_1983
20-05-2011, 23:30
دوست عزيز كار خيلي قشنگيه
شما رو پردازش تصاوير يا چيزي كه بشه دست خط يا لوگو يا امضا رو نمايش بده كار كرديد؟؟؟
مثلا بتونه تا سه رنگ رو تشخيص بده و كد لازم براي تابلو توليد كنه؟؟؟
ميدونيد كه اين هم يكي از روشهاي نمايش رو تابلو هستش.

sajjad_AD
21-05-2011, 17:49
سلام
یعنی میخواین یه عکس رنگی رو به صورت کد هایی برای تابلو در بیاره؟ اگه منظورتون اینه امکانش هست.

alimicro
21-05-2011, 21:22
سلام
یعنی میخواین یه عکس تقریبا رنگی رو به صورت کد هایی برای تابلو در بیاره؟ اگه منظورتون اینه اگه بخواین امکانش هست.(عکس یا انیمیشن؟)
دوست عزيزلينگي كه داديداشتباه است همان تايپك قبليه

sajjad_AD
21-05-2011, 21:54
سلام
من که لینک ندادم,یه امضاست مثه خودتون:
فانَّ مع العسر يسرا.انَّ مع العسر يسرا.فاذا فرغت فانصب.و الي ربّك فارغب(الانشراح/5-8)ffice:office" /> (You can see links before reply)

jn_1983
22-05-2011, 02:18
سلام
یعنی میخواین یه عکس تقریبا رنگی رو به صورت کد هایی برای تابلو در بیاره؟ اگه منظورتون اینه اگه بخواین امکانش هست.(عکس یا انیمیشن؟)

بله منظورم همين كار هستش!!
البته بنده اين كار رو سال 84 با Turbo C انجام دادم ولي بدليل يكسري محدوديتها در اين نرم افزار فايلهاي بزرگ رو نميتونست پردازش كنه!!
الان هم اين كار رو با نرم افزارهاي ويژوالي شروع به انجام دادن كردم.تقريبا جواب خوبي هم گرفتم.انشالله بزودي تكميلش ميكنم و در اختيار دوستان قرار ميدم!!! اين كار براي نمايشگرهاي RGB خيلي مفيد واقع ميشه!!

shayanmelody
26-05-2011, 18:42
سلام مهندس.
ممنون بابت نرم افزار خوبت.
میشه یک مثال تبدیل شده با نرم افزاری که نوشتی رو به زبان بیسیک بزاری ؟

jn_1983
27-05-2011, 00:37
سلام مهندس.
ممنون بابت نرم افزار خوبت.
میشه یک مثال تبدیل شده با نرم افزاری که نوشتی رو به زبان بیسیک بزاری ؟

سلام شايان جان!!
بروي چشم حتما!!
فعلا با نرم برنامه تحت c برات يه جمله كد توليد ميكنم و براي شما ميفرستم.عرض اين كد 16 بيتي هستش!! برنامه تحت c من عرض 16 تايي رو پردازش ميكنه(البته بخاطر نيازم تو اون موقع بود)
برنامه ويژوالي رو كه دارم مينويسمش ميشه به هر ابعادي كه دلت ميخاد عكس - متن - امضا - نقاشي - دست خط رو هم پردازش ميكنه وكدي بهت تحويل ميده كه حال كني!!

shayanmelody
27-05-2011, 13:18
سلام.
مرسی از لطفت.من اون تابلویی رو که گفتم رو درست کردم و نتیجه اش مورد قبول بود.الآن تنها مشکلی که باقی مونده اجرای انیمیشن های فلش یا gif هست.من انیمیشن های فلش رو با نرم افزار swish max ساختم.نزدیک به 2000 تا افکت های مختلف داره که با عوض کردن تنضیمات هر کدومش میتونی یک افکت جدید در بیاری!نمیدونم باهاش کار کردی یا نه،اما اگر نرم افزارت بتونه این هارو هم تبدیل کنه که خیلی عالی میشه و اولین نفر خودم ازت میگیرمش !

sajjad_AD
27-05-2011, 22:37
سلام
مثال از lsc به زبان Basic:

jn_1983
28-05-2011, 01:29
سلام.
مرسی از لطفت.من اون تابلویی رو که گفتم رو درست کردم و نتیجه اش مورد قبول بود.الآن تنها مشکلی که باقی مونده اجرای انیمیشن های فلش یا gif هست.من انیمیشن های فلش رو با نرم افزار swish max ساختم.نزدیک به 2000 تا افکت های مختلف داره که با عوض کردن تنضیمات هر کدومش میتونی یک افکت جدید در بیاری!نمیدونم باهاش کار کردی یا نه،اما اگر نرم افزارت بتونه این هارو هم تبدیل کنه که خیلی عالی میشه و اولین نفر خودم ازت میگیرمش !

سلام شايان جان!
من چند روزي شهرستان هستم!! دسترسي به اطلاعاتم ندارم!!
آره به اين نرم افزار كار كردم!!فوق العاده است.مطمئن باش اين كار رو هم نرم افزار جديدم انجام خواهد داد.
در ضمن تو موفقيت در انجام اين پروژه هم تبريك ميگم و انشالله خوب پيش بره!!
من چند وقتي رو كار ديگه اي مشغولم!! در اولين فرصت بهت ملحق ميشم.رو اين طرحت هم فكر كردم و تونستم طراحي اوليه رو انجام بدم!!(البته وقت زيادي نداشتم روش بذارم)
حتما همراهيت ميكنم!!
منتظر كدها باش حتما ميرسونم بهت!!

shayanmelody
28-05-2011, 13:55
سلام شايان جان!
من چند روزي شهرستان هستم!! دسترسي به اطلاعاتم ندارم!!
آره به اين نرم افزار كار كردم!!فوق العاده است.مطمئن باش اين كار رو هم نرم افزار جديدم انجام خواهد داد.
در ضمن تو موفقيت در انجام اين پروژه هم تبريك ميگم و انشالله خوب پيش بره!!
من چند وقتي رو كار ديگه اي مشغولم!! در اولين فرصت بهت ملحق ميشم.رو اين طرحت هم فكر كردم و تونستم طراحي اوليه رو انجام بدم!!(البته وقت زيادي نداشتم روش بذارم)
حتما همراهيت ميكنم!!
منتظر كدها باش حتما ميرسونم بهت!!

سلام.
منظورت از "طرح من"که روش کا کردی،تابلو روان بود یا تبدیل فایل های فلش نرم افزار swish max ؟

sajjad_AD
28-05-2011, 14:19
مثال lsc به زبان c: