PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : َعدم وجود atmega

saeidhp
30-04-2011, 07:21
سلام
من نسخه 7.7 پروتئوس رو تازه نصب کردم کتابخانه رو هم بهش اضافه کردم ولی ATMEGA16 ATMEGA32 در سرچ پیدا نمیکنه (pick package) با اینکه توی پوشه library محل نصب میرم ATMEGA8 وجود داره اما همینو هم نمیاره!!!

مممنون میشم رهنمایی بفرمایید

kavir
30-04-2011, 18:51
سلام
حخوب ممکنه از کرک باشه یا کتابخانه هایی که اضافه کردین مشکل داشته باشه از نسخه نصبی بدون اضافه کردن کتابخانه استفاده کنید

saeidhp
01-05-2011, 21:50
خوب توی نسخه نصبی وجود نداشت 2 تا برنامه نصب 7.7 دارم که یکیش sp2 هست ولی بازم مشکل وجود داره

اگه ممکنه این دونا چیپ رو از کتابخانه نصب شده رو سیستمتون برام اپلود کنید

با تشکر

kavir
02-05-2011, 10:38
خوب توی نسخه نصبی وجود نداشت 2 تا برنامه نصب 7.7 دارم که یکیش sp2 هست ولی بازم مشکل وجود داره

اگه ممکنه این دونا چیپ رو از کتابخانه نصب شده رو سیستمتون برام اپلود کنید

با تشکر
ضمیمه شد

saeidhp
02-05-2011, 19:41
با تشکر از شما ولی مشکل حل نشده من عکس برنامه رو گذاشتم شاید من اشتباه میکنم

pooriya
02-05-2011, 20:25
سلام.
عزیز من شما محیط طراحی pcb نرم افزار proteus رو در پیوست بالا قرار دادید اونجا هر چقدر هم atmega بنویسید که نمیاره
شما باید در محیط طراحی شماتیک اسم قطعه مورد نظر رو بنویسید.

saeidhp
02-05-2011, 22:22
سلام.
عزیز من شما محیط طراحی pcb نرم افزار proteus رو در پیوست بالا قرار دادید اونجا هر چقدر هم atmega بنویسید که نمیاره
شما باید در محیط طراحی شماتیک اسم قطعه مورد نظر رو بنویسید.

با سلام و تشکر از شما
من تازه با این برنامه آشنا شدم از کجا باید این بخش رو بیارم
چندتا فایل آموزشی هم دارم توی اونا هم اشاره ای نشده

pooriya
02-05-2011, 22:38
سلام.
نرم افزار proteus 2تا ایکون داره یکیش رنگ ابی و دیگری رنگ قرمز اونیکه رنگ ابی هست واسه طراحی شماتیک و اونیکه رنگه قرمز هست برای طراحیه pcb.

برای اضافه کردن atmega بر روی رنگ ابی (محیط طراحی شماتیک کلیک کنید)

بگردین تو سایت و اینترنت مطالب زیادی برای اموزش proteus هستش.

saeidhp
02-05-2011, 23:13
واااااااااای
ممنون پوریا جان

من از اینترنت چندتا آموزش گرفتم ولی به دلم ننشست اگه شما یا سایر دوستان آموزش کاربردی چه pdf چه تصویری که از ابتدا شروع کنه و codvision رو هم به زبان c بگه معرفی کنید ممنون میشم