PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما هم میتونید MP3 Player بسازید اونهم با LCD رنگی

polestar
28-04-2011, 14:07
با سلام
من به تازگی یک MP3 Player ساختم که در اختیار دوستان قرار میدم لطفا هرنوع نظر یا انتقادی داشتین دریغ نکنید.
من همه اینهارو تو سایت ECA.ir قرار دادم ولی اینجا بودنش هم خالی از لطف نیست.
توی فایل پیوست سورس کدویژن و PCB و شماتیک و فایل کامپایل شده HEX و فایلهای مورد نیاز برای اسکینش هست.
این هم فیلمش
You can see links before reply

این هم لینک CodeVision که باهاش میتونید سورسشو کامپایل کنید فقط برای اینکه مشکل ورژن نداشته باشین

این MP3 Player فایلهای MP3 WMA WAV MID رو بدون مشکل و بهترین کیفیت پخش میکنه
و قابلیت نشون دادم فایلهای BMP رو هم داره

javad naderi
29-04-2011, 02:19
مرسی

هنرفر
30-04-2011, 01:41
كاش يه عكس از ساخته شده ي مدار ميذاشتيد

kavir
30-04-2011, 19:02
سلام
چیز جالبی هست اگر فیلم بود که عالی می شد
می تونید فیلم اینجا آپلود کنید

polestar
01-05-2011, 13:59
سلام دوستان
همونطوری که خواسته بودید این هم ادرس فیلمش اپلود شده در ادرس فوق البته من ادرس فیلمشو هموت تاپیک اول قرارداده بودم.
چرا انجا انقدر بیحاله 250 نفر دانلود کردن اما کسی سوال یا نظری نداشته؟ یا چرا فقط 6 نفر تشکر کردن؟
چرا این فرهنگ ها تو جامعه ما جا نمیفته من از دوستان یه خواهشی دارم و اون اینه که با نظرها یا انتقادهاتون از کسایی که دست رنج خودشونو به اشتراک میگزارن امیدوارشون کرده و برای کارهای بعدی همکاری کنید.

هنرفر
01-05-2011, 14:37
ممنون دوست خوبم.لطف كرديد

polestar
04-05-2011, 17:24
ممنون دوست خوبم.لطف كرديد
خواهش میکنم قابل هیچ کدومتونو نداره :wink:

kavir
04-05-2011, 17:49
سلام
از دوست خوبمون تشکر می کنم واقعا بدرد بخور بود
مطلب جالبی بود موضوع مهم شد:wink:
دوستان حتما فیلم رو ببینید خیلی جالبه

polestar
04-05-2011, 21:58
شما لطف دارین
امید وارم با دادن نظر و پیشنهاد یا انتقاد شما کاملتر هم بتونم بکنم پس لطفا دریغ نکنید. :0013:

eiliya
05-05-2011, 18:55
ممنون ولی کاش بیسکام بود
کسی نمیتونه بیسکامش رو درست کنه ؟

siavashsiavash
05-05-2011, 20:24
سام
دوست عزیز هزینه درست کردنش چقدر میشه؟؟؟
ظزفیت داخلی ان چقدر هست؟؟؟
میشه ظرفیت حافظش را افزایش داد انرا بیشتر کرد؟؟
با تشکر فراوان

polestar
08-05-2011, 02:42
سلام دوست من
هزینش از 500000ريال بیشتر نمیشه
شما تا 4 گیگا بایت مموری هم میتونید استفاده کنید
بله میشه ولی حجم برنامش زیاد میشه

saeidhp
08-05-2011, 12:36
واقعا تشکر میکنم از کار شما که تمام سورس برنامه رو در اختیار همه قرار دادید

2 تا سوال

اگه بخواهیم حجم مموری مثلا تا 16 گیگ استفاده کنیم یا به جای اون از پورت usb استفاده کنیم که بشه بهش فلش مموری وصل کرد چه تغییراتی و در کدوم فایلها نیاز هست

اگه بخواهیم از این lcd به این بزرگی برای نمایش فیلم هم استفاده بکنیم (MP4) چه تغییراتی لازمه ؟

بازم از این کار حرفه ای تون تشکر میکنم

polestar
08-05-2011, 17:34
واقعا تشکر میکنم از کار شما که تمام سورس برنامه رو در اختیار همه قرار دادید
2 تا سوال
اگه بخواهیم حجم مموری مثلا تا 16 گیگ استفاده کنیم یا به جای اون از پورت usb استفاده کنیم که بشه بهش فلش مموری وصل کرد چه تغییراتی و در کدوم فایلها نیاز هست
اگه بخواهیم از این lcd به این بزرگی برای نمایش فیلم هم استفاده بکنیم (MP4) چه تغییراتی لازمه ؟
بازم از این کار حرفه ای تون تشکر میکنم
دوست خوبم 16 گیگ رو میخوای چیکار ؟ این AVR برای این کار ساده کم میاره در مورد فیلم یا mp4 دکودر خاصی میخواهد و AVR ما برای این کارا کم میاره برای همین MP3 کلی مشکل داریم چه برسه به MP4 ولی در مورد 16 گیگ کردن مموری باید بگم اینطوری سرعت رید مموری خیلی میاد پایین و به سرعت بالاتر کلاک نیاز داریم. همین 4 گیگ خودش میشه حدود 1000 تا فایل ترک 4 مگی مگه بیشتر از این میخوای چیکار؟

mohra
08-05-2011, 21:41
vaghean dast mariza !!!

polestar
13-05-2011, 15:54
vaghean dast mariza !!!
خواهش میکنم دوست من

mazyar
13-05-2011, 19:55
از دوست عزیز که در نهایت بزرگ بینی حاصل این تلاش خود را در اختیار دیگران گذاشته اند،تشکر کرده و این دیدگاه وی را ستایش کرده و امید برآن است که یتوانیم با این دید، از این طرز تفکر که اگر چیزی را به کسی یاد بدهیم ؛برای خود رقیب درست کرده ایم دور شده و در اشاعه فرهنگ و علم کوشا باشیم

polestar
14-05-2011, 15:17
خواهش میکنم همگی شما به بنده لطف دارین این فقط یه وظیفه انسانی هست و بس

a.rajabi
20-05-2011, 15:45
با تشکر
فقط بفرمایید sch/pcb با کدوم نرم افزار باز میشه

polestar
21-05-2011, 15:53
با تشکر
فقط بفرمایید sch/pcb با کدوم نرم افزار باز میشه
سلام دوست من با نرم افزار Altium Designer یا همان پروتل خودمون

nima_zeus
21-05-2011, 17:03
سلام

ممنونم از این mp3 player میشه فایل pcb رو در proteus بکشید!!!

ممنون میشم

a.rajabi
21-05-2011, 21:09
سلام دوست من با نرم افزار Altium Designer یا همان پروتل خودمون

با سلام
من ورژن 3 رو دانلود کردم pcb موجود در آن با protel99se باز نشد فایل با این نرم افزار شناسایی نمیشه لطفا کمک کنید

nima_zeus
23-05-2011, 17:45
kasi nist javab bede!!!!!!!!!!!

ele_saeid
24-05-2011, 01:01
سلام.آقا دستت درد نکنه.داداش ما زیاد حرفه ای نیستیم اگه بتونی با بسکام بنویسی و برامون لینکشو بذاری خیلی ممنون میشم. در ضمن کار خیلی بزرگ و با ارزشی کردی. واقعا جای تقدیر داره

polestar
29-05-2011, 23:36
سلام

ممنونم از این mp3 player میشه فایل pcb رو در proteus بکشید!!!

ممنون میشم
نه دوست من این امکان وجود نداره
ولی اگر کسی همچین کاری بکنه ممنونش میشم در سایت بزاره که همه بتونن ازش استفاده کنن

polestar
29-05-2011, 23:39
سلام.آقا دستت درد نکنه.داداش ما زیاد حرفه ای نیستیم اگه بتونی با بسکام بنویسی و برامون لینکشو بذاری خیلی ممنون میشم. در ضمن کار خیلی بزرگ و با ارزشی کردی. واقعا جای تقدیر داره
دوست من نوشتن همچین برنامه ای توی بسکام ممکن نیست از یه mega128 هم میزنه بیرون :0013:

ali_asrami
06-06-2011, 15:24
polestar واقعا ممنونم ازت خیلی مطلب با ارزشی به اشتراک گذاشتی

mmmohamadreza
06-06-2011, 20:52
اخه عزیزم چه جوری بسازمش نه نقش مدارش هست نه نوع ای سیش معلومه
پروژه فوق العاده است ولی چون نقشه نداره چه جوری بسازمش

polestar
07-06-2011, 22:48
اخه عزیزم چه جوری بسازمش نه نقش مدارش هست نه نوع ای سیش معلومه
پروژه فوق العاده است ولی چون نقشه نداره چه جوری بسازمش
سلام دوست من
خوب دیدن بهترین راه موفقیت هست و بس
تایپیک اول همین پست رو ببین همه چی هست میتونی دانلود کنی

polestar
11-06-2011, 02:50
سلام
این هم چندتا عکس از این MP3 Player

nima_zeus
11-06-2011, 08:33
سلام

این LCD که استفاده کردید همینه:LCD N96

اگر نیست از کجا میشه تهیه کرد ؟

polestar
11-06-2011, 13:26
سلام

این lcd که استفاده کردید همینه:lcd n96

اگر نیست از کجا میشه تهیه کرد ؟
بله دوست من همینه
ولی شما میتونید از قطعات موبایل فروشی ها هم تهیه کنید

mmmmohamad
16-06-2011, 01:22
اقا شما که انقدر تو کار کردن با ال سی دی رنگی بخصوص n96 حرفه اید خوب طرز کارشا به ماهم یاد بده.
pcb شم خیلی خوب کار کرده بودی اگه خودت قطعات smd شا لحیم کردی اینم براش یه مقاله ای بده.
دریــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــغ نکـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــن.

polestar
17-06-2011, 03:02
اقا شما که انقدر تو کار کردن با ال سی دی رنگی بخصوص n96 حرفه اید خوب طرز کارشا به ماهم یاد بده.
Pcb شم خیلی خوب کار کرده بودی اگه خودت قطعات smd شا لحیم کردی اینم براش یه مقاله ای بده.
دریــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــغ نکـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــن.
سلام دوست من
اگر به دریغ کردم بود که بنده یه برنامه 60 هزار خطی رو در اختیار شما قرار نمیدادم
ولی در مورد درخواستهات باید بگم هر کسی یه سلیقه ای داره من دوست دارم کسی بپرسه تا جوتبش رو بدم نه همینطوری
درسته که میگن اب نطلبیده مراده اما اگر اون کس ارزشو ندونه چی
اما اگر بخواد و بپرسه دیگه منتی نیست و باید جوابشو اگر بتونه و بلد باشه بده
اینطوری اون کسی که خدمت میکنه دلش گرسه که کس یا کسایی هم هستن که ارزش خدمتشو بدونن
در ضمن همه این کارا ذکات اون شبهایی که نخوابیدیم و تا خود صبح بیدار بودیم تا بلکه یه چیزایی یاد بگیریم من میکرو رو از z80 شروع کردم حدود 12 سال پیش اونموقع نه اینترنت درست و حسابی بود نه کتاب و نه استاد بدرد بخور که چیزی یاد بده باور کن اولین avr ی هم که خریدم از خود امریکا برام اوردن تو ایران پیدا نمیشد 5 تا دونه 90s2313 با 5 تا 90s8515

shayanmelody
17-06-2011, 19:11
سلام.
با تشکر از مطالب مفیدی که قرار میدید.
اگه میشه راه اندازی این lcd رو با AVR توضیح دهید.حیفه که اینجا نباشه.

mmmmohamad
18-06-2011, 13:06
سلام دوست من
اگر به دریغ کردم بود که بنده یه برنامه 60 هزار خطی رو در اختیار شما قرار نمیدادم
ولی در مورد درخواستهات باید بگم هر کسی یه سلیقه ای داره من دوست دارم کسی بپرسه تا جوتبش رو بدم نه همینطوری
درسته که میگن اب نطلبیده مراده اما اگر اون کس ارزشو ندونه چی
اما اگر بخواد و بپرسه دیگه منتی نیست و باید جوابشو اگر بتونه و بلد باشه بده
اینطوری اون کسی که خدمت میکنه دلش گرسه که کس یا کسایی هم هستن که ارزش خدمتشو بدونن
در ضمن همه این کارا ذکات اون شبهایی که نخوابیدیم و تا خود صبح بیدار بودیم تا بلکه یه چیزایی یاد بگیریم من میکرو رو از z80 شروع کردم حدود 12 سال پیش اونموقع نه اینترنت درست و حسابی بود نه کتاب و نه استاد بدرد بخور که چیزی یاد بده باور کن اولین avr ی هم که خریدم از خود امریکا برام اوردن تو ایران پیدا نمیشد 5 تا دونه 90s2313 با 5 تا 90s8515

نه اون دریغ نکن فقط برای تاکیید بود تو هرکی هستی معلومه به کارت واردی گفتم اگه کار با ال سی دی رنگی را بلدی به بقیه هم یاد بده چون من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم یا حداقل یه کتابی منبعی چیزی معرفی کن.میدونم تو اینجوری نیستی ولی تو مملکت ما هر کی هر چیزی را که بلده از بقیه مخفیش میکنه.یه روزی امریکا از ترس اینکه ایرانیا ای سیا شونا بزنند شماره روشا پاک میکردند ولی الان تمام مشخصات و مدار داخلیشو میریزند بیرون میگن حالا بساز.

هر کس لایق شرایطی است که تلاش به تغییر آن نمی کند.

polestar
19-06-2011, 23:11
سلام.
با تشکر از مطالب مفیدی که قرار میدید.
اگه میشه راه اندازی این lcd رو با avr توضیح دهید.حیفه که اینجا نباشه.
دوست من
من توی همین کار هم از avr و هم از lcd استفاده کردم شما هرکجاش مشکل داری بفرما من توضیح بدم

polestar
19-06-2011, 23:15
دوستای خوب شما میتونید برای بهتر شدن کار یه تایپیک جدید بزنید و هرنوع سوال یا مشکلی داشتین درمورد این lcd بپرسین فکر کنم انطوری بهتر باشه چون من وقت مقاله نوشتن و ..... ندارم بعد میتونید شما خودتون زحمتشو بکشید.

alireza9900
29-06-2011, 14:35
polestar (You can see links before reply) ممنون از کار بزرگی که کردی
واقعا کار بزرگی کردی و جای تحسین داره(برای من یکی خیلی مفید بود و کلی چیز تازه یاد گرفتم)

راستی دوستانی که می خوان راه اندازی LCD N96 رو با AVR یاد بگیرن مجله شماره 4 eca توضیح داده
دانلود مجلات مجله تخصصی برق و الکترونیک نویــز (You can see links before reply)
دانلود مجلات مجله تخصصی برق و الکترونیک نویــز (You can see links before reply) (نسخه کم حجم)

ama_trig
11-07-2011, 17:55
عالی بود فقط ویدیو رو دیدم اونم تا وسطا،نمی دونم چرا خیلی کند بود !
دکمه ی استیل iphone-ی -وسط - حرف نداشت!
قشنگ معلومه 8bit داره جون می کنه!
تاریخ و ساعت عالیه!
1) چطوری debug کردین(سخت افزار - نرم افزار)؟
2)کل پروژه چند ساعت کاره؟
3)من با این LCD هنوز کار نکردم ولی نمیشه عکس ها رو cache کرد بعد دستور نمایش cache فرستاد؟
4)فنت ها رو سایه دار کنین عالی می شه
5)lyrics هم اضافه کنین، نمایش txt سینک شده با آهنگ گمونم جالب باشه و کم دردسر .
6)slide بار رو هم سیاه - سفید کنین + سایه دار!

به سن ما که قد نمیده! قابل درکه چی کشیدین! بی خود نیست انقدر کاره تمیزی در اومده! الان هم داره مثل قبل می شه! :wink:
دمتون گرم، عالی تر فک نکم بشه!:018::o:018::o:018::o

alireza9900
11-07-2011, 19:12
آقا این سوکت آداپتور و جک اسپیکر/هدفون چیه مدلش؟ از کجا تهیه کردی؟

polestar
12-07-2011, 09:08
دوست من برید قطعات مبایل فروشی بگید سوکت تغذیه 1200 نوکیا رو میوام دونه ای فقط 500 تومان بیشتر نیست
با تشکر

saleh91
13-07-2011, 13:42
ببخشید میشه درمورد کتابخونه ای که استفاده کردین توضیح بدین
ممنون

saleh91
13-07-2011, 13:42
ببخشید میشه درمورد کتابخونه ای که استفاده کردین توضیح بدین
ممنون

polestar
13-07-2011, 22:03
دوست من سلام شما هم میشه فرمایید منظورتون کدوم کتابخونه است
من توی این برنامه بیش از 20 تا کتابخونه استفاده کردم البته بیشترشون مال خود کدویژن نیستند و خود بنده نوشتم یا از دیگر دوستان جمع کردم

esisafa
19-09-2011, 14:25
polestar سلام عالیه
اگه میشه در مورد برنامه ی دکود decoder فایلها به خصوص mp3 توضیح بدین. فرمولش چیه؟ ممنون

alireza9900
19-09-2011, 16:04
برای دکودر mp3 از آی سی vs1003 استفاده کردن(با رابط spi). فکر نکنم حتی arm هم(البته این آرم هایی که ما استفاده می کنیم)بتونه مستقیم mp3 رو دیکد کنه.

agape
19-09-2011, 16:17
برای دکودر mp3 از آی سی vs1003 استفاده کردن(با رابط spi). فکر نکنم حتی arm هم(البته این آرم هایی که ما استفاده می کنیم)بتونه مستقیم mp3 رو دیکد کنه.
نه اینطور نیست
آرم 7 میتونه mp3 رو دکود کنه !
ولی چون پروتکل کد کردن mp3 تجاری هست هنوز من کتابخونه ای در موردش ندیدم ! که متن باز باشه و بشه کدش رو در اورد.

esisafa
19-09-2011, 17:10
ممنون
پس دوستمون از آیسی برای دکود استفاده کردن و نرم افزاری نبوده

alireza9900
19-09-2011, 18:38
آرم 7 میتونه mp3 رو دکود کنه !
اگرم بتونه بازدهش خیلی پایینه و فکر کنم کل قدرت پردازشی cpu رو بگیره.

ولی چون پروتکل کد کردن mp3 تجاری هست هنوز من کتابخونه ای در موردش ندیدم ! که متن باز باشه و بشه کدش رو در اورد.
این مورد که خیلی زیاد هست.
مثلا یه پروژه به اسم MAD (You can see links before reply) هست که از محاسبات اعداد صحیح استفاده کرده که مناسب پردازنده هایی هست که floating point unit ندارن(مثل آرم7 و cm3)

LAME (You can see links before reply) هم یه پروژه اپن سورس انکد mp3 هست.
توی این صفحه(دیکدر) (You can see links before reply) و این صفحه(انکدر) (You can see links before reply) هم چیزای خوبی هست.
توی گوگل هم mp3 decoder code یا open source mp3 decoder سرچ کنید خیلی چیزا هست.

simson1209
18-10-2011, 12:24
خیلی از لطف شما دوست عزیز متشکرم
اگه میشه لطف کنید و از نقشه علمی مدار عکس بزارید چون من نرم افزار پروتل رو ندارم
در ضمن ic دکودر mp3 رو از کجا تهیه کردید؟

mina_ma
20-10-2011, 14:09
در ضمن ic دکودر mp3 رو از کجا تهیه کردید؟

از فروشگاه همين سايت ميتونيد تهيه كنيد. اينم لينكش:
فروشگاه قطعات الکترونیک و روباتيك - ایران میکرو (You can see links before reply)

اگه لينكش درست كار نكرد VS1003 (You can see links before reply) را سرچ كن.:wink:

behnam6500
17-03-2012, 10:08
سلام

وقتی نام یک فایل bitmap رو به متد bmpfile میدم تا هدرش رو بخوننه برای نمایش روی lcd کد 3 رو به عنوان خطا برمیگردونه! که مربوط به عدم تطابق با عبارت BM در اول فایل عکس هست!

در حالیکه عکس من bitmap 24 bit با سایز کم هست. کسی میدونه ایراد از چی هست؟

behnam6500
17-03-2012, 12:21
مقدار بازگشتی در خط زیر برابر با 2727 هگز هست. یعنی هدر فایل رو درست نمیخونه. در کتابخونه دستکاری نکردم و همونی هست که بقیه دوستان استفادهخ میکنند. پس چرا اشتباه میخونه؟

if (BMPHeader.bfType != 0x4d42 ) return 3; // type is 'BM

behnam6500
18-03-2012, 14:41
مقدار بازگشتی در خط زیر برابر با 2727 هگز هست. یعنی هدر فایل رو درست نمیخونه. در کتابخونه دستکاری نکردم و همونی هست که بقیه دوستان استفادهخ میکنند. پس چرا اشتباه میخونه؟

if (BMPHeader.bfType != 0x4d42 ) return 3; // type is 'BM

حل شد

atmahdi
06-06-2012, 21:58
با سلام
در ابتدا جا داره بابت این کار ارزشمند از شما تشکر کنم و امیدوارم همیشه موفق و سر بلند باشید.
جناب استاد ممنون می شوم راهنمایی نمایید که چطور می توانیم به پروژه امکان ضبط صدا را نیز اضافه نماییم و همچنین یک سئوال : در پوشه sd پروژه دو فایل یکی skin و یکی data.bin هست اینها را باید داخل sd کپی کنیم ؟ و اینکه data.bin چطوری ایجاد می شود و کارش چی هست؟
با سپاس

ali5
13-06-2012, 17:27
سلام وبا تشکر از کار انسانیتون
یک سوال داشتم،می خواستم بدونم همونطوری که یرای پخش mp3 یک قطعه مثل vs1003 هست برای پخش فایل های تصویری هم همچین قطعه ای وجود داره؟

syavash_kas
04-07-2012, 15:36
با تشکر و امتنان فراوان
انگار لینک دانلود پروژه خراب شده
لطفا دوستانی کسایی که قبلا گرفتنش ، برای جدیدی ها دوباره بذارند
ممنون

MSA-iranmicro
07-09-2012, 00:53
با سلام
من به تازگی یک mp3 player ساختم که در اختیار دوستان قرار میدم لطفا هرنوع نظر یا انتقادی داشتین دریغ نکنید.
من همه اینهارو تو سایت eca.ir قرار دادم ولی اینجا بودنش هم خالی از لطف نیست.
توی فایل پیوست سورس کدویژن و pcb و شماتیک و فایل کامپایل شده hex و فایلهای مورد نیاز برای اسکینش هست.
این هم فیلمش

این هم لینک codevision که باهاش میتونید سورسشو کامپایل کنید فقط برای اینکه مشکل ورژن نداشته باشین

4shared.com - free file sharing and storage (You can see links before reply)

این mp3 player فایلهای mp3 wma wav mid رو بدون مشکل و بهترین کیفیت پخش میکنه
و قابلیت نشون دادم فایلهای bmp رو هم داره

سلام
آیا برنامه ای برای پخش فایل های تصویری هم دارید ؟
لطفا به ایمیلم ارسال کنید

esisafa
07-09-2012, 01:23
برای فایلهای تصویری هم ایسی هست.

erfanva
18-10-2012, 10:36
لطفا یکی یکم برام ساده کنه که من که خیلی بلد نیستم هم بتونم بسازم و شکر گذارتون باشم.

imanmrt
25-12-2012, 09:18
ممنون از پروژه تون

pouyay
31-12-2012, 13:10
خیلی ممنون
این عالیه!!!
بعد ساختش اگه نظری داشتم حتما ب شما میگم
:0013:

pirozi
10-01-2013, 22:16
سلام ممنون از پروژه خوبت.لطفا فایل توضیحی رو روی سایت قرار بده

mjabaleh
15-01-2013, 16:44
ای ول حتی نیت کار هم تحسین داره

Mohsen.4887
09-02-2013, 00:38
درود بر تو با اين ام پي تري پليرت :)

ilion
21-10-2013, 01:25
سلام

واقعا ایولا داره ..

منم مشتاق شدم بسازمش ..

ولی تا حالا برد دو رو نساختم !! ( اینو هر طوری هست میسازمش ..)

مهندس لطف کن و در مورد مونتاژ و قطعات به کار رفته بیشتر توضیح بدین ...

منظورم نحوه مونتاژ این بردهای اس ام دی هست ....

چطوری ال سی دی رو لحیم کنیم ؟؟!!

با نگاه اول خیلی پیچیده به نظر میرسه ... در حالی که اصلا هم اینطور نیست ...

خیلی دوست دارم بسازمش ...

شما بگذار پای حساب آماتور بودن من .....

جان من جواب بده

منتظرم ...
hojamin2000
08-11-2013, 02:02
با سلام خدمت دوستان مسخاستم بدونم کسی هستش که این مدار رو ساخته باشه؟؟؟؟؟؟ هر کسی که درستش کرده و خوبم کار کنه یکی برای منم بسازه حق الزحمه اش هم در خدمتش هستم من حقیقتش خیلی از مدارات دیجیتال سر رشته ندارم و خیلی دوست دارم یکیشو داشته باشم ممنون میشم

hojamin2000
20-11-2013, 02:56
آقایون این پست قدیمیه فایلهاش دیگه فسیل شدن نیستن این آقای اسدی هم دیگه سری به این پستش نمیزنه از دوستان کسی هستش فایل pdf شماتیک برد و اجزاء این دستگاه رو داشته باشه برام میل بزنه
--------------------------
لطفا اگه درخواست میدین بگین همینجا لینک بدن....

Shapour_Ardebil
20-11-2013, 14:34
با سلام

اگه با همین نام تاپیک در سایت همسایه......جستجو کنی پیدا میکنی

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ
لطفا" در مورد سایت همسایه مطلبی عنوان نکنید......با تشکر از توجه شما دوست عزیز

maex
03-03-2015, 22:49
سلام دوست خوبم
واقعا تشکر می ازت کارت عالی فقط اگه امکناش باشه میلتو بدی چند تا سوال ازت دارم دمت گرم داداش

Ma3ood
04-03-2015, 22:07
دوست عزیز تایپیک واسه دوسال پیشه
اعضاشم دیگه هر کدوم مشخص نیست کجا هستند انتظار نداشته باشید چنین تاپیکی بیاد بالا جواب بگیرید

nssoee
11-10-2015, 21:56
فیلمش دانلود نمیشهcry::

MANI R
22-10-2015, 01:18
با عرض سلام
ببخشيد بنده اين لينک هارو زدم ولي هيچ کدوشون باز نشد
سپاس گذار ميشم اگر راهنمايي کنيد

shovaliesia
11-12-2015, 05:47
سلام دوستان
همونطوری که خواسته بودید این هم ادرس فیلمش اپلود شده در ادرس فوق البته من ادرس فیلمشو هموت تاپیک اول قرارداده بودم.
چرا انجا انقدر بیحاله 250 نفر دانلود کردن اما کسی سوال یا نظری نداشته؟ یا چرا فقط 6 نفر تشکر کردن؟
چرا این فرهنگ ها تو جامعه ما جا نمیفته من از دوستان یه خواهشی دارم و اون اینه که با نظرها یا انتقادهاتون از کسایی که دست رنج خودشونو به اشتراک میگزارن امیدوارشون کرده و برای کارهای بعدی همکاری کنید.

نمی دونم چرا این فرهنگ توجامعه جا افتاده که بخاطر یه کپی پیست انتظار تشکر دارن

sarbaz13
11-12-2015, 13:01
سلام
دوست عزیز شما مدرکی معتبر دارین که کار ایشون کپی پیست هست؟
اگر دارین رو کنید تا اصل آن قرار بگیرد
در غیر اینصورت خواهشا به یکدیگر بی احترامی نکنید.

hassannouri
02-01-2017, 15:20
درود....
من میخواستم برای یک دستگاه شهربازی یک ال سی دی نصب کنم که موقع استارت دستگاه این مانیتور یک فایل تصویری رو پخش و بعد از ایست دستگاه ، مانیتور خاموش شود و با استارت بعدی دوباره روال تکرار شود.
ضمنا نمیخوام موقع استارت برم یک فایل رو انتخاب کنم تا پخش بشه ....همون یک یا چند فایل تصویری رو طبق صف پخش کنه
لطفا اگه اطلاعاتی در این مورد دارید منو راهنمایی کنید.
با تشکر