PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل

Dadash
20-04-2011, 15:23
سلام
دوستان عزیز
من یه مشکلی دارم که اگر میشه کمک کنید تا حل شه این مشکل
کل ماجرا اینه
استاد مربوطه یه برنامه به اسم pinnacleمعرفی کرده که باهاش برنامه به زبان اسمبلی بنویسیم و با پسوند .asmذخیرش کنیم ودر برنامهproteusشبیه سازی انجام بدیم با میکرو کنترلر 8051 حالا این برنامه pinnacleپیدا نمیشه دوستان یه برنامه جایگزین بهم معرفی کنید که بشه ازش در proteus استفاده کرد
مرسی دارید خیلی زیاد

t.o.e
20-04-2011, 23:18
سلام

دوستان عزیز
من یه مشکلی دارم که اگر میشه کمک کنید تا حل شه این مشکل
کل ماجرا اینه
استاد مربوطه یه برنامه به اسم pinnacleمعرفی کرده که باهاش برنامه به زبان اسمبلی بنویسیم و با پسوند .asmذخیرش کنیم ودر برنامهproteusشبیه سازی انجام بدیم با میکرو کنترلر 8051 حالا این برنامه pinnacleپیدا نمیشه دوستان یه برنامه جایگزین بهم معرفی کنید که بشه ازش در proteus استفاده کرد
مرسی دارید خیلی زیاد

سلام:
چرا هست.باید بیشتر تلاش کنید و از اونجایی که من 90 درصد احتمال میدم که نمیرید و جستجو نمی کنید..این لینکش رو میزارم.
من فقط 10 دقیقه، اونم برای اولین بار تو اینترنت جستجو کردم و پیدا شد.
برای اینجور مسائل باید حتما از استادتون آدرس سایت یا تهیه نرم افزار رو بخواهید.
You can see links before reply
موفق و موید باشید.

t.o.e
20-04-2011, 23:30
سلام:
برنامه دانلود شد و تست شد.شما به فکر این باش که چه شکلی فایل هگز رو درست کنید و کرک نرم افزار هم از سایت های انگلیسی نه فارسی.پیدا کنید.
اگر پروتئوس کار کردید برید 8051 رو بیارید و تو اون قسمتی که باید آدرس فایل رو بدید ببینید که چه پسوند هایی رو به غیر از هگز ساپورت میکنه.
اگر هم پروتئوس بلد نیستید بهتره که برید آموزش رو دانلود کنید.تو اینترنت زیاده.