PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در انتخاب آرم

فاطمه_65
04-04-2011, 17:17
با سلام من میخوام یک مینی سیستم با آرم طراحی کنم یک سیستمی با ال سی دی ،کیبورد ،موتور و... با یک میکرو آرم
لطفا راهنمایی بفرمایید

mj3747
12-04-2011, 23:18
سلام

اگر هدف شما طراحي يك سيستم شبيه به كامپيوتره بايد از ميكروكنترلرهاي سري ARM9 به بالا استفاده كنيد كه قابليت نصب Windows CE رو دارن.

بيشتر توضيح بدين.

kavir
12-04-2011, 23:27
سلام من نظرم سری st یا lpc هست

sh88hoseini
13-04-2011, 01:05
salam be hameie kaviriha
age momkene yekam tozih bedin ke bararie shoru ker ba ARM bayad az che modeli shoru konam.man tahala ba ARM kar nakardam albate ba serie AVR kar kardam.vase in ke betunim shoru konam che model ARMi bekharam.gheimatesh chaghadre.che moshakhasati dare? va harchi ke lazemaro lotfan begin:0013:
ba tashakooooor az saite fogholadatun va bekhosus majaleie PMM:o

t.o.e
13-04-2011, 04:43
salam be hameie kaviriha

age momkene yekam tozih bedin ke bararie shoru ker ba ARM bayad az che modeli shoru konam.man tahala ba ARM kar nakardam albate ba serie AVR kar kardam.vase in ke betunim shoru konam che model ARMi bekharam.gheimatesh chaghadre.che moshakhasati dare? va harchi ke lazemaro lotfan begin:0013:

ba tashakooooor az saite fogholadatun va bekhosus majaleie PMM:o

سلام:
اگر مبتدی هستید و کلا با میکروکنتلرها کار نکردید،من نظرم اینه که از سری ATMEl استارت بزنید و می تونید از بردهای ایران میکرو استفاده کنید.تو بازار گشتم.بردهای ایران میکرو ،برد های تمیز و کارایی بالایی دارند و ارزش هزینه کردن رو دارد.به خصوص که دوستان اینجا جوابگوی مشکلات شما با برد و برنامه هایی که (اگر خواستید شروع کنید)، هستند.
ولی اگر به برنامه نویسی مسلط هستید و در حد متوسط(یعنی اینکه خودتون با خواندن توابع بتونید برنامه ای رو بنویسید)، سری lpc2378 و st ،گزینه های مناسبی هستند.

کاربر محترم:
لطفا تاپیک ها یا ارسالاتی که دوستان میفرستند رو هم مطالعه کنید.
احتمال اینکه سوالاتی که می پرسید رو قبلا هم دوستان پرسیده باشند(یکیش خودم!)،هست و اینطوری سریع تر به جوابتون می رسید.
باز هم اگر سوالی بود بفرمایید، " ما "در خدمتیم.