PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در انتخاب arm

فاطمه_65
04-04-2011, 17:02
سلام دوستان من میخوام یک مینی سیستم با arm کار کنم دارم یک سری کتاب میخونم مجلات pmm رو هم تقریبا دیدم میشه در مورد انتخاب بهترین arm کمکم کنید میخوام یک سیستم با ال سی دی و کیبورد و موتورو ال ای دی کار کنم

microprocesor_2002
04-04-2011, 17:13
سلام دوست عزیز.... می تونی از بوردهای ایران میکرو استفاده کنی.............

t.o.e
04-04-2011, 17:20
سلام:
1- یک مقاله سایت eca راجع به کلیه آرم ها و مقایسه انها داده...این برای مطالعه تون که بسته به نیازتون میکروتونو انتخاب کنید.
2- منظورتون از مینی سیستم همین کی بورد و ال سی دی و موتور و led هست نظر من :
اگر تا الان با هیچ میکرویی کار نکردید(منظورم avr-pic-8051)، بهتره که سری اتمل مدلی که اکثرا دارند کار می کنند رو کار کنید.هم از لحاظ قیمت به صرفه هست و هم از لحاظ موجو بودن تو بازار ایران.از طرفی هم این چیزهایی که می خواهید رو دوستان زحمت کشیدند انجام دادند و برایتون مفیده...چون قبلا انجام شده و اگر به مشکل بخورید دوستان می تونند کمک کنند و کتابی که تو بازار هست هم کامله راجع به سری اتمل و از بابت منابع و سخت افزار مشکلی نخواهید داشت.(AT91 series ATMEL (You can see links before reply) )

3- نرم افزار keil برای برنامه نویسی.
4- پروگرامر هم که تو مجلات pmm کامل توضیح داده شده و میتونید با توجه به نیازتون انتخاب کنید.

سوال دیگه ای بود بفرمایید.
موفقو موید باشید.