PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با بورد فیلیپس

microprocesor_2002
31-03-2011, 00:47
سلام به دوستان محترم .... می یه مشکلی با بورد آموزشی فیلیپس دارم می خواستم فایل Boot Loader رو بریزم توش .... همین امروز رسید دستم .... وقتی که می خواستم پروگرامش کنم یهو پیغام Not Recognized داد ... چراغشم دیگه روشن نمیشه .... چرا اینطوری میشه ؟ یکی از دوستان گفت خراب شده ....

kavir
31-03-2011, 01:05
سلام به دوستان محترم .... می یه مشکلی با بورد آموزشی فیلیپس دارم می خواستم فایل Boot Loader رو بریزم توش .... همین امروز رسید دستم .... وقتی که می خواستم پروگرامش کنم یهو پیغام Not Recognized داد ... چراغشم دیگه روشن نمیشه .... چرا اینطوری میشه ؟ یکی از دوستان گفت خراب شده ....
سلام
دوست عزیز توی فاکتور ر نشوته نشده بود برای توضیحات بیشتر تماس بگیرید
بردهای جدید تمامی بوت لودر روش هست لطفا تاریخ فاکتور رو برای من بفرستید
اگر برنامه بوت رو پاک نکرده باشید کابل رو وصل کنید و کلید sw1 رو نگه دارید تا درایو ساخته بشه برنامه فایرور تست هم اینه که ال ای دی ها روشن و خاموش می شه توضیحات دی وی دی ناقص هست (قبلا رایت شده) از مجله بردارید

microprocesor_2002
31-03-2011, 02:08
sorry... من یکم اشتباه توضیح دادم .... رابط JLink که امروز رسید دستم مشکل پیدا کرد و چراغش روشن نمیشه ..... وقتی که داشتم Boot Loader رو پروگرام می کردم ....

kavir
31-03-2011, 04:49
sorry... من یکم اشتباه توضیح دادم .... رابط JLink که امروز رسید دستم مشکل پیدا کرد و چراغش روشن نمیشه ..... وقتی که داشتم Boot Loader رو پروگرام می کردم ....
سلام
جیلینک رو باید آپدیت کنید یعنی فایرور جدید
لطفا از قسمت تماس باما یا ایمیل بزنید
یا kavirelectronic.com[@]gmail.com

microprocesor_2002
31-03-2011, 13:18
سلام ... ممنون از کمکت .... اینم از آدرس ایمیلم ....

microprocesor_2002@yahoo.com

microprocesor_2002
31-03-2011, 16:01
سلام .... من طبق ایمیلی که دادین بهم عمل کردم ... اون 2تا پایه رو بهم وصل کردم ... همون پایه TST ... بیش از 10 ثانیه USB وصل باشه .. بعدش USB رو قطع می کنیم.... اینکار رو انجام دادم ... ولی انگار میکرو Erase نمیشه.... چیکارش کنم؟

kavir
31-03-2011, 20:26
سلام .... من طبق ایمیلی که دادین بهم عمل کردم ... اون 2تا پایه رو بهم وصل کردم ... همون پایه TST ... بیش از 10 ثانیه USB وصل باشه .. بعدش USB رو قطع می کنیم.... اینکار رو انجام دادم ... ولی انگار میکرو Erase نمیشه.... چیکارش کنم؟
سلام
ایمیل شد

microprocesor_2002
31-03-2011, 20:49
آقا ممنون ... درست شد .....