PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی ثبت نام در سایت چینی

bato_990
27-02-2011, 18:01
لطفا آیا کسی می تونه یگه چجوی می شه تو این سایت چینی ثبت نام کرد؟
You can see links before reply
مشکل ترین مرحله‌ی ثبت نام نوشتن چند تا حرف یا کلمه‌ی چینی در مرحله آخر ثبت نام هست/
آخه اصلا نمی‌شه چینی نوشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه به آدرس با لا برید
کادر اول مربوط به username هست
کادر دوم و سوم مربوط به پسورد هست
کادر چهارم مربوط به ایمیل هست
دو کادر آخر هم سوال های امنیتی هستند که با کلیک در کادرهای مربوطه سوالها می آیند که یکیش عددی و واضح هست ولی یکش نوشتن چند تا حروف چینی هست؟!!!!!!!!

1nafar
27-02-2011, 21:00
سلام
کافیه به کنترل پانل کامپیوترتون برید و در بخش Region and Languag زبان چینی رو اضافه کنید .
مثلا من الان زبان چینی رو نصب کردم و میتونم چینی بنویسم :
型胳察唉扼殴枊鞍
برای پیدا کردن حروف مورد نیاز هم کافیه از تصاویر زیر کمک بگیرید :
You can see links before reply

bato_990
28-02-2011, 01:02
با این روش نتونستم کاری انجام بدم آخه یه حروفی را سایت میاره که اصلا رو کیبرد نیست.
You can see links before reply (You can see links before reply)
این یک سایت است که چینی تایپ می کنه،
اما انواع زبان چینی داره ولی به هر حال هر کدام را که انتخاب می کنید برای هر کلیدی که میزنید
یک مجموعه ای از لغات یا حروف چینی را میاره که اگه لغات و کلمات تمام کلید ها را جمع کنید خیلی زیاد می شه بالای صد تا
به همین خاطر پیدا کردن لغت یا حرف مورد نظر سخت هست.

برای تایپ باید زبان چینی را انتخاب کنید و start inputkingرا بزنید.
بعد یک حرف به انگلیسی تایپ کنید و در صفحه ای که باز میشه با کلید های جهت ها و page up و page down حرف یا لغت مورد نظر را انتخاب کنید و با کلید space حرف چینی را تایپ کنید. توجه کنید که به ازای هر حرف انگلیسی که تایپ می‌کنید خیلی بیشتر از ده تا لغت یا حرف چینی در صفحه‌ی جدید که باز میشه میاد و یا page up و page downباید همه‌ی اون ها را مشاهده کنید.
بعد می تونید اون را کپی کنید و هر جا که میخواهید paste کنید.

زبان چینی سایتی که در ثبت نامش مشکل دارم از نوع simplified هست.

مشکل اصلی پیدا کردن کلمه یا لغت چینی هست که موقع ثبت نام پرسید ه می شه!!!!!!!!
من نیاز به ثبت نام در سایت دارم لطفا اگه کسی می تونه کمکم کنه.