PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل با تايمر شماره 1 (بسكام)

forghan
10-02-2011, 00:29
سلام
من بايد يك ساعت با تايمر شماره 1 (حتماً با تايمر شماه يك)درست كنم. برنامه رو نوشتم و همه چيز درسته ولي نميودونم چرا هر ثانيه تقريباً دو برابر طول مي‌كشه؟
برنامه بسكام و پروتئوس رو قرار دادم لطفاً بگيد مشكل از كجاست؟
دقت كنيد حتماً بايد از تايمر شماره 1 استفاده شود.
ممنون

shayanmelody
10-02-2011, 01:47
سلام
برنامه رو تو پروتئوس چک کردی ؟عملی نبستی؟چون پروتئوس واسه کارای اینطوری مناسب نیست اما نه دیگه 2 برابر !من فعلا پروتئوس ندارم چک کنم اما پیش نهاد میکنم سخت افزارو رو برد بورد پیاده کن.کار خاصی که نداره؟ال سی دی داری با میکرو.فرکانس کاری تایمر و prescale و مقدار اولیه رو هم باز چک کن.فرمولشو که میدونی حتما ؟!
در ضمن اگه چندتا کلید اضافه کنی خیلی قشنگ تر میشه.
موفق باشی.

forghan
10-02-2011, 15:28
سلام
فکر بدی نیست ولی فعلاً نمی تونم.
در مورد کلید هم باید بگم این بخش قسمتی از یک برنامه ارتباط سریال دو میکرو است که اگه کامل بشه حتماً روی سایت قرار میدم تا بقیه استفاده کنن.

sajjad_AD
10-02-2011, 16:16
سلام برنامت مشکلی نداره فقط دستور Input A1 تو خط 30 رو واسه چی گذاشتی؟ با حذف این خط از برنامه درست مشه

forghan
11-02-2011, 17:08
سلام
تشكر، بله حق با شما بود با حذف اين دستور مشكل حل شد.
اين دستور همونطور كه در بالا گفتم مربوط به ارتباط سريال دو ميكرو بوده است كه من فراموش كردم حذفش كنم.
برنامه‌اي را كه قولش را داده بودم رو قرار مي‌دهم. دانلود كنيد و حتماً نظرتون رو بگيد.
توضيح برنامه داخل پوشه وجود دارد.
با تشكر

sajjad_AD
13-02-2011, 13:19
سلام
پروژه ی خوبیه فقط می خواستم بدونم واسه چی از دوتا میکرو استفاده کردی

forghan
13-02-2011, 15:43
سلام
هدف اصلی از این پروژ ارتباط سریال دو میکرو بوده است. برای کاربردی تر نشان دادن آن ساعت و تاریخ و ماشین حساب نیز به آن افزوده شد.