PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : avr-dos

hamid6568
24-01-2011, 17:14
با سلام
شما داخل سایتتون 3تا درس جهت آموزش avr-dos گذاشته بودید که بسیار برای من مفید بود.
اما بعضی از دستوراتش رو هرچقدر گشتم داخل help بیسکام چیزی ازش پیدا نکردم. مثلmkdir
میشه بگید از چه رفرنسی استفاده کردید؟
من دنبال این میگشتم که یه فولدر بسازم و بتونم با یه دستوری برم داخل فولدر و دستکاری کنم مثلا داخلش فایل درست کنم

1nafar
24-01-2011, 20:50
سلام
بعضی از دستورات از داخل فایل های مثل config_avr-dos یا ... اجرا میشن .
اگه نام دقیق دستورات و آموزش های که دستورات داخلش بود رو بگید ، بهتر میشه راهنمایی کرد .

hamid6568
24-01-2011, 22:33
ممنونم
آخه مسئله اینه که جواب میده. یعنی من با دستور mkdir فولدر ساختم اما خواستم برم ببینم چجوری میشه رفت داخلش چیزی نوشت که دیدم تو help اصلا ازین دستور چیزی نگفته چه برسه به اینکه بخوام درموردش بیشترم بدونم.
این عجیب نیست که دستوری جواب بده اما داخل help نباشه؟:baad:
پس از کجا اومده؟

1nafar
25-01-2011, 17:14
سلام
History = - Bug In Mkdir Fixed(restoring Sw -stack(y) Pointer)
فکر کنم توی ورژن های های قبلی این دستور وجود نداشته و بعد از Fixed کردن یک دستور دیگه ( دستوری که باگ داشته ) این دستور به کتابخونه ی Avrdos اضافه شده .

hamid6568
25-01-2011, 18:39
سلام
History = - Bug In Mkdir Fixed(restoring Sw -stack(y) Pointer)
فکر کنم توی ورژن های های قبلی این دستور وجود نداشته و بعد از Fixed کردن یک دستور دیگه ( دستوری که باگ داشته ) این دستور به کتابخونه ی Avrdos اضافه شده .
منظورتونو متوجه نشدم. اگر امکانش هست یه مقدار واضح تر توضیح بدید.
Fixedکردن چیه؟
دستوری که باگ داشته باشه چه نوع دستوریه؟
راستی من با جدیدترین ورژن بسکام کار میکنم. و تو help بیسکام های دیگه هم نگاه کردم