PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Cannot stop ARM device

Aghaeifar
23-01-2011, 17:03
سلام
هر چی با جی لینک می خوام توی فلش برنامه بریزم یا erase کنم خطای زیر رو می ده

Cannot stop ARM device

مشکل چیه؟
ممنون

kavir
23-01-2011, 19:14
سلام
هر چی با جی لینک می خوام توی فلش برنامه بریزم یا erase کنم خطای زیر رو می ده

Cannot stop ARM device

مشکل چیه؟
ممنون
سلام
از اسم خطا برمیاد که پورت usb درگیره. کلا از قبل اینطوری بوده یا جدیدا اینطوری شده؟
تنظیمات رو حتما به صورت دستی روی میکرو مورد نظر بذارید اگر میشه یک عکس از خطا بفرستین

Aghaeifar
23-01-2011, 20:13
فکر کنم یه کد اشتباهی توی فلش میکرو ریختم که نمی ذاره جی لینک کاری روش کنه

عکس خط دقیقا همون عبارت فوق هست که در همین پنجره های خطا که یه دفعه باز می شن ظاهر میشه نه قلا اینطور نبوده با ال سی دی کارکتری می خواستم کار کنم.
توی سایت کیل خوندم که یه کدی ریختی توی فلش که دسترسی جی لینک رو یه بلاسرش آورده
خواستم ببینم به صورت force راه دیگه ای هست میکرو رو erase کنیم؟

kavir
23-01-2011, 20:28
بعضی وقت ها برای مشتریانی که با Samba-prog کار میکردند این اتفاق می افتاد البته اگر میکروی شما اتمل هست از Erase دستی و خود samba استفاده کنید
اگر میکروهای دیگه هست با سرچی که کردم به صورت کلی:
1.درصورتیکه که جیلینک می تونه کانکت بشه سرعت برنامه ریزی رو کمتر یا زیاد کنید و تست کنید
2.فایرور میکرو رو آپدیت کنید (جلینک)پیام خصوصی بدین تا بگم چیکار کنید
3.از ورژن جدید segger استفاده کنید ببینید حل میشه یا نه
بازم میکرویی که هست رو بگین تا جستجو کنیم
موفق باشید

Aghaeifar
23-01-2011, 22:25
ممنون آقای زارعی
lpc2148 بود. با خود کیل پروگرام می کنم اونجا برای پروگرام کردن تنظیم سرعت نداره برای بخش دیباگ تنظیم سرعت داره
جی لینک هسته رو می شناسه و کانکت هم میشه.

این آپدیت کردن فایرور رو شما انجام دادید و مشکلی پیش نیومده؟ و جی لینک مثل قبل کار کرده؟

kavir
23-01-2011, 23:03
ممنون آقای زارعی
lpc2148 بود. با خود کیل پروگرام می کنم اونجا برای پروگرام کردن تنظیم سرعت نداره برای بخش دیباگ تنظیم سرعت داره
جی لینک هسته رو می شناسه و کانکت هم میشه.

این آپدیت کردن فایرور رو شما انجام دادید و مشکلی پیش نیومده؟ و جی لینک مثل قبل کار کرده؟
بله مشکلی نیست بسته به فایرور قبلی شما داره که چه ورژنی باشه بعضی وقت ها کلا یا از کار می افته و یا آپدیت میشه برای ورژن 4.22 اینجوری هست برای من ایمیل کنید:0013:

Aghaeifar
24-01-2011, 01:29
چی رو میل کنم آقای زارعی؟

kavir
24-01-2011, 01:55
چی رو میل کنم آقای زارعی؟
pm شد

altium
25-01-2011, 02:29
pm شد

من هم با میکروی at91sam7x256 به همین مشکل برخوردم. یعنی کانکت میشود البته با هزار بار امتحان و بعد از اون نمیتونم میکرو رو اریز کنم.
لطفا راهنمایی بفرمائید. از جیلینک 7 استفاده میکنم.

1nafar
25-01-2011, 16:58
سلام
من خودم وقتی با این مشکل روبرو میشم ، فرکانس کاری رو توی نرم افزار J-Flash ARM تغییر میدم و درست میشه .
بهتره برد رو یه بار erace کنید . ( برد رو روشن کنید ، 10 ثانیه کلید erace رو نگه دارید ، بر رو خاموش کنید )

omid_2132
01-06-2012, 21:52
مشابه این مشکل برا ما هم پیش اومد البته با lpc2132 و البته همزمان با این error یه error دیگه هم میداد.
مشکل از اینجا شروع شد که ما توسط فرمان PINSEL1 خواستیم وظیفه GPIO بودن رو به پایه های مربوط به JLINK بدیم که error داد و هر کاری کردیم نشد آخر سر مجبور شدیم از flash magic استفاده کنیم و پاکش کنیم تا به حالت قبلی برگرده و مشکل حل بشه و حلم شد.

chaeridriwro
23-06-2016, 16:33
سلام من همهمین مشکل رو با stm32f4 داشتم و با تغییر سرعت تفاوتی ایجادنشد و پروگرام نمیشد. البته 10دفعه ارور میداد و یک دفعه پروکرام میشد. درنهایت 2 تا میکرو ام سوخت:unh: