PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال به اینترنت (کمک)

Romanof
06-12-2010, 23:20
با سلام
اول می خوام عذر خواهی کنم که چرا اینقدر عنوان تاپیکم بده.اگه عنوان بهتری سراغ دارین بهم بگین عوضش کنم.
دوم هم یه چند تا سوال داشتم که می خواستم اگه میشه جواب بدین.
من می خوام برای خودم با میکرو arm یه سیستمی تبلت مانند درست کنم.البته خیلی ساده.فقط به اینترنت وصل بشه ، صفحه های وب رو نشون بده ، دانلود/آپلود هم بکنه و اگه بشه یه سیستم مدیریت دانلود خوب مثل idm توش استفاده کرد که دیگه چی میشه!؟:018:
1)باید از چه میکرویی استفاده کنم؟از at91sam7x256 میشه استفاده کرد؟
2)حتماً باید از سیستم عامل استفاده کنم یا بدون اون هم میشه؟
اگه میشه یه براورد قیمت هم واسم بکنین.اینو هم بگم باید بهم تخفیف بدین که من یه عالمه پول ندارم!:unh:

Division
07-12-2010, 10:26
سلام

من می خوام برای خودم با میکرو arm یه سیستمی تبلت مانند درست کنم.البته خیلی ساده.فقط به اینترنت وصل بشه ، صفحه های وب رو نشون بده ، دانلود/آپلود هم بکنه

شدنش که میشه .

و اگه بشه یه سیستم مدیریت دانلود خوب مثل idm توش استفاده کرد که دیگه چی میشه!؟

اگه از سیستم عامل CE استفاده کنید فکر کنم IDM پلاگین قابل نصب بر روی این سیستم عامل رو داشته باشه و الا تو لینوکس بعید میدونم .
البته پلاگین های خوبی برای کرنل لینوکس تو اینترنت نوشته شده که می تونید بگردید و پیداشون کنید .

آهان رسیدم به اصل کاری . ببینید با این میکرو هم میشه ولی آخر کار اون چیزی که شما می تونید آماده کنید 1/1000 اون چیزی نیست که شما می خواستین .
ساده تر بگم یه چیزی با فکتور پایین از آب درمیاد ( تازه آماده کردنش خیلی سنگینه )
ولی به عوضش برید سراغ میکروهایی که به خوبی سیستم عامل ها رو ساپورت می کنن . شما می تونید از پکیج های آماده استفاده کنید و محیط سیستمتون رو کاستومایزش کنید .

بله، با RTOS میشه یه کارایی رو انجام داد ( از لایبریری های KEIL هم میتونی کمک بگیری)
ولی به نظر کار با سیستم عامل ها بهتره من خودم براتون WINDOWS CE.6 رو سفارش می کنم .
البته اگه خودم بودم 100% از توضیع های لینوکس استفاده می کردم .

اگه میشه یه براورد قیمت هم واسم بکنین.

حداقل 200 هزار و حداکثر 600 هزار تومان ولی مسئله ای که مطرحه اینه که طرح شما بیشتر دارای رویکرد نرم افزاری هستش تا سخت افزاری (البته به شرط اینکه از پکیج های آماده استفاده کنید) .

موفق باشید :wink:

kavir
07-12-2010, 10:40
با سلام
اول می خوام عذر خواهی کنم که چرا اینقدر عنوان تاپیکم بده.اگه عنوان بهتری سراغ دارین بهم بگین عوضش کنم.
دوم هم یه چند تا سوال داشتم که می خواستم اگه میشه جواب بدین.
من می خوام برای خودم با میکرو arm یه سیستمی تبلت مانند درست کنم.البته خیلی ساده.فقط به اینترنت وصل بشه ، صفحه های وب رو نشون بده ، دانلود/آپلود هم بکنه و اگه بشه یه سیستم مدیریت دانلود خوب مثل idm توش استفاده کرد که دیگه چی میشه!؟:018:
اگه میشه یه براورد قیمت هم واسم بکنین.اینو هم بگم باید بهم تخفیف بدین که من یه عالمه پول ندارم!:unh:
سلام
حق با PGT هست برای این کارها نیاز به سخت افزار درست و حسابی دارین که بشه روش سیستم عامل نصب کرد
You can see links before reply
با این شرکت تماس بگیرید و حتما ذکر کنید معرف آقای زارعی هستند از شرکت کویرالکترونیک تا تخفیف بهتون بدند
با آقای میگلی صحبت کنید
موفق باشید

Romanof
07-12-2010, 13:47
با تشگر از پاسختون.
من انتظاراتیو که از این سیستم دارم دقیقاً هموناییه که گفتم نه بیشتر نه کمتر.منظور شما اینه که حتی این خواسته های منو هم نمی تونه تا حد رضایت بخش تامین کنه؟