PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پشت مشکل

1nafar
23-11-2010, 02:43
سلام 8O
چند وقتی هست که مدام سایت در دسترس نیست .:018:
این مشکلات تاثیر نامطلوبی در رشد سایت داره . :baad:
اوایل تابستون بود و همه چیز داست به خوبی پیش میرفت که به دلیل پهنای باند بالا و... مجبور شدیم سایت رو منتقل کنیم .:brk:
یک ماه بعد ، چند تا عرب سایت رو هک کردن :x
یک ماه بعد ، به دلیل مشکل در دیتا بیس و ارتقاع بانک اطلاعاتی سرور ، سایت در دسترس نبود .cry::
یک هفته بعد بازم به دلیل مشکل در دیتا بیس انجمن در دسترس نبود .lov:
و این باز هم به دلیل وجود یک اسکریبت سایت 24 ساعت غیر فعال شد . :cry:
در اینجا جا داره از کلیه شما دوستان عزیز عذر خواهی کنیم ، باور کنید ما تقصیری نداریم و فقط یه مقدار بد شانسی میاریم .:unh:
اما از طرفی به آینده امید واریم و باور داریم که میتونیم در کنار هم سایت و انجمن رو به اهداف تعریف شده برسونیم .:0013:
ما تمام تلاشمون رو میکنیم که این مشکلات به کمترین میران برسه و فضای مناسبی جهت تبادل اطلاعات و انتشار مطالب بوجود بیاد . :wink:
به امید روزی که ....:gop:

agape
23-11-2010, 11:05
بله - کاملا صحیحه این بسته شدن های گاه و بی گاه خیلی تاثیر نامطلوبی در رشد هر سایتی داره، مخصوصا اگه انجمن باشه که نیاز به اون لحظه ای حس میشه
من تجربه سایت داری و احداث رو یه 5 سالی هست که دارم
دیتا سنتر های مختلفی هم آزمایش کردم
پیشنهاد میکنم اول - از دیتا سنتر ایرانی (توی خود ایرانه) استفاده کند، اینجوری سرعت به شدت بالا میره
در ضمن مطابق تجربه من دیتا سنتر های آمریکایی و اروپایی همکاری خوبی رو ندارن
من یه بار این فرصت پیش اومد از یه دیتا سنتر کره ای استفاده کردم، خیلی عالی بود، بک آپ روزانه داشت ، به ازای بسته شدن سایت خصارت میداد، پهنای باند رو روزانه حساب میکرد،و امکانات خیلی خوبی که داشت سرعتش خوب بود، ولی زد و ایران رو تحریم کرد!، دیگه هاست ما رو تمدید نکرد، حالا تو سرور های آلمان هستم، بدکش نیست ولی پشتیبانیش خوب نیست

kavir
23-11-2010, 12:38
بله - کاملا صحیحه این بسته شدن های گاه و بی گاه خیلی تاثیر نامطلوبی در رشد هر سایتی داره، مخصوصا اگه انجمن باشه که نیاز به اون لحظه ای حس میشه
من تجربه سایت داری و احداث رو یه 5 سالی هست که دارم
دیتا سنتر های مختلفی هم آزمایش کردم
پیشنهاد میکنم اول - از دیتا سنتر ایرانی (توی خود ایرانه) استفاده کند، اینجوری سرعت به شدت بالا میره
در ضمن مطابق تجربه من دیتا سنتر های آمریکایی و اروپایی همکاری خوبی رو ندارن
من یه بار این فرصت پیش اومد از یه دیتا سنتر کره ای استفاده کردم، خیلی عالی بود، بک آپ روزانه داشت ، به ازای بسته شدن سایت خصارت میداد، پهنای باند رو روزانه حساب میکرد،و امکانات خیلی خوبی که داشت سرعتش خوب بود، ولی زد و ایران رو تحریم کرد!، دیگه هاست ما رو تمدید نکرد، حالا تو سرور های آلمان هستم، بدکش نیست ولی پشتیبانیش خوب نیست
متاسفانه سرورهای ایرانی بدتر از سروهای امریکایی هستند مشکل اصلی سرورهای خارجی تحریم ایران هست سرورهای ایرانی همیشه مشکل پهنای باند و قیمت بالاشون هست که خیلی ها رو از خود دور کرده کلا سروهای ایران برای شرکت ها و سازمانهای داخلی مناسبه
همین iweb که الان انجمن روش هست سرور بسیار خوبی هست و پیگیر هستند و بسته شدن سایت در 24 ساعت به دلیل یک سوء استفاده یک خدا نشناس از اسکریپتی بود که روی هاست برای انتقال فایلها بود و فراموش کردیم حذفش کنیم :wink: و خوب طبیعتا سرور ما رو 24 ساعت جریمه کرد
امیدوارم مشکلی دیگه پیش نیاد وگرنه باید یکی vps بگیریم

Aghaeifar
23-11-2010, 16:21
واقعا...

اون vps واقعا گزینه مناسبیه

امیدوارم این مشکلات یه باره دیگه تموم بشن ( می تونیم به یه دعا نویسی چیزی مراجعه کنیم..)

mostafa_a
23-11-2010, 18:33
امیدوارم مشکلات حل بشن و این به قولی بد شانسی ها هم برن خونشون :mrgreen:

دیروز دیدم که سایت بالا نمیاد خیلی شکه شدم و به ادمین میل زدم و ...
اما الان خوشحالم که باز هم سایت فعال شده :o