PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در هدر فایل های مربوط به lcd4bit.h و kbd.h

eghbali
20-11-2010, 20:32
سلام و درود بر دوستان عزیز
من دارم تو یه پروژه همزمان از هدر های کی پد و "ال سی دی " 4 بیتی استفاده میکنم .تو هر دو هدر فایل هایی که نوشته شده یک بار port_add به صورت متغیر unsigned int تعریف شده ( در داخل هدر کی پد ) و یک بار به صورت int تعریف شده( در داخل هدر"ال سی دی " ) !!!!
فکر کنم یکی از دلایل گیر دادن در هنگام کامپایل کردن این باشه .
اومدم و هر دو را به مقدار int تبدیل کردم و این مشکل برطرف شد ولی نمیدون این کارم درسته یا نه ؟!!!
حالا هنگام کامپایل کردن میاد به Debounce اشکال میگیره و میگه براش تعریف نشده که چیه !!!!!!
کسی میتونه کمکم کنه ؟؟!!!
:wink:

1nafar
20-11-2010, 20:43
سلام
درسته این مشکل توی هدر وجود داشت ، اما ما در هدر جدید مشکل رو رفع کردیم . برای اطلاعات بیشتر میتونید به مجلات 3 و 4 ( ویرایش دوم مراجعه کنید ) .
اگه میخوایید از هدر های قبلی استفاده کنید ( در صورتی که پروژتون رو طبق اونا نوشتید ) کل فایل ها رو آپلود کنید تا من تغییرات لازم رو اعمال کنم .

eghbali
20-11-2010, 20:50
سلام
درسته این مشکل توی هدر وجود داشت ، اما ما در هدر جدید مشکل رو رفع کردیم . برای اطلاعات بیشتر میتونید به مجلات 3 و 4 ( ویرایش دوم مراجعه کنید ) .
اگه میخوایید از هدر های قبلی استفاده کنید ( در صورتی که پروژتون رو طبق اونا نوشتید ) کل فایل ها رو آپلود کنید تا من تغییرات لازم رو اعمال کنم .
سلام و درود مجدد بر شما دوست عزیز
چشم من دارم پروژه ام را کامل میکنم.
انشا الله تا دو هفته ی دیگه تمام میشه و همه ی پروژه را برای شما میفرستم .البته پروژه ساده است ولی شاید بدرد خورد و تونستین ازش توی مجله استفاده کنید.
ولی واقعا این هدر های کی پد و "ال سی دی "دارن اذیتم میکنن cry:::x

eghbali
02-12-2010, 01:20
سلام و درود مجدد
خدا را شکر مشکلم حل شد.
انشا الله برنامه و پیروژه را وقتی کامل کردم حتما تو سایت قرار میدم تا دوستان هم از اون استفاده کنم.
با تشکر از مدیریت محترم سایت