PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروگرامر xilinx همراه با pcb

agape
11-11-2010, 22:35
سلام آقایون:hi:
نقشه های زیادی از پروگرامر چیپ های زایلینکس در اینترنت یافت میشه
ولی واسه آدم های راحت طلبی مثل من:mrgreen: که دوس دارم pcb هم آماده باشه متاسفانه چیزی یافت نمیشه
واسه همین من این پروگرامر رو همراه با pcb و فایل شماتیک و فایل های ایگل براتون قرار میدم :0013:

black-8
19-11-2010, 15:13
سلام آقایون:hi:
نقشه های زیادی از پروگرامر چیپ های زایلینکس در اینترنت یافت میشه
ولی واسه آدم های راحت طلبی مثل من:mrgreen: که دوس دارم pcb هم آماده باشه متاسفانه چیزی یافت نمیشه
واسه همین من این پروگرامر رو همراه با pcb و فایل شماتیک و فایل های ایگل براتون قرار میدم :0013:
سلام
شما اینو درست کردی؟
یادمه که یه جا خوندم که باید جهت یکی از دیودا عوض بشه تا کار کنه!
درسته یا چی؟:baad:

agape
21-11-2010, 21:28
هنوز که نه !
دادم بردش رو بزنن و به دستم نرسیده
در ضمن بعید میدونم این طور باشه !
من این رو از روی نقشه ای که روی سایت زایلینکس قرار داده شده ساختم ، اگه مشکلی داشته باشه که نمیآن قرار بدن روی سایتشون :mrgreen:
تصحیحش میکنن
حالا وقتی ساختم عرض میکنم خدمتتون که آیا درسته یا نه:018:

msas
13-04-2011, 00:22
سلام
پروگرامر usb هم وجود داره؟ (بدون pcb میگم ها.حالا اگه pcb هم باشه که چه بهتر)
ممنون

t.o.e
13-04-2011, 04:29
سلام:
بله .
آماده هست.
از350000 تومان به بالا از جوان الکترونیک واقع در تهران-پل حافظ-پاساژ عباسیان-جوان الکترونیک.
ولی گر خواستید حرفه ای کار کنید.حتما نسخه اورجینالش که چند سال قبل 4 میلیون تومان بود رو تهیه کنید.
اگر تخصصی و حرفه ای کار کنید قطعا متوجه یه نکته خیلی ریز خواهید شد که تو مدل چینی این نکته رعایت نشده و ما رو چندین ماه گذاشته بود سرکار!
اگر برای شروع میخواهید، دوست خوبمون مدارشو گذاشتند.
تو ااینترنت هم بنویسید جوان الکترونیک ، سایتش میاد.
موفق و موید باشید.

sm104
15-12-2014, 09:55
سلام دوست عزیز این پروگرمر کار نمی کنه شما بایددیک تغذیه خارجی مثل یو اس بی برای تغذیه ای سی ها می زاشتید....

- - - Updated - - -

من 45هزار تومنیشو براد می یارم.(usb)اصفهان خیابان طالقانی میکرو پردازش