PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قفل رمزي

6543210
30-07-2008, 09:59
سلام
برنامه با زبان اسمبلي و شكل سخت افزاري و همچنين فايل پروتيوس قفل رمزي با ميكرو AT89C51ميخواستم كه با زدن چهار كليد درست روي كيبرد يك رله را به مدت 2 ثانيه وصل كنه . كمكم كنيد.

با تشكر

Hesam_K
30-07-2008, 10:28
دوست من قرار دادن یه پروژه بطور کامل مخالف قوانین سایته!.

شما زحمت بکش اول یچیزی طراحی کن و اون رو بزار تو سایت تا بچه ها بهتر کمکت کنن. برای طراحی سخت افزارش میتونی به این کتاب مراجعه کنی و قسمت Example ش رو نگاه کنی. البته زبانش C یه. ولی برای راه اندازی رله بهتره از اپتوکوپلر استفاده کنی. و مدارش رو اونجا کشیده.

You can see links before reply

6543210
04-08-2008, 00:00
سلامHesam_K اول از شما تشكر مي كنم aa)
عزيزم من اگر كاري از دستم بر بياد كوتاهي نمي كنم.

من اين مدار را با زبان اسمبلي مي خواستم.
لطفا كمكم كنيد

kavir
04-08-2008, 10:05
سلام
لطفا به لینک باکس سایت مراجعه کنید قسمت 8051 اونجا پروژه هایی هست که به شما کمک می کنه

hamaghosh
12-01-2009, 22:33
با عرض سلام و احترام خدمت دوستان و اساتید

لینکی را که در زیر این پیام قرار دادم، مربوط به یک قفل دیجیتال هست که تقریبا همان کاری را میکنه که میخواهم. ولی در این قفل به چند مشکل برخوردم، ممنون میشم کمک کنید.
1) تمام قطعاتش بجزI2C را توانستم پیدا کنم. ولی بعد از پرسو جو متوجه شدم میشه I2C را از مدار حذف کرد. در فایل پروتیوس این کار را کردم و مدار باز درست کار کرد. نظر دوستان و اساتید چیست؟
2) فایل پروتیوس این قفل برای بستنش کامل نیست، یعنی مقاومتها، خازنها، کریستال، رگلاتور و زمین و بقیه چیزهای جزیی ولی لازم برای بستن عملی مدار را نداره! خواهش میکنم اگر ممکنه مدار را کامل کنید بطوری که شخصی مثل من که رشتم الکترونیک نیست و زیاد با بستن مدار آشنا نیست، هم بتونه مدار را خودش ببنده.
3) در هنگام کامپایل برنامه در فرانکلین با خطا مواجه شدم! خطا داره؟ احتمال داره فایل هکز هم دارای مشکل باشه؟

لینک قفل دیجیتال: You can see links before reply

با تشكر