PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : xmega

masoodhashemy
04-11-2010, 11:34
با سلام

بخشید این در حد پیشنهاد هست:

چرا این سایت در مورد xmega بحث نمیکنه؟

من فکر میکنم حالا که در مورد arm کارها تقریبا کامل شده سریعا مطالب xmega را جمع و جور کنید و ترجیحا با زبان سی باشد.(که مثل ما با زبان بیسیک سرکار نمانید)

در ضمن arm مربوط به پروژههای سنگین در حد ساخت ماشین حساب و موبایل هست که فکر کنم در این سایت کسی علمش در این حد نباشه حداقل برای ماشین حساب که باید خدای برنامه نویسی باشید و برای موبایل هم که شرکتهای بزرگ سرمایه گذاری میکنند.

این وسط جای xmega بسیار خالی هست چون xmega حرف بیشتری در پروژه های میانه دارد.
یعنی براحتی میتواند جایگزین avr شود با امکانات بسیار بیشتر.

در ضمن مطالب ماهنامه هم دوباره به هدف اصلیش یعنی میکرو برمیگرده.

سریعا باید یک برد آموزشی ترجیحا برای atxmega128a3 بسازید.

یک برد ساده و یک برد با امکانات جانبی.
در صفحه اول فروم هم یک بخش برای xmega در کنار avr بسازید.

حالا خوب هست که یک داستان هم تعریف کنم
قرار بود ایران در منطقه خاورمیانه یک چیزی شبیه اپک که برای نفت است بسازه که خبرش به گوش اماراتی ها هم خورد خلاصه تا این موضوع خواست در پیچ و خم مجلس به تصویب برسه امارت هم ساختمانش ساخت و هم آن را راه اندازی کرد حالا ایرانیها ماندند و یک مصوبه بی خاصیت! (میخواستم نمونه ای از سرعت کار بگویم تا از بعضی سایتها عقب نیفتیم!)

با تشکر

behnam6500
04-11-2010, 13:07
عذر میخوام از کی تا حالا ساختن ماشی حساب نیاز به علم بسیار بالایی داره که اساتید سایت علمشو ندارن؟ اونم با آرم؟؟

kavir
04-11-2010, 15:13
با سلام

بخشید این در حد پیشنهاد هست:

چرا این سایت در مورد xmega بحث نمیکنه؟

من فکر میکنم حالا که در مورد arm کارها تقریبا کامل شده سریعا مطالب xmega را جمع و جور کنید و ترجیحا با زبان سی باشد.(که مثل ما با زبان بیسیک سرکار نمانید)

در ضمن arm مربوط به پروژههای سنگین در حد ساخت ماشین حساب و موبایل هست که فکر کنم در این سایت کسی علمش در این حد نباشه حداقل برای ماشین حساب که باید خدای برنامه نویسی باشید و برای موبایل هم که شرکتهای بزرگ سرمایه گذاری میکنند.

این وسط جای xmega بسیار خالی هست چون xmega حرف بیشتری در پروژه های میانه دارد.
یعنی براحتی میتواند جایگزین avr شود با امکانات بسیار بیشتر.

در ضمن مطالب ماهنامه هم دوباره به هدف اصلیش یعنی میکرو برمیگرده.

سریعا باید یک برد آموزشی ترجیحا برای atxmega128a3 بسازید.

یک برد ساده و یک برد با امکانات جانبی.
در صفحه اول فروم هم یک بخش برای xmega در کنار avr بسازید.

حالا خوب هست که یک داستان هم تعریف کنم
قرار بود ایران در منطقه خاورمیانه یک چیزی شبیه اپک که برای نفت است بسازه که خبرش به گوش اماراتی ها هم خورد خلاصه تا این موضوع خواست در پیچ و خم مجلس به تصویب برسه امارت هم ساختمانش ساخت و هم آن را راه اندازی کرد حالا ایرانیها ماندند و یک مصوبه بی خاصیت! (میخواستم نمونه ای از سرعت کار بگویم تا از بعضی سایتها عقب نیفتیم!)

با تشکر
سلام
اول در مورد آرم
اینکه آرم الان کم کم داره همه گیر میشه به این سادگی نبوده و زمان زیاد می خواد مخصوصا اتمل که اون موقعی که تیم آرم ما شروع کرد شما مطالب کل نت رو می گشتین بیشتر از 4/5 سورس نبود که توی سایتهای فارسی زبان باشه اونم نه با توضیحات و به صورت پیوسته
الان خدا رو شکر خیلی ها دارند روش کار می کنند و آینده خوبی داره
همانطوری که قبلا اعلام کردیم اگر میکرویی آموزشش شروع شد تا حد قابلی قبولی نرسه آموزش ها ادامه داره و برای اتمل هم همین اتفاق افتاده و همچنان ما روی این میکرو داریم کار می کنیم
شما جمع بزنید کل مطالبی که در مجله برای دوستان ارسال برای آرم چند نفر هستند
خوب معلومه اگر مصرف کننده بشیم کار پیشرفت نداره
You can see links before reply
برای ایکسمگا
این در دستور کارمون هست و بردهاش برای فروش آماده شده و داره فروش میره
آموزشش هم مثل arm اتمل اینقدر وقت گیر نیست و قراره کلا در یک Ebook رایگان منتشر کنیم
LPC2378 آرم فیلیپس
این میکرو رو هم در دستور کار هست و از مجله 15 اموزشش شروع می شه همیاری همه دوستان لازمه تا آموزش ها به جای قابل قبول برسه
قدم بعدی
آرم 9 یا آرم 11؟
تقریبا از حالت سخت افزار بستن در میاد و بیشتر مانور نرم افزار های هست که آقا بهنام که بالا پست دادند فکر می کنم توی این بخش خیلی حرف ها برای گفتن داشته باشند

در کل دست به دست بدیم و کمک هم این آموزش ها رو تموم کنیم ما خیلی اطلاعیه زدیم و برخی دوستان هم جا دارد همینجا ازشون تشکرویژه کنم که بدون هیچ گونه چشم داشتی کارهای محوله رو انجام دادند
دوستانی که علاقه مند هستند اعلام کنند تا هرکسی یک بخشی دست بگیره و تکمیل کنه
کاری که کویرالکترونیک می تونسته کوتاهی نکرده
شما فقط قیمت ها ببینید متوجه می شید که چقدر تخفیف گذاشتیم اینم برای اینکه برهای جدید دانشجویانی که قصد یاد گیری دارند کمک حالی براشون باشه

موفق باشید