PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كدوم ماژول فرستنده گيرنده بهتره h

ROBOMAN
29-07-2008, 11:32
سلام
من براي كنترل يك روبات نياز به يك فرستنده گيرنده با برد بلند دارم كه بتونم به avr متصل كنم و بدون تداخل روباتم را كنترل كنم خواهش ميكنم اگر كسي با اين ماژولها كار كرده منو راهنمايي كنه

اگر سايتي هم ميشناسه به من معرفي كنه يا اگه نمونه برنامه داره بذاره

You can see links before reply

kavir
29-07-2008, 13:04
سلام
شما می تونید از هر دو ماژول اسفاده کنید در ریز یک مثال کامل برای کار کردن با ماژول RFM12b براتون گذاشتم

RFM12_RX_TX.zip (You can see links before reply)

1nafar
30-07-2008, 11:15
سلام
من با برای یه نوع ماژول یه برنامه نوشتم که دوستان تست کردند و جواب داده برای دیدن مدار و توضیحات به لینک زیر مراجعه کن
You can see links before reply

naeemafar
20-02-2009, 20:06
سلام
شما می تونید از هر دو ماژول اسفاده کنید در ریز یک مثال کامل برای کار کردن با ماژول RFM12b براتون گذاشتم

RFM12_RX_TX.zip (You can see links before reply)

این برنامه را با چی نوشتید ؟
برای کدام میکرو ؟

kavir
20-02-2009, 20:49
من ننوشتم از اینترنت پیدا کردم
با زبانC هست و با winavr
میکرو اون که دیگه زیاد مهم نیست

rezaa
22-02-2009, 17:13
با سلام :x
من يك كنترل از راه دور مادزدگير ماشين گرفتم از جمهوري همراه با مدار گيرندش ii998)
من با اي وي ار مدار دريافت سريال با ال سي دي را بستم :k08:
الان وقتي يك دكمه از كنترل را فشار مي دهم يك عدد ثابت به من نمي ده همش تغيير ميكنه :?or:( مي شه بفرماييد اين كنترل چگونه اطلاعات را بگيرم را ستي (سرياله وفرستندش 4 كاناله ) :x
ممنون

1nafar
26-02-2009, 09:55
سلام
در ارتباط سریال موارد زیر رو رعایت کنید
میکرو حتما روی کریستال خارجی تنظیم شده باشه ( در این مورد هنگامی که کریستال رو از میکرو جدا میکنید میکرو خاموش میشه)
پایه های txd و rxd درست به سر جاشون متصل شده باشن ( پایه rdx میکرو به txd ماژ ول وtxd میکرو به rxd ماژول )
نرخ انتقال اطلاعات با دستگاه مناسب باشد
اگه بتونی یه عکس از ماژول و برنامه ای رو که نوشتی بذاری راحت تر میشه توضیح داد .