PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییرات در سایت

masoodhashemy
24-10-2010, 12:05
با سلام
پیشنهادات:
1- در صفحه اول انجمن که 10 تا بحث جدید سایت دیده میشود لطفا بخشهای گفتگوی آزاد و متفرقه را حذف کنید یعنی در کادر دیگری ظاهر شود چون بحثهای اصلی دیده نمیشوند.

2- تبلیغات و اطلاعات را از گوشه سمت راست و چپ بردارید و بالا و پایین بگذارید، این جوری فظای کاری بیشتر میشود و نیازی نیست در بعضی مرورگرها صفحه را کوچکتر کنیم. در واقع قسمت اطلاعات را بصورت چرخان یا ثایت در یک نوار پهن در بالای سایت بگذاریم.

3- صفحه اول سایت اصلا جالب نیست این عنواین را براحتی میتوانیم در صفحه اول فروم هم ببینیم. واقعا چه چیزی در صفحه اول سایت هست؟!!!
یعنی پیشنهاد میکنم در حرکتی جالب صفحه اول سایت با صفحه اول فروم ادغام شود این یعنی دسترسی سریع و آسان به همه مطالب!

morteza_rk
24-10-2010, 12:32
منم تا حدودی با علی جان موافقم.

- در صفحه اول انجمن که 10 تا بحث جدید سایت دیده میشود لطفا بخشهای گفتگوی آزاد و متفرقه را حذف کنید یعنی در کادر دیگری ظاهر شود چون بحثهای اصلی دیده نمیشوند.

این قسمت دست خودته مهندس جان می تونی تعداد تاپیکهارو تا 50 تا در هر صفحه هم بالا ببیری.

تبلیغات و اطلاعات را از گوشه سمت راست و چپ بردارید و بالا و پایین بگذارید، این جوری فظای کاری بیشتر میشود و نیازی نیست در بعضی مرورگرها صفحه را کوچکتر کنیم. در واقع قسمت اطلاعات را بصورت چرخان یا ثایت در یک نوار پهن در بالای سایت بگذاریم.

اینم پیشنهاد جالبیه! چون گوگل کروم بعضی وقتا با این جور مشکلات مواجه میشه.

صفحه اول سایت اصلا جالب نیست این عنواین را براحتی میتوانیم در صفحه اول فروم هم ببینیم. واقعا چه چیزی در صفحه اول سایت هست؟!!!
یعنی پیشنهاد میکنم در حرکتی جالب صفحه اول سایت با صفحه اول فروم ادغام شود این یعنی دسترسی سریع و آسان به همه مطالب!

اینو دیگه نمی دونم! باید بیشتر بررسی بشه. فکر می کنم هدف اینه که صفحه ی اول سایت هم زود بالا بیاد و هم آخرین مطالب در اون قابل دسترسی باشه. بخاطر همین زیاد روی گرافیکش تاکیدی نیست.