PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا مانیتور 3 بعدی می شود؟

morteza_rk
21-10-2010, 20:08
سلام

نظرتون راجع به مطلب زیر چیه؟ آیا امکان سه بعدی کردن مانیوترها با نصب یک درایور وجود داره؟

عینک 3 بعدی

+

درایور 3 بعدی ساز کامپیوتر

+

یک بازی هیجان انگیز کاملا 3 بعدی

و چند فیلم 3 بعدی فوق العاده جذاب

آیا تا کنون فیلمهای 3 بعدی را تجربه کرده اید؟

لذت دیدن فیلم ها و عکسهای 3 بعدی

را با عینکهای آناگلیف تجربه کنید

آیا دوست دارید فیلم‌های 3 بعدی مثل آواتار را تماشا کنید؟

پکیج استثنایی آناگلیف

شامل یک عینک 3 بعدی و 1 عدد DVD

در فیلمهای اکشن مستقیم به

سمت شما شلیک می شود

وقتی دایناسورها به سمت شما حمله ور می شوند

اوج هیجان ، حوادث را از نزدیک لمس کنید

آیا می دانید 50 درصد فیلمهای پرفروش هالیود

در سال 2009و 2010 سه بعدی بوده اند

70 در صد بازییهای جذاب موجود در بازار 3بعدی هستند!!!

شامل یک عینک 3 بعدی و 1 عدد DVD شامل درایور 3 بعدی ساز کامپیوتر و یک بازی هیجان انگیز کاملا 3 بعدی و چند فیلم 3 بعدی فوق العاده جذاب + راهنمای نصب بازی و درایو 3 بعدی از این به بعد قادر به تماشای فیلمهای 3 بعدی خواهید بود

آیا می دانید 50 درصد فیلمهای پرفروش هالیود

در سال 2009و 2010 سه بعدی بوده اند

70 در صد بازییهای جذاب موجود در بازار 3بعدی هستند!!!

تجربه تماشای فیلمها و بازیهای 3 بعدی را از دست ندهید

هیجان تکرار نشدنی

همه اتفاقات در کنار شما رخ می دهد

نکته قابل توجه در مورد این عینک ها این است شما می توانید با نصب درایور سه بعدی (مخصوص همه کارت گرافیک‌های کامپیوتری) و با داشتن عینک سه بعدی آناگلیف تمام بازی را به صورت کاملا سه بعدی (مجازی) دنبال کنید و از بازی‌های کامپیوتری بیشتر لذت ببرید.

راهنمای نصب بازی و درایور سه بعدی داخل دی وی دی نصب بازی موجود است تجربه استفاده از عینک‌های سه بعدی بسیار بسیار لذت بخش و تعجب بر نگیز برای کاربران میباشداین عینک مناسب با هر نوع مانیتور میباشد و با شیشه‌های مخصوص فیروزه‌ای - قرمز - بسیار شیک و با استاندارد بین المللی انگلستان میباشند!

این پکیج ارزشمند همراه با چند دی وی دی انیمیشن ها و کلیپ‌های کوتاه سه بعدی برای متقاضیان برای زمان محدود با قیمت فوق العاده استثنایی 9500تومان برای اولین بار در ایران ارسال خواهد شد .

شامل یک عینک 3 بعدی و 1 عدد DVD شامل درایور 3 بعدی ساز کامپیوتر و یک بازی هیجان انگیز کاملا 3 بعدی و چند فیلم 3 بعدی فوق العاده جذاب + راهنمای نصب بازی و درایو 3 بعدی از این به بعد قادر به تماشای فیلمهای 3 بعدی خواهید بود

قیمت فروش : ٩۵,٠٠٠ ریال

منبع : You can see links before reply

Division
21-10-2010, 23:40
سلام

تو یکی از نمایشگاه هایی که رفته بودم از این عینک ها رایگان پخش می کردن .
درکل چیز زیاد جالبی نیست :0013:

اونی که گفته مانیتور رو با نصب درایور خاص سه بعدی کنید، منظورش فقط برای گیم ها بود و بس . و الا اگه یه فیلمی به صورت سه بعدی ضبط شده باشه نیازی به درایور نداره و اگه تو تلوزیون یاحتی گوشی موبایل هم با عینک بش نگاه کنید سه بعدی دیده میشه .

به نظر من خریدنش صلاح نیست تازشم جنسای تقلبی الان خیلی زیاد شدن، یه جایی خوندنم که به چشم هم آسیب میزنن .

kavir
22-10-2010, 11:59
سلام
حق با اقای علیزاده هست
اینی هم که تبلیغ کرده طرف یک تلق قرمز و آبی برداشتند به اسم عینک می فروشند یکی از دوستان گرفته بود همش کلکه پولت رو الکی خرج نکنی:0013:

morteza_rk
22-10-2010, 18:55
از هر دو عزیز تشکر می کنم.

من خیلی این تکنولوژی سه بعدی رو دوست دارم. حقیقتشو بخواین می خواستم 9500 تومنو بدمو یکی بخرم تا امتحانش کنم. ولی الان پشیمون شدم. :wink:

Division
22-10-2010, 19:27
از هر دو عزیز تشکر می کنم.

من خیلی این تکنولوژی سه بعدی رو دوست دارم. حقیقتشو بخواین می خواستم 9500 تومنو بدمو یکی بخرم تا امتحانش کنم. ولی الان پشیمون شدم. :wink:

مرتضی جان ناراحت نباش من عینک خودم رو اگه بیام گردهمایی برات میارم . :o

morteza_rk
22-10-2010, 19:53
:018::018::018::o:o:o:o

داداش تو عینکیت چه مارکیه؟ از کجا خریدی؟ چند؟ منم می خوام cry::cry::cry::cry::

Division
22-10-2010, 23:34
سلام

نخریدمش که ! رایگان بم دادن :mrgreen:

تازشم اگه بیام گردهمایی اون موقع برات میارمش:0013: (همون قضیههفت خان رستم دیگه:lol:)