PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو تا سوال مهم(جدید)!!!!

micro-m
21-10-2010, 18:19
با سلام خدمت دوستان
1-میخواستم بدونم من میتیونم از هدر های نوشته شده در فایل های PMM رو تو نرم افزار
IAR استفاده کنم؟
2- من اگر بخوام یه برنامه ای رو توی IAR بنویسم و بعد رو برد آموزشی خودمون پروگرم کنم
باید چه کار کنم؟ مثل keil یا نه؟
ممنون:0013:

1nafar
21-10-2010, 18:39
1-میخواستم بدونم من میتیونم از هدر های نوشته شده در فایل های PMM رو تو نرم افزار
IAR استفاده کنم؟
سلام
شما میتونید از این هدر ها در هر کامپایلری که بخوایین استفاده کنید . فقط کافی رجیستر های مربوط به بخش های مختلف رو به رجیستر های سازگار با کامپایلر iar تغییر بدید

2- من اگر بخوام یه برنامه ای رو توی IAR بنویسم و بعد رو برد آموزشی خودمون پروگرم کنم
باید چه کار کنم؟ مثل keil یا نه؟
برای جواب این سوال باید نحوه ی کار با کامپایلر رو به صورت کامل شرح داد ... (سوال خیلی کلیه ) .
برای کار با هدر ها کافیه اونا رو در محل پروژه کپی کنید و با دستور #include اونا رو به برنامه ی اصلی وارد کنید .
در محیط iar و در صورت نیاز رجیستر های مربوط به پورت ها رو تغییر بدید و در نهایت برنامه رو کامپایل کنید و کد هگز رو با سیم با یا جیلینک به میکرو منتقل کنید .