PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : windows CE.NET 4.2 & builder platform

t.o.e
11-10-2010, 01:01
سلام:
از دوستان اگر کسی این دو نرم افزار رو داره یا میدونه که از چه سایتی میشه دانلود کرد.ممنون میشم بگند که دانلود کنم.من لینکی که رایگان باشه رو پیدا نکردم.
یه خسته نباشید هم به اعضای انجمن ها در هر زمینه ای که هستند و فعالیت می کنند که جواب سوالات و مشکلات کاربران رو میدند میگم.

Division
11-10-2010, 11:51
سلام

می خوای سیستم عامل Windows CE.NET 4.2 روی ادوات Embedded نصب کنی؟ (بر روی چه پلتفرمی؟)

حتما می خوای Windows CE.NET 4.2 باشه ؟ نسخه جدیدتری هم از این OS منتشر شده ها !

t.o.e
15-10-2010, 23:54
سلام:
من این دوتا(windows CE.NET 4.2 & builder platform 4.2) رو میخوام.ورژن جدید و قدیمش رو اگر لینک دارید یا کسی تو تهران میفروشه ممنون میشم بگید.

Division
16-10-2010, 14:46
سلام

دوست عزیز من سرم خیلی شلوغه در اسرع وقت طی چند روز آینده یه جایی آپلودشن می کنم و لینک دانلود رو همین جا برات میزارم .

t.o.e
17-10-2010, 00:26
سلام و شب بخیر:
ورژن بالاتر رو داریم ولی اون چیزی که می خواهیم این ورژن ساپورت می کنه.
ممنون از جوابگویی جنابعالی.
منتظر می مانم.
یا علی.
التماس دعا.

Division
17-10-2010, 01:22
سلام

ببین اینا به کارت میان :

You can see links before reply

t.o.e
17-10-2010, 22:13
سلام

ببین اینا به کارت میان :

سلام:
اینا platform builder هستند..همشونو دانلود کردم...همشون ویندوز میخوان...خود ویندوز نیستند.بازم ممنون که پیگیر بودید..اگر پیدا کردید لینک بدید که من دانلود کنم.

Division
17-10-2010, 22:32
اینا platform builder هستند

سلام

خودتون تو عنوان سوالتون اینا رو درخواست کرده بودین دیگه .
شاید من دقیقا متوجه منظور شما نشدم اگ میشه یکم واضح تر بگین چی می خواین من درباره Windows CE.NET هر چی بخوای دارم .

t.o.e
22-10-2010, 21:14
سلام

خودتون تو عنوان سوالتون اینا رو درخواست کرده بودین دیگه .
شاید من دقیقا متوجه منظور شما نشدم اگ میشه یکم واضح تر بگین چی می خواین من درباره Windows CE.NET هر چی بخوای دارم .

سلام:
من خود ویندوز رو میخوام....اونا رو وقتی میخواهید نصب کنید...خطای اینکه میندوز رو اول نصب کنید میدهد.
ما به خود windows ce.net 4.2 نیاز داریم....خود ویندوز.من چند تا سایت دارم ولی user و pass میخواد.
windows ce.net 6 رو داریم ولی به کار ما نمیخوره...چون یه جایی باگ میده و کل سیستم به هنگ میره.
ببخشید که دیر اومدم.دسترسی به اینترنت رو نداشتم.

Division
23-10-2010, 00:29
من این نسخه رو ندارم

ولی نسخه 5 رو دارم به کارت میاد یه جایی برات آپلود کنم ؟

t.o.e
23-10-2010, 14:02
سلام:
ممنون از پیگیری تون.متاسفانه نسخه 5 هم جواب نمیده.
من خودم تو این هفته اگر وقت کنم پیدا می کنم و برای شما هم لینک میکنم که داشته باشید.بازم ممنونم.
موفق و موید باشید.

t.o.e
30-10-2010, 00:52
سلام:
شب بخیر:
آقا ،همکار من میگه پیدا کرده و دانلودش کرده ولی من هنوز ندیدمش.اگر درست گفته باشه و نصب بشه و بتونم ازش خروجی بگیرم حتما براتون میزارم که تو آرشیوتون داشته باشید.

Division
30-10-2010, 01:01
سلام:
شب بخیر:
آقا ،همکار من میگه پیدا کرده و دانلودش کرده ولی من هنوز ندیدمش.اگر درست گفته باشه و نصب بشه و بتونم ازش خروجی بگیرم حتما براتون میزارم که تو آرشیوتون داشته باشید.

سلام

دوست عزیز شما لطف می کنید .
والا آرشیو ما هم یه جورایی بیشتر شبیه سمساری هستش همه چی توش پیدا میشه :018: .

سربلند باشید :wink:

zohal
01-01-2011, 12:55
سلام،امکانش هست که نسخه 5 این ویندوز رو یه جایی آپلود کنید،من بهش احتیاج دارم.

pashe007
02-01-2011, 15:12
سلام
دوستان من یک توضیح کوچیک راجب به platform builder و windows ce بدم .
platform builder کارش ساخت یک نسخه از ویندوز ce هست . پس بخودی خود یک ویندوز مثل ویندوز XP نداریم که بشه اونو نصب کرد. هر بردی که از ce پشتیبانی میکنه قطعا به یکسری درایور برای راه اندازی و ارتباط با ادوات جانبی برد مثل LCD ، ports , io و سایر قطعات داره که معمولا شرکت سازنده برد به اسم BSP اونو در دسترس قرار میده . حالا ما با platform builder میتونیم ویندوز ce منطبق با برد و سایر نیاز هامون تولید کنیم و روی برد نصب کنیم .

Division
02-01-2011, 21:05
سلام

سلام،امکانش هست که نسخه 5 این ویندوز رو یه جایی آپلود کنید،من بهش احتیاج دارم.

شما می خواین روی چه پلتفرمی نصبش کنید ؟
از چه گرافیکی می خواین استفاده کنید ؟

سوالات رو جواب بدین تا من براتون یه جایی آپلود کنم .

platform builder کارش ساخت یک نسخه از ویندوز ce هست . پس بخودی خود یک ویندوز مثل ویندوز xp نداریم که بشه اونو نصب کرد. هر بردی که از ce پشتیبانی میکنه قطعا به یکسری درایور برای راه اندازی و ارتباط با ادوات جانبی برد مثل lcd ، ports , io و سایر قطعات داره که معمولا شرکت سازنده برد به اسم bsp اونو در دسترس قرار میده . حالا ما با platform builder میتونیم ویندوز ce منطبق با برد و سایر نیاز هامون تولید کنیم و روی برد نصب کنیم .

توضیحات تائید میشه .
من به خاطر همین موضوع از دوستمون پرسیدم که چه نوع واسط و پلتفرمی دارن استفاده می کنن .

hakim.alireza
07-01-2011, 13:40
سلام و باتشکر از پیگیری های شما
آقا من یه برنامه نمی دونم از کجا پیدا کردم ولی رو کامپیوتر من مشکل داره
فکر کنم در مورد بحث شما باشه لطفاً یه نگاه بهش بندازین
با تشکر فــــــــــــــــــــــــ ـراوان
در ضمن برنامه بعدی برای استفاده از برنامه هایی که تحریم هستیم هستش که میتونید اونها رو دانلود و حتی آپدیت کنیدخیلی دنبالش گشتم تا پیداش کردم
یا علی
موفق باشید

Division
07-01-2011, 21:11
سلام

با تشکر از شما دوست عزیز باید عرض کنم که Web Platform Installer یه نرم افزار اشتراکی برای گرفتن ابزارهای تحت نت ماکروسافت هستش .
ابزارهایی مثل IIS - SQL Server Express - .NET Framework - Visual Web Developer ...

که همه ی این ابزارها به بهترن نحو ممکن از ASP.NET پشتیبانی می کنن .
بهترین برنامه به نظر من همون IIS هستش که در حقیقت یه وب سرور ایده آل هستش ولی به گرد پای آپاچی سرور نمی رسه .
من خودم چون برنامه نویسی تحت وبی که انجام میدم به زبان php هستش و این نوع برنامه نویسی با وب سرورهایی مانند WampServer و EasyPHP سازگاری بهتری داره، چون این پلتفرم ها تحت آپاچی بنا نشدن و از بانک اطلاعاتی mysql پشتیبانی درست و حسابی نمی کنن .

سیستم یونیکس با آپاچی مچ شده و اگر کسی بخواد از سرور های تحت ویندوز بهره ببره بهتره که بره سراغ asp.net .
منم خودم به عینه می بینم که asp.net به دلیل سادگی طرفدار بیشتری رو به خودش اختصاص داده و تعدا کسایی که با php کار می کنن خیلی معدودن ! وای ن درحالی که پیشرفته ترین اسکریپت های دنیا تحت php آماده میشن .

برنامه دومی که گذاشته بودین جالب بود، ممنون .:wink:

behnam6500
08-01-2011, 22:28
من چیزی در مورد windows ce نمیدونم! ولی حالا یه سوال: این ویندوز ce قابل پیاده سازی روی lpc2378 هست؟

Division
09-01-2011, 02:46
سلام

این ویندوز ce قابل پیاده سازی روی lpc2378 هست؟فکر نکنم امکانش وجود داشته باشه چون سری lpc2300 واحد مستقل LCD controller رو ندارن .
ولی با سری lpc2400 و بالاتر میشه این کار رو انجام داد (با یه سری محدودیت ها!).

در سری lpc2400 هسته پردازنده همون ARM7TDMI-S هستش تنها فرقش با سری LPC2300 اضافه شدن یه سری ادوات پریفرال هستش .

من چیزی در مورد windows ce نمیدونم!کار کردن باش خیلی راحت هستش چون محیطی شبیه به xp رو داره .

من نسخه ویندوز CE 6.0 رو روی برد DEVKIT8000 با تراشه OMAP3530 (هسته Cortex - A8 ) نصبش کردم .

این صفحه لود ویندوز CE.6 هستش :

این یکی صفحه Desktop ویندوز هستش :

و اینم Windows Media Player :

My Device یا همون My Computer خودمون تو محیط xp :

و این یکی هم محیط کنترل پنل :

و آخریش هم Internet Explorer Browser و وبگردی در اینترنت با Cortex-A8 !!!!

امیدوارم از محیط کاری ویندوز CE چیزی دستگیرتون شده باشه .

موفق باشید .:wink:

zohal
09-01-2011, 10:10
سلام
دوستان من یک توضیح کوچیک راجب به platform builder و windows ce بدم .
platform builder کارش ساخت یک نسخه از ویندوز ce هست . پس بخودی خود یک ویندوز مثل ویندوز XP نداریم که بشه اونو نصب کرد. هر بردی که از ce پشتیبانی میکنه قطعا به یکسری درایور برای راه اندازی و ارتباط با ادوات جانبی برد مثل LCD ، ports , io و سایر قطعات داره که معمولا شرکت سازنده برد به اسم BSP اونو در دسترس قرار میده . حالا ما با platform builder میتونیم ویندوز ce منطبق با برد و سایر نیاز هامون تولید کنیم و روی برد نصب کنیم .
سلام،ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
من یک بورد ARM9 به اسم mini2440 خریدم که روش linux نصب است ولی من چون با لینوکس اصلاآشنایی ندارم میخوام روش windows ce نصب کنم و بعد با C#.net روش برنامه کاربردی بنویسم و نصب کنم.
لطف می کنید اگه در تمام این موارد اطلاعات مفیدی دارید به من بدید.

zohal
09-01-2011, 10:15
ببخشید پست من در جواب PGT بود نقل قول اشتباهی شد:mrgreen:

Division
09-01-2011, 20:53
سلام

من یک بورد ARM9 به اسم mini2440 خریدم که روش linux نصب است ولی من چون با لینوکس اصلاآشنایی ندارم میخوام روش windows ce نصب کنمتو DVD همراه بورد یه پوشه ای به نام os باید وجود داشته باشه شما بگید که تو قسمت wince6.0 چه فایل هایی وجود داره ؟
بعدش من میگم که باید چی کار کنید .

zohal
10-01-2011, 17:40
سلام،ممنون
توی DVD پوشه ای به اسم OS نیست ولی چندتا پوشه به اسم WindowsCE هست اما چندتاش چینیه فقط دوتاش اسم انگلیسی داره یک windowsCE5.0 هست که توش EmbeddedVisualC++ , mini2440-ce5-bsp, nboot,SDK هست
توی پوشه WindowsCE6.0 هم nboot,SDK هست

Division
11-01-2011, 00:03
سلام

تو DVD ، پوشه ای به نام images وجود داره که داخلش باید فایل های زیر باشن :

2440test
linux
uCos2
wince5.0
wince6.0
ببیندی می تونید پیداش کنید یا نه ؟

اگر پیداش کردی به این سوال هم جواب بدید که روی برد min2440 چه نوع گرافیکی می خواین استفاده می کنید ؟(مثلاً از lcd خود برد یا از ماژول ارتباطی با مانیتور ؟)
در ضمن اگه می خواین از LCD روی برد به عنوان گرافیک استفاده کنید، مشخصاتش رو برام بگین (سایز و نوعش ؟)

لطفا یه تاپیک جدا تو قسمت میکروکنترلرهای 32 بیتی بزنید و عنوان تاپیک رو نحوه نصب Windows CE بر روی برد MINI2440 بزارید و بحث رو از اونجا پیگیر بشید تا من بقیه مارحل رو براتون بگم .

موفق باشید . :wink:

zohal
11-01-2011, 11:24
سلام مرسی،پوشه images را با همه پوشه هایی که گفتین توش پیدا کردم
روی این بورد فعلا می خوام از LCD خودش که لمسی و 3.5 اینچیه استفاده کنم و بعدا از ماژول ارتباطیش با مانیتور،منظورتون از نوعش چیه؟
یه سوال دیگه، میشه خودم یه lcd با سایز مثلا 5.7 یا 7 اینچی روش بذارم؟اگه میشه ممکنه راهنماییم کنین؟

zohal
11-01-2011, 11:48
تاپیکی که گفتین رو ایجاد کردم،منتظر راهنماییتون هستم ممنون

r_babazadeh
28-04-2012, 12:28
کسی این پلت فرم بیلدررو نصب کرده
من هرکاری کردم نصب نمیشه