PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گردهمایی سوم ایران میکرو

Aghaeifar
05-10-2010, 23:06
با سلام خدمت اعضای ایران میکرو و علاقه مندان به الکترونیک

بعد از برگزاری گردهمایی اول (You can see links before reply 8C%DB%8C)،در ادامه گردهمایی دوم (You can see links before reply 5%D8%A7%DB%8C%DB%8C) اعضای ایران میکرو را همزمان با نمایشگاه بین المللی کتاب در مصلی امام خمینی تهران داشتیم. جا داره اینجا از همه بچه هایی که به هر نحو حضور یافتن مخصوصا مدیریت ایران میکرو(آقای زارعی و هاشمی عزیز) تشکر کنم.

گردهمایی سوم گروه ایران میکرو به شرح زیر اعلام می شه:

گرد همایی سوم همزمان با شانزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیکی (You can see links before reply) (ایران الکامپ 2010) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزارخواهد شد. زمان برگزاری نمایشگاه 16 تا 20 آبان 1389 است که نظر سنجی زمان هم برای همین مدت قرار داده شده. تقویم این ماه رو در تصویر زیر قرار دادم به روز های مختلف هفته توجه کنید و زمان مناسب برای حضور خودتون رو با انتخاب نظر سنجی بالا اعلام کنید. نتیجه نظر سنجی فوق معیار انتخاب روز گردهمایی است. تصمیم نهایی هم در پست اول همین تاپیک در هفته منتهی به زمان برگزاری نمایشگاه اعلام و قرار داده میشه و تا اون موقع برای اعلام نظر فرصت هست. هر گونه تغییری در گردهمایی در پست اول همین تاپیک اعلام میشه.

You can see links before reply

دوستان در طول این تاپیک می تونن در مورد موضوع گردهمایی و مسایل دیگر بحث کنند.
ساعت گردهمایی جزء نظر سنجی نیست و بعد از انتخاب روز گرد همایی اعلام می شود(قاعدتا بعد از ساعت 12 ظهر خواهد بود)

منتظر دیدن تک تک دوستان ایران میکرویی در نمایشگاه خواهم بود :hi:
------------------------------------------------------------------------------------------------------

زمان نظر سنجی به پایان رسید.
زمان گردهمایی سوم : پنج شنبه 20 آبان 1389

مکان : نمایشگاه بین المللی در همون ورودی کنار استخر (حوض بزرگ) نمایشگاه

ساعت : 14

armstk
06-10-2010, 00:06
علی جون بابا تو دیگه کی هستی ... (خوب معلومه علی آقایی فر هستی دیگهYou can see links before reply)
من هستم :hi:
فقط خودت میدونی که من یکم آبان ماه مسافر هستم , فکر میکنم 16 17 برمیگردم , پس نظر من روی دو روز 19 و 20 هستش:wink:

Aghaeifar
06-10-2010, 19:51
محمدرضا اون وقت باید برای جمع سوغات بیاری...:mrgreen:

البته اگر مانند وعده ناهار خریدنت نباشه که زیرش زدی و فرزاد ناهار خرید ( بله ... اگه لازم باشه افشاگری خواهم کرد):0013:

تا اینجا عجب هم نظر هستیم ... کلا ما بچه های ایران میکرو با هم تفاهم داریم :125:

morteza_rk
06-10-2010, 20:21
سلام

برنامه کاری من طوریه که می تونم روز پنجشنبه 20 و جمعه 21 بیام. انشالله.

از طرفی روزهای پنجشنبه و جمعه برای ارسلان جان هم خوبه. چون محل خدمتش توی تهرانه و این روزا استراحت داره.

armstk
06-10-2010, 21:44
محمدرضا اون وقت باید برای جمع سوغات بیاری...
نوکر همتون هم هستم :hi: سوغات هم میاریم دیگه چی میخاین؟؟ (معرفتو داشتیYou can see links before reply)

البته اگر مانند وعده ناهار خریدنت نباشه که زیرش زدی و فرزاد ناهار خرید ( بله ... اگه لازم باشه افشاگری خواهم کرد)
این داش فرزاد ما انقدر دست و دل بازه که نمیزاره آدم دستش رو تو جیبش کنه
اوه اسرار مخفی اف بی آی رو افشا کردی , هه هه !

تا اینجا عجب هم نظر هستیم ... کلا ما بچه های ایران میکرو با هم تفاهم داریم
خداوکیلی معرفت بچه های ایران میکرو خیلی زیاده....
دقیقا برعکس eca :x

farzadsw
07-10-2010, 02:53
منم حتما سعی میکنم بیام ، برای جالب تر شدن گرد همایی اگر پیشنهادی دارید خیلی خوب میشه بگید :mrgreen:.
مثلامیتونیم یه مسابقه الان ، یا تو گردهمایی (از من نشنیده بگیرید !) برگزار کنیم ؛ جایزه تپل بدیم .
انشاءالله در کنار مباحث آموزش ، تا سال بعد کار های تولیدی و ابداع هم داشته باشیم تا سال بعد یه غرفه بگیریم :o .
البته الان هم میشه با حدود 1 ملیون تومن غرفه گرفت ولی هنوز فعالیت اونقدر گسترده نشده که صرف کنه .

kavir
07-10-2010, 11:24
سلام
دوستان منم سعی می کنم بیام و روزهایی که میتونید بیان علاوه برا نظر سنجی حتما در پست ها تون هم ویرایش کنید ممکنه دوستان 5 شنبه کلاس داشته باشند
برای من هر وقت شد میام به غیر از جمعه یا روز تعطیلی:0013:

morteza_rk
07-10-2010, 13:28
انشاءالله در کنار مباحث آموزش ، تا سال بعد کار های تولیدی و ابداع هم داشته باشیم تا سال بعد یه غرفه بگیریم .
البته الان هم میشه با حدود 1 ملیون تومن غرفه گرفت ولی هنوز فعالیت اونقدر گسترده نشده که صرف کنه .

من در مورد ابداع و انتشار کتاب و گرفتن غرفه با فرزاد موافقم. خدائیش حیف نیست فعالیت گروه ایران میکرو بری گسترش استفاده از میکروکنترلرهای ARM کتاب نشه؟! خدائیش حیف نیست؟ بعد اون یارو بیاد یه کتاب چاپ کنه با اون همه آبرو ریزی! :unh: lov:

در مورد ابداع و اختراع هم که خود فرزاد چنتا طرح توپ داره. بقیه هم که خیلی فعال هستن ولی نمی دونم در زمینه ثبت چرا منفعل هستن. خدائیش این گروه ما می تونه نمایشگاه رو بترکونه. من مطمئنم که اگه سالهای بعد غرفه بگیریم بازدید کنندگانمون از همه بیشتره ، تازه کلی هم از نظر اقتصادی برای سایت سود داره. محصولات شرکت کویر هم فراگیرتر میشه و راه برای گرفتن طرح ها و سفارشات بزرگتر فراهم. :wink:

Aghaeifar
11-10-2010, 17:32
من هر چی فکر می کنم موضوع به ذهنم نمیرسه شما هم همین طوری هستید؟

افراد خلاق ایران میکرو دوگوله شان را کار بندازند ...

farzadsw
11-10-2010, 22:15
موضوع چی ؟
*(به این پستها میگن اسپم :mrgreen:)

Aghaeifar
11-10-2010, 22:58
موضوع چی ؟
*(به این پستها میگن اسپم :mrgreen:)

توی گردهمایی قرار نیست که همدیگر رو نگاه کنیم تا آخرش (البته به جز قسمت خوردنش)

اقا بیایید خودمون رو راحت کنیم مبحث تکراری و همیشه گی arm رو انجام بدیم به اندازه کافی هم همین فرزاد می تونه حرف بزنه

morteza_rk
29-10-2010, 14:41
آقا این بحث چرا نیمه کاره موند؟ مثل اینکه کسی قصد اومدن به گردهمایی نداره! :unh: :sa: cry:: lov: :baad:

بالاخره نظر جمع راجع به تاریخ گردهمایی چیه؟ این گردهمایی ها مخصوص مدیران و اعضای فعال سایت نیستا! همه ی اعضای ایران میکرو می تونن بیان. :wink:

با توجه به اینکه کمتر از دو هفته به تاریخ برگزاری نمایشگاه مونده ، باید روز و ساعت و محل قرار مشخص بشه. بنظر شما اینطور نیست؟ :x

Aghaeifar
29-10-2010, 20:13
آقا این بحث چرا نیمه کاره موند؟ مثل اینکه کسی قصد اومدن به گردهمایی نداره! :unh: :sa: Cry:: Lov: :baad:

بالاخره نظر جمع راجع به تاریخ گردهمایی چیه؟ این گردهمایی ها مخصوص مدیران و اعضای فعال سایت نیستا! همه ی اعضای ایران میکرو می تونن بیان. :wink:

با توجه به اینکه کمتر از دو هفته به تاریخ برگزاری نمایشگاه مونده ، باید روز و ساعت و محل قرار مشخص بشه. بنظر شما اینطور نیست؟ :x

روز که تقریبا از روی نظرسنجی انجام شده در بالا مشخص شده فکر کنم تغییر کنه
مکان هم که همین طور در پست اول نوشتم :125:

morteza_rk
29-10-2010, 20:47
روزش هنوز کاملا مشخص نشده که مهندس! حالا اون هیچی ، منظورم از مکان نقطه ای بود که قراره همدیگرو اونجا ببینیم! وگرنه معلومه که باید بیایم نمایشگاه الکامپ! ولی کجای نمایشگاه؟

بزرگ خان
29-10-2010, 22:18
ناهار ميديد بيايم :mrgreen:
نمي دونم بحث چي مي خواين بكنين ، ولي ناهار رو مشخص كنين ، ما هم هستيم :0013:

Division
29-10-2010, 23:50
سلام

قرار هست از تارخ های 17 الی 19 آبان ماه سومین دوره مسابقات ملی روباتیک خوارزمی در دانشگاه امیر کبیر برگزار بشه من حتما این تاریخ ها تهران هستم .

به نظر من محل برگزاری مسابقات میتونه محل مناسبی برای قرار باشه البته نمایشگاه الکامپ هم میریم ولی خب اینو گفتم که حیفه بیاین و این مسابقت جالب که تو هفت لیگ :
۱- شبيه ساز فوتبال دو بعدي
۲- شبيه ساز فوتبال سه بعدي
۳- شبيه ساز امداد و نجات
۴- جونيور فوتباليست هاي يك به يك
۵- جونيور فوتباليست هاي دو به دو
۶- روبات امداد و نجات
۷- روبات مين ياب

برگزار میشه رو از دست ندید .

farzadsw
30-10-2010, 00:20
27 مهر مسابقات خوارزمی و امیرکبیر تو دانشگاه امیر کبیر برگزار شد ، یعنی دوباره میخوان مسابقه بذارن؟

روز 5 شنبه من امتحان دارم و متاسفانه نمیتونم بیام ، امیدوارم بهتون خوش بگذره.

Division
30-10-2010, 00:33
سلام

27 مهر مسابقات خوارزمی و امیرکبیر تو دانشگاه امیر کبیر برگزار شد ، یعنی دوباره میخوان مسابقه بذارن؟

اون مسابقه به عنوان مسابقات آزاد و دانشجویی برگزار شد ولی اینی که من میگم مسابقت دانش آموزی و دانشجویان دوره کاردانی وابسته به آموزش پرورش هستش .

اینم سایت رسمی مسابقات :

morteza_rk
30-10-2010, 11:36
ای بابا ، مثل اینکه داریم یکی یکی تلفات میدیم! پس کی میاد آخه؟ همه که کار دارن یا گرفتارن! lov:

جمعه رو حتما بیاین پس. cry::

Aghaeifar
30-10-2010, 19:13

روز 5 شنبه من امتحان دارم و متاسفانه نمیتونم بیام ، امیدوارم بهتون خوش بگذره.

صبح برو امتحانت رو بده بعد حرکت کن به محل قرار ... بعد از ظهر که امتحان نداری(اگه نیایی یعنی با کسی قرار گذاشتی ...:baad: )

morteza_rk
30-10-2010, 19:47
:018::0013::wink::018:

Aghaeifar
31-10-2010, 23:47
نظر سنجی مدتش تموم شده قفل شده دیگه

زمان مشخص شده پنج شنبه 20 آبان 1389

مکان هم نمایشگاه بین المللی در همون ورودی کنار استخر (حوض بزرگ) نمایشگاه

ساعتش هم ساعت 14 باشه که عصرش دیگه اختتامیه نمایشگاه هست احتمالا.

armstk
06-11-2010, 00:41
سلام بر همگی
من ایشالله میام:hi:

rfbook
06-11-2010, 11:34
سلام
من هم احتمال خیلی زیاد میام

morteza_rk
06-11-2010, 11:51
سلام مثل اینکه جمعمون داره جمع میشه...! خیلی خوبه. :wink: :o:o :018::018:

Aghaeifar
06-11-2010, 20:38
اونهایی که می ان شماره همدیگرو داشته باشن که بتونن بقیه راحت پیدا کنند.

زمان و مکان و ساعتش هم که مشخص شده، پست اول تاپیک هم گذاشتم.

morteza_rk
06-11-2010, 22:26
ایده ی خیلی خوبیه ، هرچند که ممکنه توی محیط نمایشگاه آنتن نداشته باشیم.

مرتضی رحیمی : 09118703728 و 09357725275 :wink:

هنرفر
06-11-2010, 23:12
به به .مثل اینکه جمعتون جمعه فقط گلت کمه که منم نمیام.پس بهتون خوش نمیگذره. ولی سعی کنید بهتون خوش بگذره جای ماهم خالی کنید.:hi:

Aghaeifar
06-11-2010, 23:14
پس همه با همین مرتضی تماس بگیرن اگه مشکلی بود:125:

آقای زارعی هم در گوگل تالک آواتارشون رو عوض کردن و تصویری از پایان گردهمایی دوم گذاشتن که بسی لذت بخش بود... :018:

armstk
07-11-2010, 16:09
سلام
من که ایشالله میام
امروز میرم بلیط قطار بگیرم(میبینی تو رو خدا , مهندس مملکت به جایه این که با جت مافوق صوت این ور و اون ور بره باید با قطاری شبیه به گاری حتی بسی بدتر از گاری بیادYou can see links before reply)
راستی این دفعه هم قرعه کشی داریم؟جایزه ها چی هستش؟:018:

ROBOMAN
07-11-2010, 19:09
سلام
منم این هفته موقعیت خوبی بود که بیام ولی نزدیک به یک هفته هست که درد کلیه گرفتم و تمام برنامه ریزیهام بهم خورد اگه تا آخر هفته بهتر شدم خودمو میرسونم

morteza_rk
07-11-2010, 19:35
خیلی خوبه ، اگه اینطوری باشه ، جمعمون واقعا داره جمع میشه. هرچه بیشتر بهتر.:018:

Aghaeifar
07-11-2010, 20:37
محمدرضا حسینا زحمت بکش یکی از اون برد های sam7s که زدی رو بیار به عنوان جایزه ... خدا خیرت بده(خیلی قشنگ برد مونتاژ کرده بود من دیدم بردهاشو)
راستی این محمد رضا دانشگاه هم قبول شده قراره شیرینی هم بیاره تازه چند روز پیش از کربلا و سوریه هم اومده باید زحمت ولیمه رو هم بکشه خلاصه سرش مشغوله در طول گردهمایی :mrgreen:

اگه کسی می تونه یه جایزه بیاره ( افشین هم - ... بر او باد - نیست تا یه هدیه بده) آقای زارعی یکی از اون برد ها بده بیارن برای جایزه ثواب داره :125:

armstk
08-11-2010, 00:34
سلام
علی جون بابا ما یک دانشگاه دره پیتی(مثله همه ی دانشگاه های ایران)قبول شدیما !!! لطفا در دادن شهریه هم کمک کنینYou can see links before reply
گفتی ولیمه , باشه سعی میشه که اومدم یه ولیمه به حساب فرزاد بدم:125:

1nafar
08-11-2010, 09:34
سلام
منم میام

Aghaeifar
09-11-2010, 22:00
بچه هایی که می ان توجه داشته باشن نمایشگاه از ساعت 10 تا 17 باز است قبل گردهمایی چرخ خودشون رو در نمایشگاه بزنن

armstk
09-11-2010, 23:06
سلام بر و بچس من دارم میام , راه افتادم
راستی دانشگاهم تهرانه , از این به بعد سعی میکنم همه ی گردهمایی ها رو بیام

M3R
10-11-2010, 15:45
سلام.
من هم خیلی دوست داشتم بیام.برای این هفته هم برنامه ریزی کرده بودم ولی یه مشکل برام پیش اومد دیگه نمیتونم بیام.
امیدوارم بهتون خوش بگذره با جوایزی که آقای زارعی براتون تهیه کردن و ناهار یا شامی که قراره آقا افشین مهمونتون کنه :0013:

morteza_rk
10-11-2010, 18:00
دوستان یه بار دیگه اونایی که می خوان بیان اعلام کنن ، تا پایان امشب یه آمار کامل بگیریم. ظاهرا 6 نفر هستیم. اما بطور قطع آمار رو بدونیم بهتره. من خودم امشب ساعت 11 - 12 راه می افتم. :wink:

kavir
10-11-2010, 18:56
سلام
بهتون خوش بگذره عکس یادتون نره حتما حتما بگیرید انشاءالله گردهمایی بعدی منم میام

rfbook
10-11-2010, 22:03
سلام

من هم الان اومدنم حتمی شد ( ساعت 9 شب)

مرتضی جان رسیدم زنگت میزنم

Aghaeifar
11-11-2010, 19:18
گزارش گردهمایی سوم

گردهمایی سوم هم به خوبی وخوشی با حضور 6 نفر از اعضای سایت و 2 میهمان به پایان رسید.

اعضایی که حضور پیدا کردن : آقای هاشمی(1nafar) ، مرتضی رحیمی (Morteza_rk) ، سعید علیان (rfbook) ، ارسلان (arsalan681)، محمد رضا حسینا(armstk) و بنده علی آقایی فر.

اکثر بچه ها از ساعت های زود تر برای بازدید از نمایشگاه حاضر شده بودند. حدود ساعت 1:45 مرتضی به من زنگ زد و با هماهنگی همدیگه رو جلوی درب اصلی نمایشگاه دیدیم و به دنبال آقای هاشمی و محمدرضا و سعید به سمت سالن 40 رفتیم ، اونها با هم بودند. بعد از به هم پیوستن اعضا، همه گشنه ، با پیشنهاد آقای هاشمی رفتیم تا دلی از عزا در بیاریم. :018: آقای هاشمی و گروه ایران میکرو باز هم همه رو شرمنده کردن و هزینه ناهار رو تقبل کردن. در دو گردهمایی قبلی هم گروه ایران میکرو با هزینه خودش برای حاضرین در گردهمایی ناهار گرفت. صف ناهار هم بسی طولانی بود... تا آقای هاشمی توی صف بایسته بقیه بچه ها رفتن نماز بخونن و از من و آقای هاشمی جدا شدن.

بعداز 20 دقیقه گوشی من زنگ خورد ، یه بابایی گفت " شما هم با این گردهمایی تون کجا هستید..." بعد این که این بابا من رو پیدا کرد فهمیدم ارسلان خان هستن. واقعا برای من آشنایی بزرگی بود که ارسلان رو از نزدیک می دیدم و خیلی از ایشون خوشم اومد. بچه ها کم کم از نماز برگشتن و حدود ساعت 2:40 می شد که ناهار رو صرف کردیم. جای همتون خالی...

در طی ناهار و بعد ناهار بحث هایی در مورد سایت شد، نحوه ی هک شدن سایت که چطور هک شد، در مورد برد های جدید گروه ایران میکرو و برنامه های در پیش رو صحبت هایی کردن دوستان ، کمی هم در مورد مجلات میکروکنترلر حرف زدیم. آقا سعید (rfbook) خیلی کم حرف بودن به جاشون تا دلتون بخواد این محمدرضا حسینا فک می زد سر من که درد کرد از بس حرف زد.

ارسلان چون مرخصی گرفته بود زود تر از بقیه با گروه خدا حافظی کرد که برگرده پادگان(دیر آمدی و زود رفتی) و بعد از اون سعید جمع گروه رو ترک کرد و بقیه با هم حرکت کردیم و با اتوبوس های BRT از نمایشگاه به سمت میدان جمهوری رفتیم. اونجا محمدرضا نتونست خودش رو نگه داره و گفت آب می خوام ، آب می خوام ، آقای هاشمی گفت کوفت بخوری، و همه رو شرمنده کرد و برای همه از این نوشابه خفنا گرفت (اسمشون رو هم نمی دونم چیه ، از بس نخوردم :shj:). اونجا من از جمع گروه جدا شدم و مسیرم عوض شد و بقیه به سمت میدون انقلاب رفتن.

در پایان گردهمایی هیئت داوران آقای محمدرضا حسینا را به عنوان نامردترین فرد گروه انتخاب کردن به علت شایستگی که بخرج دادن و بعد قبولی در کنکور و سفر به کربلا و سوریه حتی یه آبنبات چوبی هم واسه بچه ها نیاوردن. :125:
دريافت همه ي عكس ها با كيفيت ظاهرن بالاتر- تعداد عكس ها بيشتر از عكس هاي زير است (اينجا كليك كنيد (You can see links before reply))

از سمت راست : آقای هاشمی - همراه سعید - خود سعید - محمدرضا حسینا - علی آقایی فر - مرتضی - ارسلان

در زیر هم عکس های صرف ناهار رو مشاهده می کنید(همبرگر زغالی)

ارسلان از گروه جدا شد و خداحافظی کرد

سعید و دوستش با گروه خداحافظی کردن

هنگام برگشت کلی کاغذ روی زمین ریخته بود مرتضی گفت کمی ادای ادم های متفکر رو دربیارم

درون اتوبوس هنگام بازگشت

خرید نوشابه توسط اقای هاشمی - این رو به عنوان سند اینجا می ذارم!

خداحافظی بقیه اعضا از من

عکس ها بیشتر بودن و کیفیت بهتر ، عکس های اصلی رو نگذاشتم و کیفیت رو آوردم پایین که بتونم آپلود کنم ، به زودی عکس های باکیفیت بالا رو یک جا برای دانلود می ذارم.

از آقای زارعی و هاشمی و گروه ایران میکرو تشکر می کنم بابت زحماتی که کشیدن و تقبل هزینه ها ، از همه بچه هایی که زحمت کشیدن و از شهر های مختلف اومدن به گردهمایی تا هر چه بهتر برگزار بشه هم کمال تشکر رو دارم.

alnz
11-11-2010, 21:11
حسابي خوش گذرونديد :wink:

در پایان گردهمایی هیئت داوران اقای محمد رضا حسینا را به عنوان نامردترین فرد گروه انتخاب کردن به علت شایستگی که بخرج دادن و بعد قبل در کنکور و سفر کربلا و سوریه حتی یه آبنبات چوبی هم واسه بچه ها نیاوردن.

اگه دست به جيب ميشد كه از برگشتن مشهد راش نمي دادن :018:

kavir
11-11-2010, 21:55
سلام
علی اقا دستت درد نکنه خیلی سریع اقدام کردی
خیلی دلم مخواست بیام ولی جور نشد انشاءالله گردهمایی بعدی

shh91
11-11-2010, 23:47
اگه دست به جيب ميشد كه از برگشتن مشهد راش نمي دادن :018:

من نمیدونم ، این عادل اگر علیه مشهدی ها ، یک روز صحبت نکنه چه اتفاقی براش می افته ؟!:x

rfbook
12-11-2010, 00:57
سلام
من هم به نوبه خودم از همه بچه ها تشکر میکنم .

علی آقا این همشهری هاتون خیلی علاقه شدید به دربستی دارن .
کرایه هم اندازه 2 تا کرایه اصفهان- تهران میگیرن :(

Aghaeifar
12-11-2010, 10:49
سلام
من هم به نوبه خودم از همه بچه ها تشکر میکنم .

علی آقا این همشهری هاتون خیلی علاقه شدید به دربستی دارن .
کرایه هم اندازه 2 تا کرایه اصفهان- تهران میگیرن :(

سعید جان این ها رو با ما یکی نکن که من تهرانی نیستم . تقدیر مرا به تهران کشاند(همون دانشجو بودن من اهل نقده هستم اطراف ارومیه است)

هنرفر
12-11-2010, 12:27
ایول خوش به حالتون.انشاالله همیشه همینجوری دور هم جمع بشید.:018:

ROBOMAN
13-11-2010, 11:24
سلام

خدارو شکر این گردهمایی تونم خوب پیش رفت فقط جای منو مهدی خالی بود انشا الله تو گردهمایی دیگه
منم میام:wink:

morteza_rk
14-11-2010, 18:39
سلام به همگی

با تشکر از شرکت کویر الکترونیک که طبق معمول هزینه ی ناهار رو تقبل کردند. جای تک تک دوستان خالی بود. من به شخصه از دیدن دوستان خیلی خیلی خوشحال شدم. خوبیش این بود که ارسلان جان هم بود.

از علی جان هم بابت گزارش خوبی که از وقایع گردهمایی داد تشکر می کنم. (این بشر رو ساختن واسه همین کارا) :125:

خلاصه به من که خیلی خوش گذشت. انشالله تا باشه از این گردهمایی ها باشه. :hi:

هنرفر
14-11-2010, 21:45
حیف جای افشین خیلی خالیه.cry::

Aghaeifar
14-11-2010, 23:35
حیف جای افشین خیلی خالیه.cry::

اسمش رو هم دیگه نیار...lov:

هنرفر
15-11-2010, 12:17
چرا؟بچه به این گلی یه مشکلی براش پیش اومده که نتونست بیاد.:(

Aghaeifar
15-11-2010, 12:52
دريافت همه ي عكس ها با كيفيت ظاهرن بالاتر- تعداد عكس ها بيشتر از عكس هاي كه قبلا قرار دادم است (اينجا كليك كنيد (You can see links before reply))

arsalan681
18-11-2010, 21:26
سلام دوستان به من یکی که خیلی خوش گذشت کلی هم صحبت کردیم ماشا اله علی آقا هم که با تمام جزئیات گزارش تهیه کردن ولی خودش که از همه ساکت تر بود .فکر کنم داشت صحبت های ما رو ضبط می کرد.:hi:

armstk
06-12-2010, 12:48
سلام بر همه ی رفقا :018:
شرمنده رفقا من فعلن دانشجو شدم , از این به بعد توی تهران ساکن هستم (اگه خدا قبول شکنه)
از این به بعد همه ی گردهمایی رو دیگه میام
این سعید آقای گله گلاب هم مارو خیلی شرمنده میکنه ها , همیشه دست پیش میگیرن
علی آقایی فر هم (:hi:)همش گیر داده به من , نمی دونم چیش شده , فکر کنم چون زده یکی دو تا lpc2368 رو خراب کرده به من قبطه( همین جوریه دیکگه؟؟؟؟) میخوره :)))))))))))))))))))))
اینترنت دانشگاهه ما پول میگیره :( واسه همین نمی تونم زیاد توی اینترنت بیام :(
خلاصه اگر کاری قباری بود تماس بگیرین:wink:

فعلا خدا حافغظ

arsalan681
20-10-2015, 20:36
یادش بخیر اشکم در اومد وقتی این پست رو دوباره دیدم.

Aghaeifar
23-10-2015, 02:57
یادش بخیر اشکم در اومد وقتی این پست رو دوباره دیدم.

ارسلان یادش بخیر. فرصت نشد مجدد هم رو ببینم. از اون گروه این گردهمایی الان هر کس یه گوشه ای هست. یادمه پیرهنت مشکلی بود (متاسفانه عکس ها از سروری که اپلود شده بودند پاک شدند).
به نیکی از اون روزها و خاطراتش یاد می کنم.
جای گردهمایی ها در انجمن خالیه.