PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراخوانی عضوگیری تیم تحقیقاتی lpc

1nafar
28-09-2010, 23:27
سلام
با توجه به نقش مفید اعضا در جمع آوری مطالب و همچنین وجود وقفه ی طولانی در فعالیت گروه آرم ایران میکرو ، بر آن شدیم تا با شرایط ویژه اعضای جدیدی را وارد گروه کنیم .
پروژه ی کنونی گروه :
کار بر روی میکرو کنترلر های تولید شده توسط شرکت nxp
باگ گیری کتابخانه های اتمل و ایجاد ویزارد برای آن
انشار کلیه نتایج در مجله ی pmm و به نام فرد ارسال کننده ی مطلب
شرایط عضویت :
برای عضویت در گروه شرط خاصی وجود ندارد ، کافی است در ادامه ی این بخش آمادگی خود را مطرح کنید . ما با شما از طریق پیغام خصوصی تماس گرفته و نحوه ی کار را در میان میگزاریم .
امتیاز های در نظر گرفته شده برای اعضا :
برای پیشبرد هر چه سریع تر پروژه و احیا روحیه ی کار گروهی و رایگان ، گروه کویر الکترونیک مزیت های را برای اعضا گروه در نظر گرفته است :
- تخفیف 10 الی 30 درصدی در خرید برد های آموزشی سری دوم که در طی هفته ی آینده در فروشگاه قرار میگیرد .
-با توجه به شرایط موجود ( وجود تاخیر زمانی در عرضه ی برد ها ، و امکان اینکه کاربر قبلا برد LPC را تهیه کرده باشد ) تخفیف 10 تا 25 درصدی در خرید پروگرامر و دیباگر J-LINK برای اعضا در نظر گرفته شده است (کلیه کاربرانی که که در این بخش آمادگی خود را اعلام کنند ، می توانند همکنون از این امتیاز استفاده نمایند . ( منتظر دریافت یک پیغام خصوصی از طرف یوزر kavir باشند ) ).
-برای کلیه اعضا ، نسبت به فعالیتی که از این تاریخ تا انتشار مجله ی شماره ی 14 انجام میدهند ، تخفیف ویژه ی 10 تا 100 درصد در خرید برد eke2lpc در نظر گرفته شده است .
- برای اعضا سایر امتیاز ها شامل ، تامین قطعات سخت افزار ی ، تخفیف 10 تا 100 درصدی در خرید محصولات نرم افزاری فروشگاه ، تامین رایگان کلیه نرم افزار ها و دیتا شیت ها مورد نیاز برای کار با این خانواده ، تخفیف 10 تا 50 درصدی در خرید برد eke2main و... در نظر گرفته شده است ، که نسبت به فعالیت ها و مطالب ارسال شده توسط کاربر ،به وی داده می شود .

و در آخر
امید است که با همکاری هم بتوانیم آموزش های مربوط به این خانواده را به پایان رسانده و قدمی هر چند کوچک در افزایش بار علمی کشورمان برداریم .

با تشکر - گروه کویرالکترونیک

processor
01-10-2010, 17:45
با سلام و خسته نباشید

من تازه دارم کار با ARM شرکت فیلیپس رو یاد می گیرم و فعلا اول راهم اما اگه مطلب جالبی پیدا کردم که در حد مجله شما بود حتما واستون می فرستم
اگه میشه نحوه کار در این گروه رو واسم بگید :alc:

ما تا آخر خط هستیم

armstk
01-10-2010, 18:35
سلام
با این که زیاد تجربه ندارم , منم هستم:hi:

Aghaeifar
01-10-2010, 20:08
این قسمت تخفیف 100 درصدی اش دهن آدمو آب می اندازه.

در حد وقت آزادم هستم.
به اون مرتضی هم می گم دست از سر AVR برداره به جای تشکر کردن زیر پست 1nafar لبیک بگه به ARM

هنرفر
02-10-2010, 13:37
ایول منم هستم .اگه کاری ازم بر بیاد خوش حال میشم کمک کنم.:018:

mfymfy
03-10-2010, 12:38
خوشحال می شم که منم یک قطره از این دریایه بزرگ باشم

atxmega
04-10-2010, 10:24
سلام
من تا حالا از مجله هایه عالیتون استفاده کردم ولی حالا نیت کردم هر چی از دستم میاد بهتون کمک کنم:fan:
بازم از زحماتتون (همه بچه های ایران میکرو)تشکر میکنم

amir_rahmani
05-10-2010, 12:12
با سلام و عرض ادب
من فکر میکنم پروسه lpc خیلی سریع تر به نتیجه میرسد
پیشنهاد میدهم پس از تشکیل گروه lpc یک تقسیم کار انجام بین اعضا انجام شود و هر قسمت به یک نفر محول شود و از موازی کاری اجتناب شود. مدیران هم بر عملکرد گروه نظارت کنند.

Nesarian
05-10-2010, 19:50
سلام
برای اولین بار منم هستم:gop:

mostafarastin
08-10-2010, 01:01
سلام به همه:(
با این که می دونم به جز درد سر چیز دیگه ای برای شما ندارم ولی اگر بتوانم یک گوشه ای از کار را انجام بدم خوشحال می شوم:o:o که من را هم عضو گروه خودتان بدانید.
با تشکر

fatemehjml
09-10-2010, 11:11
با سلام
من تا حدودی با میکروهای اتمل کار کردم ولی چون میکروهای فیلیپس صنعتی‌تره تصمیم دارم روی lpc ها کار کنم.
خوشحال می‌شم بتونم توی این گروه فعالیت داشته باشم.

gangi
11-10-2010, 18:40
با سلام
من هم درخواست عضویت در گروه را دارم.
با سپاس.

kavir
11-10-2010, 18:59
سلام
ممنون از همه دوستان
دوستان مثل همیشه مونتاژ کار تاخیر داره تا بردها آماده بشه به نظرم دسته بندی رو انجام بدیم
اقای 1nafar هم 10 روزی هست اینترنتشون قطع هست تا ایشون هم بیان شروع می کنیم

behnam6500
11-10-2010, 22:32
آقا نوشتن برنامه کد ویزارد با من!

morteza_rk
12-10-2010, 01:16
سلام بهنام جان

خدا خیرت بده ، بعداز این غیبت طولانی کار خیلی مفیدیه.

احسنت.

behnam6500
12-10-2010, 01:33
سلام بهنام جان

خدا خیرت بده ، بعداز این غیبت طولانی کار خیلی مفیدیه.

احسنت.

سلام عزیز
وظیفه منه...

ERFAN
12-10-2010, 01:56
سلام
"گرچه ورزشکار نیستم اما ورزشکاران را دوست دارم..."
بنده هم تازه شروع کردم و بایدبگم تا به حال بهترین منبع فارسی arm رو در مجلات الکترونیکی pmm تونستم دنبال کنم .در مقطع کارشناسی (الکترونیک) در حال تحصیلم و مدرس دروس تخصصی رشته خودم در هنرستانها و موسسات آزاد هستم گاهی هم پروژه های طراحی و یا مهندسی معکوس...
با 8051 و avr و pic و arm (محصول اتمل ) کار کردم .(بیشتر از همه با avr ) .
به این ترتیب تامدتی وقت بسیار کمی برای سایر فعالیتها دارم اما اگر بپذیرید با تمام این اوصاف علاقمند به همکاری هستم .:hi:

agape
12-10-2010, 14:30
سلام به تمام دوستان:hi:
آقا اگر دیر نیست منم هستم:018:

fatemeh.d
12-10-2010, 22:33
سلام خیلی جالبه منم تمایل خودمو برا همکاری اعلام میکنم

Division
16-10-2010, 14:42
با سلام

من تقریبا تونستم 90 درصد امکانات میکروکنترلر lpc2378 رو راه اندازی کنم و بردی رو هم بدین منظور طراحی کردم .

You can see links before reply (You can see links before reply)

البته فعلاً دارم ورژن دوم این برد رو هم طراحی کی کنم به محض اینکه آماده سعی می کنم که اطلاعات تکمیلی تر رو در اختیار دوستان قرار بدم .

اگر وقت کنم هر کمکی از دستم بیاد دریغ نمی کنم پس رو منم حساب کنید .

1nafar
20-10-2010, 22:14
سلام
با تشکر از تمامی دوستان .
ما کار خودمون رو بعد از انتشار مجله ی 14 و ویرایش دوم سایر مجلات شروع خواهیم کرد ( تقریبا از اواسط هفته ی آینده ) .

masood-ma
09-01-2011, 18:27
سلام
من تازه کارم ولی اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم
بیشتر درباره ارتباط rs485

kavir
10-01-2011, 11:16
سلام
ممنون از همه دوستان
به دلیل مشکلات ناخواسته ای که ÷یش اومد کار این تیم یکم عقب افتاد انشاءالله اگر مشکلی پیش نیاد و امتحانات هم تموم بشه شروع میکنیم البته آقای 1nafar هم از هفته دیگه تقریبا امحتحان خاصی ندارند و میان استارت رو میزنند
موفق باشید و منتظر همکاری دوستان هستیم

1nafar
24-01-2011, 20:14
سلام
مشکلاتی همچون انتقال سرور ، راه اندازی بخش نرم افزاری فروشگاه ، ویرایش دوم مجلات 2 تا 8 و... حسابی زمانبندی ها رو به هم ریخت . در کل این جور موارد همیشه بوده و هست .

و بحث اصلی ...

در رابطه با سری lpc بخش بندی های زیر وجود داره :
البته هدف ما صرفا ایجاد آموزش نحوه ی راه اندازی بخش های مختلف میکرو و نوشتن کتابخونه های استاندارد برای هر بخش هست .
1- بررسي اجمالي انواع ميكروكنترلرهاي خانواده ARM
2- تشريح امكانات تراشه LPC2378
3- باس هاي داخلي تراشه و انواع آن
4- سازمان دهي حافظه ميكروكنترلر LPC2378
5- آشنايي با كامپايلر Keil و نحوه برنامه نويسي به زبان C
6- كلاك سيستم و راه اندازي واحد PLL
7- درگاه هاي ورودي/خروجي
8- واحد شتاب دهنده حافظه MAM
9- مبحث تايمر/كانتر و PWM
10- بردارهاي وقفه
11- تشريح عملكرد واحد ADC
12- تشريح عملكرد واحد DAC
13- پروتكل ارتباطي UART
14- پروتكل ارتباطي I2C
15- نحوه كار با واسط I2S
16- پروتكل ارتباطي SPI
17- پروتكل ارتباطي USB
18- عملكرد واحد RTC
19- نحوه كار با بلوك Ethernet
20- نحوه كار با واحد CAN
21- نحوه ارتباط با انواع كارت هاي حافظه
22- عملكرد واحد Watchdog
23- واحد كنترل توان در تراشه LPC2378
24- مباحث باقيمانده ETM- IrDA – DMA – EMC
25- واحد Debug و نحوه كار با آن
26- روش هاي پروگرام كردن ميكروكنترلرهاي سري LPC2000
27- پروژه هاي عملي با تراشه LPC2378(اجراي پروژه ها روي برد آماده (راه انداز) )
28- مباحث مروبط به rtos و سیستم عامل
این سرفصل ها در این تاپیک (You can see links before reply)مشخص شدن ، که متاسفانه به دلایلی همچون نبودن برد آموزشی و برخی از مشکلات دیگه اون بخش نا تمام موند . اما این بار مثل دفعات قبل نمیشه و ما قصد داریم تا مجله ی 20 بحث lpc رو همچون اتمل تموم کنیم .

در فصل بندی بالا بخش های زیر مطالبش آماده و در مجلات pmm9 و 10 و 11 منتشر شد :
7- درگاه هاي ورودي/خروجي
این مطالب به همت دوستان خوبم جناب PGT ( آماده سازی مطالب بالا ) و arsalan681 ( آموزش زبان سی ) آماده شد و در دسترس شما قرار گرفت .
همچنین مطالبی زیر هم توسط خودم آماده شده بود که فاقد کتابخونه هست :
12- تشريح عملكرد واحد dac

همون طور که میبینید تقریبا 50 درصد مراحل انجام شده و به دلیل هموار شدن راه و کسب تجربه ی کاری در راه اندازی سری اتمل با یه مقدار جدیت و تلاش میتونیم آموزش های باقی مونده رو هم تموم کنیم .

دوستان عزیز و کلیه افرادی که می تونن در این پروژه همکاری کنن ، میتونن یک بخش دلخواه رو انتخاب کرده و همین جا اعلام کنن . زمان تحویل دادن مطالب تقریبا 1 ماه بعد از تاریخ این پست هست .

و پاسخ به سوالاتی که ممکنه برای شما پیش بیاد :

چرا باید با گروه تحقیقاتی همکاری کنیم ؟
به دلیل اینکه زکات علم نشر آن است و عالم به عمل به زنبوری بی عسل ماند .

اگر من بخشی رو انتخاب کنم و مطالب اون رو به موقع تحویل ندم چی میشه ؟
هیچی نمیشه ، این مطلب در دوره ی زمانی بعدی توسط فرد دیگه ای انتخاب و آماده میشه .

این مطالب چجوری منتشر میشه ؟
این مطالب در مجلات pmm و به نام خود شما منتشر خواهد شد .
با توجه به اینکه قصد داریم مجلات رو چاپ کنیم ، این مورد امتیاز خوبی برای بدست آوردن سابقه ی علمی به حساب میاد .

نحوه ی ارسال مطالب به چه صورت است ؟

مهم نیست حجم مطالب شما چقدر هست و تا چه مرحله ای کامل شده . مهم این است که متن موجود اصل مطلب رو برسونه .
کلیه مطالب ارسالی شما ( که در قالب ورد باید باشه ) توسط ما ویرایش می شه و در صورت نیاز بخش های به اون اضافه میشه .

اگه سوال دیگه ای دارید در همین جا مطرح کنید .

Aghaeifar
25-01-2011, 01:17
اگه قرار است این ها باشن چرا در مطالبی که برای مجله 16 -17 عنوان کردید در لینک زیر یک بخش هم برای LPC قرار نگرفته است؟
You can see links before reply

1nafar
25-01-2011, 17:00
سلام
مجله ی pmm16-17 هفته ی اینده منتشر میشه و در اون قراره به بحث در مورد نحوه ی کار با atxmega در کد ویژن پرداخته بشه .
آموزش های مربوط به lpc رو از مجله ی شماره ی 18 شروع خواهیم کرد .

t.o.e
28-01-2011, 18:50
سلام:
من آمادگی خودم رو اعلام می کنم.
برد lpc2378 را هم تهیه کردم.الان دارم روی gps720 و lcd و فرستادن اطلاعات به pc کار میکنم.
منتظر پیام شما هستم.

fatemehjml
28-01-2011, 21:35
سلام
من روی مبحث FreeRTOS، نصب اون و نوشتن تسک برای این سیستم عامل روی LPC2378 دارم کار می کنم ولی فکر نمی کنم بتونم تا یک ماهه دیگه آمادش کنم!
موفق باشید

marvella
29-01-2011, 20:39
آقا منم هستم . منم شروع کردم به کندوکاو و ترجمه ی دیتا شیت ها . ممنون میشم منم در جریان بزارید .

neoproject
16-02-2011, 19:50
hello every body
I have downloaded a lot of image processing papers actually in english,if these things fit i your maG i am in,also i have surfed a percentage of the whole web any GENERAL question granted,esp. translation

kavir
16-02-2011, 22:04
hello every body
i have downloaded a lot of image processing papers actually in english,if these things fit i your mag i am in,also i have surfed a percentage of the whole web any general question granted,esp. Translation
سلا آقای اصغری بهتر نیست فارسی بنویسی و همراه جمع بشی؟

موقعیت: Nima asghari

persin
07-03-2011, 15:10
با سلام
منم آمادگی خودم رو اعلام می کنم

fkhz
18-08-2011, 16:03
سلام.
با اینکه اندک اطلاعات arm ی که دارم رو از مجله های خودتون یاد گرفتم اما حالا واقعا قصد پیشرفت دارم و هر کاری از دستم بر بیاد واسه تیم انجام میدم.:125:

sigma-mx
18-08-2011, 17:23
سلام.:hi:
راستش تیم lpc خوب داشت پیش می رفت ، نمی دونم چی شده ، الان که تابستونم هست. چند ماهه مجله جدید منتشر نشده. اگه اینطوری پیش بره عقب میوفتیم. مثلا بعدش می خواستیم بریم رو cortex و.....
به هر حال اگه کاری از دستم برمیاد ، ما هستیم ....
خواهش می کنم دوباره شروع کنید :unh:

kavir
18-08-2011, 18:00
سلام
مشکلی نیست
با توجه به نویزی که برخی افراد انداختند توی کار یکم مختل شد نگران نباشید تا مهر هم وقت هست که درسها سنگین نشده
بردهای جدید برسه شروع میکنیم

mostafa_a
18-08-2011, 19:24
سلام
من از برد و مجلات آرم اتمل رو یاد گرفتم و الان هم برد آرم فیلیپس رو گرفتم و می خوام روش کار کنم . هر چی بلدم از مجلات pmm و کمک های شماست. اگه بتونم کمکی کنم خوشحال می شم :0013:

kavir
18-08-2011, 21:09
من نظرم اینه باید کار نمیه تموم رو تموم کنیم
برای اتمل کتابخانه ها رو جمع اوری و فیکس شده هر کدوم رو بذاریم اینجا
کلیه آموزش ها و نکات مهم برد eke2sam7x v2.0 کویرالکترونیک - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

cmuiran
18-08-2011, 23:13
سلام
اگه صلاح میدونین من با علم کمم کمکتون کنم اگه کاری از دست من بر میاد

mzarkoob
19-08-2011, 03:54
و بحث اصلی ...

در رابطه با سری lpc بخش بندی های زیر وجود داره :
البته هدف ما صرفا ایجاد آموزش نحوه ی راه اندازی بخش های مختلف میکرو و نوشتن کتابخونه های استاندارد برای هر بخش هست .
7- درگاه هاي ورودي/خروجي
9- مبحث تايمر/كانتر و PWM
10- بردارهاي وقفه
12- تشريح عملكرد واحد DAC
13- پروتكل ارتباطي UART
14- پروتكل ارتباطي I2C
15- نحوه كار با واسط I2S
16- پروتكل ارتباطي SPI
17- پروتكل ارتباطي USB
18- عملكرد واحد RTC
20- نحوه كار با واحد CAN
22- عملكرد واحد Watchdog
25- واحد Debug و نحوه كار با آن
26- روش هاي پروگرام كردن ميكروكنترلرهاي سري LPC2000
27- پروژه هاي عملي با تراشه LPC2378(اجراي پروژه ها روي برد آماده (راه انداز) )
28- مباحث مروبط به rtos و سیستم عامل

در فصل بندی بالا بخش های زیر مطالبش آماده و در مجلات pmm9 و 10 و 11 منتشر شد :
7- درگاه هاي ورودي/خروجي
این مطالب به همت دوستان خوبم جناب PGT ( آماده سازی مطالب بالا ) و arsalan681 ( آموزش زبان سی ) آماده شد و در دسترس شما قرار گرفت .
همچنین مطالبی زیر هم توسط خودم آماده شده بود که فاقد کتابخونه هست :
12- تشريح عملكرد واحد dac

و پاسخ به سوالاتی که ممکنه برای شما پیش بیاد :

چرا باید با گروه تحقیقاتی همکاری کنیم ؟
به دلیل اینکه زکات علم نشر آن است و عالم به عمل به زنبوری بی عسل ماند .

اگه سوال دیگه ای دارید در همین جا مطرح کنید .

با سلام
ظاهرا هنوز یه بخش هایی از راه اندازی امکانات برد lpc باقی مونده. همین طور برنامه هایی که در مجله برای بعضی قسمت ها قرار داده شده مشکل داره. این مدت که با برد کار می کردم بیشتر با این مسایل آشنا شدم. مثلا ADC و LCD کاراکتری مجله مشکل داره. یه برنامه ADC که کار بکنه قرار دادم در بخش کلیه مثالها. همین طور برای LCD (البته هنوز LCD مشکل داره و اون فقط برای تسته) . در مورد مد PWM مطلبی در مجله نیومده و جاش خالیه. نمی دونم از دوستان کسی مطلبی تهیه کرده؟ فعلا دارم روی اون کار می کنم. البته جواب میده، ولی صرف یه برنامه بدون توضیح کافی نیست و باید رجیستر ها شرح داده بشه.
هنوز یه قسمت هایی از موارد بالا که آقای 1nafar مطرح کردند باقی مونده. فکر کنم اینها باشه:

9- PWM
10- بردارهاي وقفه
14- پروتكل ارتباطي I2C
15- نحوه كار با واسط I2S
16- پروتكل ارتباطي SPI
17- پروتكل ارتباطي USB
20- نحوه كار با واحد CAN
22- عملكرد واحد Watchdog

البته زحمت RTX را آقای alireza9900 (You can see links before reply) دارند می کشد که جای تشکر داره. از دوستان مشخص کنند دقیقا کدوم قسمت را می خواهند کار کنند که برنامه مشخص بشه و موازی کاری نشه. و همین طور مسئولین محترم سایت مشخص کنند چی باقی مونده انتخاب کنیم. به نظرم یه وقفه افتاده در کار و البته انتظار می رفت تابستون بیشتر فعالیت بشه.:sa:
به نظرم تا بعضی قسمت ها راه نیافتاده بخش های دیگه ملموس نیست. مثلا میکرو میخواد با rtx چند تا کارو انجام بده. خوب اول این چند تا کارو جواب بگیریم ....
حالا برنامه چیه تا اعلام آمادگی کنیم و بگیم ما هم ...؟

kavir
19-08-2011, 05:18
سلام
برای این میکرو در حال حاظر این تاپیک جامع هست
You can see links before reply
هر چی نوشتید این تاپیک بذارید
بردهای جدید برسه اموزشها رو بخش بندی میکنیم
البته هرکسی هر بخشی دوست داشت میتونه کار کنه فقط حتما حتما عملی تست کنید و توی تاپیکی که گذاشتم بذارید

ma-bah
19-08-2011, 08:11
کتابخونه یlcd تو خود مثالهای کیل هستش . می تونی از اونجا برداری و استفاده کنی .

من برای ADC و DAC دو تا کتابخونه ی ساده نوشتم که توش از وقفه استفاده نشده . اگر لازم می دونید بذارم .

korand110
19-08-2011, 15:29
منم هستم

mzarkoob
21-08-2011, 03:42
کتابخونه یlcd تو خود مثالهای کیل هستش . می تونی از اونجا برداری و استفاده کنی .

من برای ADC و DAC دو تا کتابخونه ی ساده نوشتم که توش از وقفه استفاده نشده . اگر لازم می دونید بذارم .

برای lcd شما این پست را درست مطالعه نکردید تا دقیقا بدانید مشکل کجاست:
مشکل برنامه lcd مثالهای خود کیل!
نحوه اتصالlcd کاراکتری 16*2 به میکرو - صفحه 2 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

خیلی ممنون می شویم اگر DAC را که روی برد جواب داده بگذارید در قسمت کلیه مثالها. البته اگه توضیحات هم بدید خیلی عالیه:wink:

ma-bah
21-08-2011, 09:02
برای lcd شما این پست را درست مطالعه نکردید تا دقیقا بدانید مشکل کجاست:
مشکل برنامه lcd مثالهای خود کیل!
نحوه اتصالlcd کاراکتری 16*2 به میکرو - صفحه 2 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

خیلی ممنون می شویم اگر DAC را که روی برد جواب داده بگذارید در قسمت کلیه مثالها. البته اگه توضیحات هم بدید خیلی عالیه:wink:
تو مثالها دو تا مثال گذاشتم . تو یکیش از همون کتابخونه های dac استفاده شده و تو یکیش از lcd .

تو مثال های کیل دو تا کتابخونه برای lcd هست اینی که من استفاده کردم فکر می کنم بهتره
نحوه ی اتصالات رو هم می تونی از تو خود کتابخونه و هم توی عکسی که گذاشتم ببینی ..

موفق باشید

yamini
28-11-2011, 18:56
سلام خدمت دوستان عزیز.
من با arm lpc2368 کار می کنم. پروژه کارشناسیم هم راه اندازی پروتل usb

دانشجوی دانشگاه شهید شمسی پور هستم که فقط پروژم مونده .

اعلام آمادگی میکنم.

Black-Black
14-01-2012, 20:25
به به بچه های شمسی پور
پروژتو با کی برداشتی؟رفیعی رفعت؟

alghasi
14-04-2012, 08:19
با عرض سلام و خسته نباشيد.
منم در خدمتتون هستم. اگه برنامه نويسي PC براي اين كار مثله wizad خواستين در حد وقت آزاد در خدمتم

afshin09199
05-05-2012, 10:01
salam
manam hazeram hamkari konam

alghasi
06-05-2012, 08:44
در خدمتيم. خصوصا برنامه نويسي PC براي wizard

mohamad_musav
10-09-2012, 21:41
سلام
ببخشیدا داشتم به تاریخ ارسالی ها نگاه میکردم دیدم از قافله جا موندم اما برای کمک هیچ وقت دیر نیست. منم تا حد توانم حاضرم کمک کنم.

f.yousefipoor
13-09-2012, 23:45
سلام

منم هستم!

پروژه کارشناسیم با lpc1768 بود که بخش یو اس بی اش رو باید براش راه مینداختم، علاوه بر کار با تاچ و ال سی دی اش.
اگه بتونم کمکی بکنم، خوشحال میشم. :)

DEZIEEE
26-09-2012, 18:36
منم هستم......

cmuiran
26-09-2012, 20:24
:018: منننننننننننننننننننننننن نن هستم
ولی بلد نیستم :mrgreen:

asgharkarimi
20-01-2013, 12:50
سلام منم خوشحال میشم به عنوان عضوکوچیک این جمع درخدمت باشم

REZA1373
22-01-2013, 02:20
من هم در خدمتم در بخش arm avr xmega و...

persian_astro
22-01-2013, 09:25
با سلام.من هم اماده هستم.یا علی

uranoos123321
23-01-2013, 02:52
حالا که اینجور شد منم هستم البته بعد از امتحانا

roohlla
23-01-2013, 08:49
بی تجربه تر از این حرفام ولی اگه کاری از دستم بر بیاد من هم هستم

koorosh
21-08-2013, 13:44
ای بابا اینجا فقط همه میگن من هستم من نیستم

hosseinmicro
18-10-2016, 16:25
سلام منم هستم یاعلی هرکاری از دستم بر بیاد در خدمتم

microprocesor_2002
18-10-2016, 17:01
سلام به همه ....
منم حاضرم هر کاری از دستم بر بیاد انجام بدم ...
حتی با مسئولین سایت هم صحبت کردم که مثلا فلان ای سی رو تو ایران کسی نداره ... شما بیارید من راه اندازیش میکنم کدش رو هم میدم بزارید تو سایت ...
این کارا واسه سایت مثل یه پشتیبان میمونه ....
و.........

kavir
20-10-2016, 10:24
سلام به همه
این تاتپیک ظاهرا قدیمی هست ولی هر کسی روی هر میکرویی بخواد کار کنه بنده با تمام توان کمک میکنم
شماره تلگرامم هر وقت خواستین پیامب دین
09217910046

M.ABDOLLAHI
20-10-2016, 10:56
سلام به همه
این تاتپیک ظاهرا قدیمی هست ولی هر کسی روی هر میکرویی بخواد کار کنه بنده با تمام توان کمک میکنم
شماره تلگرامم هر وقت خواستین پیامب دین
09217910046
علیکم السلام خوب اگر اینجا پست گذاشتید منظورتون این هست که حتما باید lpc باشه؟ چون از نظر من یکی دیگه با وجود stm32 پرونده lpc تقریبا بسته شده حتی خود 1788 هم دیگه بمرور با 429 و 746 و 769 جایگزین میشه قیمت کرتکس ام 7 هم هم بمرور زمان ان شاء لله مثل ام 4 میکشه پایین بنظر من lpc در برابر stm32 با اونهمه امکانات و قیمتهای خوب و کتابخانه hal و. نرم افزار cubemx هیچ اینده ای نداره