PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری برای فارسی ساز code vision یا w

saeed_niknami
07-09-2007, 13:03
با سلام
هر کسی که مایل به همکاری هستش به من پی ام بده ممنون می شم

kavir
07-09-2007, 20:08
سلام
اون w اگه win-avr بشه می خوایم یک راه انداز براش درست کنیم که منم هستم به شخصه :wink:

saeed_niknami
08-09-2007, 13:17
با سلام
منظور من از فارسي كردن برنامه ها
اينه كه حداقل خود برنامه شو فارسي كنيم
يعني محيط برنامه نويسي و هلپ شو

kavir
08-09-2007, 15:16
سلام
می دونم ولی win-avr یک help درست و حسابی که نداره که خودومون با ید واسش بسازیم که برای bascom-avr هم همن کار می خوایم بکنیم
محیط برنامه نویسی به نظر من زیاد مهم نیست اصل راهنمای نرم افزار :wink:

saeed_niknami
08-09-2007, 22:42
با سلام
آره درست کردن هلپ حوبه

MICROTECKNIC
30-10-2007, 10:50
به نام خدا
سلام دوستان عزیزم اگر یک help فارسی برای codevision لازم دارید من می تونم یک منبع خیلی خوب برای این کار به شما معرفی کنم کتاب برنامه نویسی میکروکنترلرهای avr گردآوری وترجمه مهندس علی محمدیان این کتاب به جرات می توان گفت همه help -codevision را ترجمه کرده اعم از همه توابع استفاده شده در codevision (توابع مربوط به زبان c که در این نرم افزار استفاده شده دستورات پیش پردازنده ودستورات مربوط به تراشه های جانبی مختلف و...) و همچنین تک تک همه پنجره های ممکن در codewizard و همچنین خود نرم افزار و در کل می شه گفت که من تا به حال نتوانستم مطلبی را در help و یا پنجره یا تابعی را در این نرم افزار ببینم و ان مطلب در این کتاب ترجمه نشده باشد در کل می خواهم بگویم که این کتاب ان شا ا... یک ترجمه کامل از help این نرم افزار است

codev
27-02-2009, 13:59
آره فکر خوبیه
میشه بگید از کجا شروع کنیم .
این تعطیلاتی که در راه است رو نباید الکی تلف کنیم .
دوستان اگه مایلید همکاری کنید توی همین تاپیک جواب بدن تا شروع کنیم .

kavir
27-02-2009, 14:15
خیلی عالیه :wink:
برای win avr سری 2 داره روش کار می شه که بعد از اون دیگه منم میام سراغ کدویژن

naeemafar
27-02-2009, 22:40
با سلام
هر کسی که مایل به همکاری هستش به من پی ام بده ممنون می شم

مگه code vision جز open source هست ؟
چه جوری می خواهید خود برنامه را فارسی سازی کنید ؟

kavir
27-02-2009, 22:53
خود برنامه نه فقط راهنمایی که همراهش هست و با پسوند chm هست