PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رای گیری گوگل برای خلیج همیشه فارس

mahdifah
27-09-2010, 23:11
با سلام

فکر می کردم که بعد از تلاش های بیهوده اعراب در رابطه با تغییر نام خلیج فارس ،
دیگه اونا اقدام دیگری نکنند. چند هفته پیش تقریباً 150،000
نفر رای داده بودند و سهم ما تقریباً بیش از 79% در مقابل کمتر از 21% بود اما
امروز تعداد رای دهنده ها به بیش از 759،000 نفر رسیده ولی با تاسف فراوان سهم ما
از 79% به کمتر از 70% رسیده واین یک فاجعه است. یادتون باشه که این رای گیری مربوط
به کمپین 1،000،000 امضای شرکت گوگل است و نگذارید که دوباره نام خلیج فارس به خلیج
ع ر ب ی تغییر پیدا کنه

خوبه بدونید که شرکت گوگل مجبوره به هر درخواستی که به طور همزمان از طرف 5000 نفر
و یا هر ارگان معتبر و ثبت شده ای ، بابت به رای گذاری یک قانون ، نام ، تعریف و .
. . احترام بذاره

پس رو لینک زیر کلیک کنید و رای بدید

You can see links before reply

از بچه ها میخوام که همشون 1 نظری بدن تا این موضوع تو صفحه اول بمونه و همه متوجه بشن و بتونن رای بدن. هرکسیم تو انجمن دیگه ای تونست بزاره این مطلب تا همه ببینن.اگرم مدیرا بتونن یه کاری کنن تا این موضوع اول صفحه بمونه یه چند روز خییییییییلی خوب میشه

HAMED_PCB
27-09-2010, 23:56
با تشکر از mahdifah عزیز که ما رو خبر دار کردی.
امیدوارم همه دوستانی که این مطلب رو میخونن به لینک بالا برن و به خلیج فارس رای بدن.:wink:

processor
28-09-2010, 00:29
درود بر غیرت ایرانیتونaa)
اما انگار اینا از رو نرفتن پس یه بار دیگه همه دست به کار بشیم

myjoker
28-09-2010, 01:36
به نقل از خودم (You can see links before reply)

فقط ساده لوح ها به این سایتها مراجعه میکنند و مثلا از اسم خلیج فارس دفاع میکنند.

1- این سایت ذاتا یک سایت عربی هست ( فقط قسمت whay... را بخونید میفهمید)
2- نام خلیج فارس نیازی به اثبات / رای گیری و غیره نداره.
3- برفرض نبودن دو شرط بالا چه تظمینی هست که فردا این سایت نتیجه را نزنه 99% عربی ؟ اگه شرکت کردید یعنی قبول میکنید نتیجه این رفراندوم را مثلا ؟
4- میدونید شما و امثال شماهای ساده لوح که این تاپیک ها و ایمیلها را برای معرفی این سایت زدید چقدر تاحالا از طریق تبلیغات گوگلی بالای این سایت پول تو جیب صاحبش کردید ؟

پیوست» دلم برای ملت ساده و بی فکر میسوزه ، بعد هم برای خودم که قاطی شماهام.

HAMED_PCB
28-09-2010, 02:34
آره.شایدم myjoker راست بگه به این توجه نکرده بودم.نظر شما چیه ؟
یه راه واسه بازدید بیشتر یا یه رای گیری معتبر؟
در ضمن myjoker ، منم دلم خیلی واست میسوزه.:mrgreen:

processor
28-09-2010, 03:10
اگه هم ما اشتباه کردیم بهتر بود که احترام رو رعایت می کردی
واقعا خوش به حال ما که آدمای بافکری مثل تو اینجا حضور دارند

mahdifah
28-09-2010, 09:57
به نقل از خودم (You can see links before reply)
این امکانم وجود داره. ولی یه امکان دیگه هم داره که شما از اون آدمایی باشین که همش موج منفی میزنن میگن فلان چیز الکی هو ایران 2لکیه هو.............. گوگل هم هیچ ربطی به عربستان نداره و برای اونا نیستش. در ضمن اگر اون بالار میخوندین میدیدن که رای گیری برای فلسطین و اسراییلم هست. اگر هم اونا خودشون نتایج ببرن بالا مهم اینه که خودشون میدونن چی کار کردن حق با کیه. همین بسه.
من نمیدونم با 1 نظر دادن چطوری میشه پول تو جیب گوگل کرد.خیلیا هم این مورد گفتن. شما اگر میدونین میشه بگین. واقعا این مورد پرسیدما.چطوریه که با 1 نظر گوگل سود میکنه؟؟

Division
28-09-2010, 10:11
دلم برای ملت ساده و بی فکر میسوزه ، بعد هم برای خودم که قاطی شماهام. سلام

دوست عزيز منم اتفاقا دلم برا شما ميسوزه كه اينقدر با ديد بسته و منفي به دور برتون نگاه مي كنيد :(

اين يه نظر سنجيه همين و بس حالا گيرم گوگل جيب ما رو خالي كنه ii998)مهم اينه كه ما در هر لحظه هميشه تو صحنه باشيم .

عجب دوره و زمونه اي شده بخدا :baad:

armstk
28-09-2010, 13:00
فقط ساده لوح ها به این سایتها مراجعه میکنند و مثلا از اسم خلیج فارس دفاع میکنند.

1- این سایت ذاتا یک سایت عربی هست ( فقط قسمت whay... را بخونید میفهمید)
2- نام خلیج فارس نیازی به اثبات / رای گیری و غیره نداره.
3- برفرض نبودن دو شرط بالا چه تظمینی هست که فردا این سایت نتیجه را نزنه 99% عربی ؟ اگه شرکت کردید یعنی قبول میکنید نتیجه این رفراندوم را مثلا ؟
4- میدونید شما و امثال شماهای ساده لوح که این تاپیک ها و ایمیلها را برای معرفی این سایت زدید چقدر تاحالا از طریق تبلیغات گوگلی بالای این سایت پول تو جیب صاحبش کردید ؟

پیوست» دلم برای ملت ساده و بی فکر میسوزه ، بعد هم برای خودم که قاطی شماهام.
شما مثله این که کلا مخالف ایران و ایرانیا و(حتی دین)هستینا,انگاری که شما خودت اهل لوسانجلس هستی ما هم بچه ی ایران.
اون از اون داستان مسخره ی (اگر من خدا میشدم)که توی یک تاپیک گذاشتی اینم از این حرف هاتون
خیلی خوشحال میشم که دیگه قاطی ما نباشی , به سلامت , راه بازه جاده درازه

حیف این ورا نیستی وگرنه یه جا خفتت میکردم

r0zbeh
28-09-2010, 13:40
مهم اينه كه ما در هر لحظه هميشه تو صحنه باشيم .

آفرین :mrgreen:

من نمیدونم با 1 نظر دادن چطوری میشه پول تو جیب گوگل کرد.
اگر شماهم میدونستی که دیگه نمیشستی اینجا یه قول دو قول بازی کنی ! میرفتی یک سایت مثل گوگل میزدی !

چندصدمین بار هست که این نظر سنجی برگذار میشه؟
راستی اگر همه پرسی باشه فکر نمیکنید تعداد عربها بیشتر از فارس هاست؟ تازه اگر کرد و ترک رو حذف کنی چیزی تهش نمیمونه !

بزرگ خان
28-09-2010, 13:51
حیف این ورا نیستی وگرنه یه جا خفتت میکردم
آقا شما هم جزو همون گروه هستی که یه کتیبه چند هزار ساله پیدا کرده بودند ، روش نوشته بود

"خلیج همیشه فارس"
"انرژی هسته ای حق مسلم ماست"

armstk
28-09-2010, 13:57

اگر شماهم میدونستی که دیگه نمیشستی اینجا یه قول دو قول بازی کنی ! میرفتی یک سایت مثل گوگل میزدی !

راستی اگر همه پرسی باشه فکر نمیکنید تعداد عربها بیشتر از فارس هاست؟ تازه اگر کرد و ترک رو حذف کنی چیزی تهش نمیمونه !

هم با PGT عزیز و هم با شما موافقم :wink:

amiray
28-09-2010, 15:16
سلام

دوست عزيز منم اتفاقا دلم برا شما ميسوزه كه اينقدر با ديد بسته و منفي به دور برتون نگاه مي كنيد :(

اين يه نظر سنجيه همين و بس حالا گيرم گوگل جيب ما رو خالي كنه ii998)مهم اينه كه ما در هر لحظه هميشه تو صحنه باشيم .

عجب دوره و زمونه اي شده بخدا :baad:

همینو بگو خجالتم خوب چیزی

به هر حال من که رای دادم

mahdifah
28-09-2010, 15:22

خوب شما که میدونی چرا نشستی 1قل 2 قل بازی میکنی؟؟

HAMED_PCB
28-09-2010, 15:56
شما که میدونی برو یه سایت مث گوگل بزن،بهتره وقت گرانبهاتو تو انجمنها تلف نکنی.

راستی اگر همه پرسی باشه فکر نمیکنید تعداد عربها بیشتر از فارس هاست؟!
به نظر شما چون تعداد عربها بیشتر از فارسهاست کاربرهای اینترنت اونا هم بیشتره؟

تازه اگر کرد و ترک رو حذف کنی چیزی تهش نمیمونه !
شاید جمله های قبلیت یه کم بی معنی بود. این یکی دیگه کاملا بی معنیه
به نظر شما سطح دانش یه نفر رو ،نژاد اون تایین میکنه؟
دوست عزیز طرز فکر شما غلطه. فکر نمیکنم ما هم بتونیم واسه شما کاری انجام بدیم.(بهترین کار سکوته)

r0zbeh
28-09-2010, 17:08

(بهترین کار سکوته)
اول اینکه بله تعداد کاربرای اینترنتی عرب ها به مراتب بیشتر از فارس هاست... یک سرچی بزنین معلوم میشه
مورد دوم مگه کسی در مورد سطح دانش بحث کرد؟! خلیج فارس و عرب و فارس ربطی به دانش داشتند؟ شما احتمالا تاپیک دیگه ای رو خوندین.اینجا بحث جمعیت و درصد رای بود فقط.
در ضمن لطفا این همه جوش نیارین ! شما نظر سنجی زدید منم نظرم رو گفتم. خلیج فارس همیشه فارسه و ربطی به داد و بیداد ما نداره چون فقط تاثیر منفی تر میذاره.در آخر هم بگم که خب شما 1قل 2 قل دوست نداری بازی نکن بکش کنار :mrgreen:

mahdifah
28-09-2010, 17:14

دوست عزیز طرز فکر شما غلطه. فکر نمیکنم ما هم بتونیم واسه شما کاری انجام بدیم.(بهترین کار سکوته)

آی کیو هم خوب چیزیه
اگر سطح دانش یه کشور پایین باشه کاربران اینترنتیشون هم کمتره. در ضمن تو این نظر سنجی خیلی از عربا مثل حذب الله ترفدار ما هستن و فقط ایرانیا و عربا تو این نظر سنجی شرکت نمیکنن. خیلی از کشورا مثل مردم ترکیه مردم مالزی و ............. طرفدار ما هستن و به خلیج فارس رای میدن

myjoker
28-09-2010, 17:41
خدممتون هستم بفرمائید خفه کنید :)

ببخشین ولی لغتی غیر از ساده لوح پیدا نکردم... بقیه لغتهای مشابه بود ولی احتمالا غیر از خفه کردن ممکن بود قیر داغ هم استفاده کنید :018:

روش کسب در آمد هم اینطوریه که شما با دیدن یک لینک تبلیغاتی ( نه حتی کلیک روش ) هم مبلغی به حساب صاحب سایتی که لینک را قرار داده شارژ میشه... حساب کن با استفاده از این مثلا حس غیرت شما و امثال شما چقدر سوء استفاده کرده....

پیوست :
یعنی جدی جدی این همه فروم ایرانی هم میرین ندیدین به ازاء تبلیغات نمایشی مثلا 20 هزار بار نمایش X تومن ازتون میگیرن بابت تبلیغات ؟

پیوست 2: محض اطلاع فارس ( پرشیا ) به کل ایران اطلاق میشه ، ربطی به قومیت های ترک و عرب و لر و بلوچ و اصفهانی و مشهدی نداره...

پیوست 3: یک عرب هم پیدا نمیکنی طرفدار تو و خلیج فارس باشه ، همونطور که کشورهایی مثل سوریه هنوز زیر بیانیه هایی را امضاء میکنن که مستقیم چشم داره به خاک جزایر ایرانی.
کشورهای مالزی و اندونزی و غیره هم اصلا براشون مهم نیست اسم اینجا چی باشه چی نباشه ، پولت را میخوان. همونطور که چین عزیز هم این اواخر به اماراتیا گفت بعله درخواست شما در مورد جزایر سه گانه......
پیوست 4: یه بار دیگه بخونید چی نوشتم ملت در صحنه :

3- برفرض نبودن دو شرط بالا چه تظمینی هست که فردا این سایت نتیجه را نزنه 99% عربی ؟ اگه شرکت کردید یعنی قبول میکنید نتیجه این رفراندوم را مثلا ؟اگه شرکت کردین یعنی حتی 1% هم رسمیت دادین به طرح اصلی این سوال مسخره.

حس غیرتتون را بزارید برای کارهای بهتر تا کمک به حتی یک عرب سوء استفاده چی.

ولش کن اعصاب ندارم ، برو رایتو بده :baad:...

You can see links before reply (You can see links before reply)

kavir
28-09-2010, 18:53
این بحث منحرف شده دوستان بخاطر موضوعی که طرف یک سایت زده و بخواد در آمد کسب کنه اینطوری با هم حرف نزنید و احترام هم دیگه رو زیر پا نذارید
تاپیک بسته شد